»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Saaremaa Trophy "Saarekoll", EAL 4x4 Offroad karikasarja I etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TR-1 0 TIIT MAIPUU / TH TH EST TOYOTA LAND CRUISER LJ 70 MINI METSAKOLL 15.02.2014 - 23:13:55
  2. TUR 0 HEIKI JÄNES / KAAREL SALAMOV EST JEEP CHEROKEE KIMAV TIGU 05.02.2014 - 23:38:53
  3. TUR 0 SANDER HEINLAID / KAAREL HEINLAID EST MITSUBISHI PAJERO BLÄCK ROKIT 09.02.2014 - 08:24:22
  4. TUR 0 JÜRI RÄIM / ALAN TAMMIK EST NISSAN PATROL PATROLHEADZ 11.02.2014 - 16:21:57
  5. TUR 0 MART PÕLD / AGO PÕLDOJA EST JEEP CHEROKEE LÜHIS 12.02.2014 - 18:11:29
  6. TUR 0 RENE PUHK / MERLI BEILMANN EST JEEP CHEROKEE AUTOBOX 12.02.2014 - 21:00:07
  7. TUR 0 JAANUS RUBIN / KRISTJAN RUBIN EST OPEL MONTEREY PARKETITIGU 13.02.2014 - 21:40:41
  8. TUR 0 REINO RAASUKE / RAINO RAASUKE EST LAND ROVER DISCOVERY 1 RUUVER 15.02.2014 - 17:38:55
  9. TUR 0 JAANUS OJA / ANDRES KOPPEL EST TOYOTA LC 70 PESUKARU 15.02.2014 - 18:43:45
  10. TUR 0 JANNO ROOPA / KARL TSERNJAVSKI EST TOYOTA LC70 PORGAND 16.02.2014 - 15:05:08
  11. TUR 0 IVO SEPP / IVAR KULA EST JEEP CHEROKEE RULLIVANAD 18.02.2014 - 18:13:51
  12. TUR 0 HARDO MERE / IVAR PRAKS EST VOLVO C03 BOATWORLD 24.02.2014 - 13:24:17
  13. ATV 16 PEETER REEMANN / . . EST SUZUKI KQ 700 REDNECKS 08.02.2014 - 22:06:56
  14. ATV 17 MARTIN ROOS / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT PÄRNU MEK/KALAKOMBINAAT 31.01.2014 - 16:11:07
  15. TR-1 17 VIKTOR STOLYARCHUK / MAKSIM KAMYSHOV RUS LAND ROVER DEFENDER OFFROAD WOLVES 28.01.2014 - 22:25:07
  16. ATV 18 MAREK GOLD / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT PARNU MEK KALAKOMBINAAT 10.02.2014 - 12:43:54
  17. ATV 22 KARLIS SVARPS / . . LAT BRP OUTLANDER 800 DEK RACING 30.01.2014 - 09:58:38
  18. ATV 32 INGO MILJAN / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT REDNECKS 10.02.2014 - 12:37:05
  19. ATV 76 EDUARDS GRAVITIS / . . LAT CAN AM OUTLANDER DEK RACING 30.01.2014 - 09:47:41
  20. TR-1 101 JAN JALAKAS / KÜNTER KASEKAMP EST JEEP CHEROKEE LUISTE TEAM 16.02.2014 - 19:41:44
  21. TR-1 102 INDREK NIKKER / VELLO RUHNO EST LANDROVER DEFENDER IMEMEHED 15.02.2014 - 22:40:52
  22. TR-1 103 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST SUZUKI JIMNY MARURAHULIK 13.02.2014 - 15:01:17
  23. TR-1 105 ARTO KÜNNAPAS / ARE VEST EST MB 230GE RATTURID 28.01.2014 - 00:02:22
  24. TR-1 107 MAREK NÕGU / HENDRIKO ROOST EST SUZUKI JIMNY SAARE TIIM 25.02.2014 - 19:47:53
  25. TR-1 108 JAANUS PILLER / EIKO HAABU EST TOYOTA LAND GRUISER BALTYRE 13.02.2014 - 19:38:03
  26. TR-1 109 MARK KOVALJOV / ALVAR KANE EST SUZUKI VITARA KOLM VEDU 28.01.2014 - 20:07:31
  27. TR-1 122 KAIDO LEMBER / SIIM VAGA EST SUZUKI SAMURAI NAKSITRALLID 29.01.2014 - 17:32:35
  28. TR-1 123 ALAR VIHERPUU / JUHAN KULDSEPP EST JEEP CHEROKEE UNETUD 06.02.2014 - 16:22:03
  29. TR-1 124 ALVAR TÄHE / EGERT TÄHE EST TOYOTA LC 70 STAR TEAM 25.02.2014 - 21:18:27
  30. TR-1 125 ASKO BERENS / FRED VELDERMANN EST JEEP CHEROKEE SÖÖRIK 09.02.2014 - 08:38:00
  31. TR-1 126 PRIIT NILSON / LAURI JUNKIN EST SUZUKI JIMNY ZUKMY 25.02.2014 - 08:18:16
  32. TR-3 301 KALEV TEESALU / AIVO TÕNSTRÖM EST JEEP WRANGLER KÜLAKURNAJAD 31.01.2014 - 14:02:44
  33. TR-3 303 REIGO LIUKKENEN / RAIDO TAMMIK EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 06.02.2014 - 12:53:09
  34. TR-3 305 KOIT TÕNISSON / MADIS RÕŽOV EST TOYOTA LC70 VISAHUKUR 25.02.2014 - 19:57:42
  35. TR-3 306 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST LAND ROVER RANGE ROVER MUDARAKETT 24.02.2014 - 23:16:39
  36. TR-3 307 MADIS AGUR / KASPAR PUSTRÖM EST TOYOTA LAND CRUISER BHC 23.02.2014 - 23:01:35
  37. TR-3 321 MATIS TREI / TAUNO RIIBAK EST TH TH SERENGETI 24.02.2014 - 19:27:04
  38. TR-1 403 ARVET ADSON / KRISTER PEETMAA EST OPEL FRONTERA SOOKONN 0,5 25.02.2014 - 11:06:10
  39. TUR 509 ANDRUS RANDMAA / KEVIN RANDMAA EST JEEP CHEROKEE RITSU 08.02.2014 - 09:55:27
  40. TUR 510 MARKO TAMM / MARTIN TAMM EST JEEP CHEROKEE MUDAHAID 15.02.2014 - 20:52:24