»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Ridala Offroad, EMV OR III etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 KAIDO VAHTRAMÄE / . . EST SUZUKI KINGQUAD VALMA SEIKLUSPARK 19.06.2014 - 22:54:38
  2. ATV 0 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI EIGER VALMA SEIKLUSPARK 19.06.2014 - 23:04:43
  3. ET1 0 ARMANDS APSITIS / AGNIS ASMIS LAT NISSAN PATROL NOVATORS 25.06.2014 - 13:13:32
  4. ET1 0 OLAVI KONSA / KERET KÄGU EST TOYOTA LAND -CRUISER VÕISTKOND 70 25.06.2014 - 19:29:14
  5. VEOK 5 TIIT TEGUR / ALAR LIISVÄLI EST GAZ 66-11 POISSMEHED 15.06.2014 - 20:55:21
  6. ATV 33 TARMO TRAAGEL / . . EST KAWASAKI BRUTEFORCE 650 TARMO TRAAGEL 25.06.2014 - 21:14:30
  7. ET1 101 JAN JALAKAS / KÜNTER KASEKAMP EST JEEP CHEROKEE LUISTE TEAM 24.06.2014 - 18:29:31
  8. ET1 128 AVO KURISMAN / EGON KASEPÕLD EST NISSAN PATROL VADUMAAVÄLK 25.06.2014 - 16:00:32
  9. ET1 199 EERIK-EGERT LAND / KRISTJAN LEHES EST DIHATSU F300 RAMONE 10.06.2014 - 20:23:36
  10. ET1 201 TOOMAS LAND / OLIVER LAND EST TOYOTA LJ70 KUNN 10.06.2014 - 19:54:20
  11. ET2 217 MEELIS LINNAKS / VALLO ALJAS EST ULME 3 ULME 16.06.2014 - 09:55:42
  12. ET2 301 KALEV TEESALU / SVEN KUIK EST JEEP WRANGLER KÜLAKURNAJAD 18.06.2014 - 12:10:00
  13. ET2 304 VALLO SASSI / SVEN LEBERT EST SUZUKI SAMURAI BUFF 23.06.2014 - 18:38:56
  14. ET2 315 JÜRI KOPPAS / ANDRES LAUR EST NISSAN PATROL HOT STEEL TEAM 16.06.2014 - 10:03:28
  15. ET2 321 MATIS TREI / TAUNO RIIBAK EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 16.06.2014 - 22:44:54
  16. ET2 350 TIIT MAIPUU / KRISTMO MAIPUU EST TOYOTA LAND CRUISER METSAKOLL 17.06.2014 - 21:05:16
  17. ET1 404 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST TOYOTA LAND CRUISER ZEIGER RACING TEAM 17.06.2014 - 09:05:04
  18. ET1 405 KUNO-MARKO KOCH / IMBI VIIES EST JEEP CHEROKEE METSAKUNN 14.06.2014 - 21:39:49
  19. ET1 424 INTS FREIBERGS / AIVIS JAPINS LAT MERCEDES G280 G-CLASS 25.06.2014 - 20:30:21
  20. ET1 425 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST JEEP GRAND CHEROKEE VÄIKSED KÜLAKURNAJAD 19.06.2014 - 12:34:03
  21. ET1 426 ANAR TOOMEMÄGI / ERKI MARIPUU EST LADA NIVA VORMSI 25.06.2014 - 11:45:33
  22. ET1 450 ANDREJS SAVOSTINS / ROMANS ERMOLAEVS LAT SUZUKI SJ413 ANDREJS SAVOSTINS 25.06.2014 - 17:03:52
  23. ET1 601 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA RUS / LAT SUZUKI EVO VADIMS 24.06.2014 - 21:49:31
  24. VEOK 601 TOOMAS LAND / OLIVER LAND EST GAZ 66 MATU 10.06.2014 - 20:31:54
  25. VEOK 602 VALDUR VARIK / SANDER VARIK EST GAZ 66/53 SIIL TRUCK OFFROAD TEAM 13.06.2014 - 13:21:37
  26. VEOK 606 RAIVO KRUUSMAN / TIIT KALJUVEER EST GAZ 66 RIDALA SOVHOOS 14.06.2014 - 09:30:40
  27. VEOK 666 TÕNU ZEIGER / KRISTJAN LEHES EST GAZ 66 PRITS 20.06.2014 - 15:49:41