»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Suur Maasturite Talvesprint, EMV OR I etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 HARRY SOHV / . . EST SUZUKI KQ HARRY 17.01.2014 - 12:49:22
  2. ET1 0 TANEL ADAMSON / ROLAND ILVES EST JEEP GRAND CHEROKEE TANEL ADAMSON/ROLAND ILVES 07.01.2014 - 00:31:24
  3. ET1 0 GEORG LEONOV / KASPAR PUSTRÖM EST JEEP CHEROKEE MOTOMAANIA RACING TEAM 07.01.2014 - 14:28:13
  4. ET1 1 . . / . . EST . . . 18.01.2014 - 00:14:50
  5. ATV 17 MARTIN ROOS / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT PÄRNU MEK/KALAKOMBINAAT 09.01.2014 - 14:47:12
  6. ATV 18 MAREK GOLD / . . EST CAN AM OUTLANDER 1000 XT PÀRNU MEK 13.01.2014 - 21:19:30
  7. ATV 27 KAILO JÄRVE / . . EST KAWASAKI KVF750 KAILO JÄRVE 17.01.2014 - 18:36:15
  8. ATV 28 AIMAR LEPPENEN / . . EST KAWASAKI 650 KVF 650 AIMAR LEPPENEN (KOSE ORT) 15.01.2014 - 19:48:48
  9. ATV 31 RANNAR MANGO / . . EST CF MOTO 800 TERRALANDER RANNAR MANGO 09.01.2014 - 21:43:15
  10. ET1 101 JAN JALAKAS / KÜNTER KASEKAMP EST JEEP CHEROKEE LUISTE TEAM 15.01.2014 - 20:03:52
  11. ET1 182 VAIKO PÜTTSEPP / MARTIN KUNGLA EST JEEP CHEROKEE 176 US HORSES 17.01.2014 - 19:23:31
  12. ET1 201 TOOMAS LAND / KALLE SABALISK EST TOYOTA LAND CRUISER KUNN 08.01.2014 - 22:52:50
  13. ET2 217 MEELIS LINNAKS / VALLO ALJAS EST ROVER ULME 3 HEAD MEHED 11.01.2014 - 21:25:39
  14. ET2 301 KALEV TEESALU / AIVO TÕNSTRÖM EST JEEP WRANGLER KÜLAKURNAJAD 08.01.2014 - 13:48:36
  15. ET2 302 TARVO KLAASIMÄE / KIUR OJALA EST NISSAN PATROL PORGAND 13.01.2014 - 15:28:24
  16. ET2 307 MADIS AGUR / KAIMAR HENDRIK EST TOYOTA LAND CRUISER BHC 07.01.2014 - 11:57:20
  17. ET2 309 HARDO MERE / PAUL LIPPASAAR EST OMAVALMISTATUD . BOATWORLD 06.01.2014 - 17:46:53
  18. ET2 315 JÜRI KOPPAS / ANDRES LAUR EST NISSAN PATROL HOT STEEL TEAM 14.01.2014 - 18:42:42
  19. ET2 317 KAUPO BEND / KAIDO TARKUS EST OMAVALMISTATUD GRANDMOG AMITRANS TEAM 15.01.2014 - 19:57:02
  20. ET2 320 PRIIT AUS / KALLE ESINURM EST JEEP WRANGLER QKULGUR 12.01.2014 - 13:49:10
  21. ET2 321 MATIS TREI / TAUNO RIIBAK EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 16.01.2014 - 23:47:37
  22. ET1 403 ARVET ADSON / MAURI RANDMA EST OPEL FRONTERA SOOKONN 16.01.2014 - 15:33:17
  23. ET1 404 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST TOYOTA LANDCRUISER ZEIGER RACING TEAM 14.01.2014 - 15:44:55
  24. ET1 405 KUNO-MARKO KOCH / IMBI VIIES EST JEEP CHEROKEE METSAKUNN 11.01.2014 - 22:52:12
  25. ET1 477 RAIT BIRK / ALLAR SIREL EST JEEP CHEROKEE PREMIUM 7 09.01.2014 - 21:21:27