»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Suur Maasturite Suvesõit, EAL 4x4 Offroad karikasarja II etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 ALAR VESKE / . . EST SUZUKI KINGQUAD VALMA SEIKLUSPARK 07.07.2014 - 23:58:00
  2. TUR 0 ANNELI KÄO / SILLE LEPIND EST LAND ROVER DISCOVERY GIRLPOWER 02.07.2014 - 17:53:07
  3. TUR 0 KRISTJAN RUBIN / JAANUS RUBIN EST OPEL MONTEREY PARKETITIGU 08.07.2014 - 19:30:12
  4. TUR+ 0 LAURI ZÕBIN / JANEK HOFFMANN EST JEEP CHEROKEE SERVIS 03.06.2014 - 23:00:29
  5. TUR+ 0 PRIIT SASSIAN / MARGO HEINMAA EST UAZ 31512-01 ABA 05.06.2014 - 20:35:42
  6. TUR+ 0 BERT REISNER / SIIRI KARJUS EST MITSUBISHI PAJERO MITSU 08.06.2014 - 21:21:54
  7. TUR+ 0 KRISTJAN VAARMANN / KAIDO NURK EST LAND ROVER 90 LANDY OFF-ROAD TEAM 21.06.2014 - 15:49:03
  8. TUR+ 0 MAIT SAHKAI / EGLE BARTNIKAS EST OPEL MONTEREY TROOPERID 25.06.2014 - 18:43:47
  9. TUR+ 0 MAIKL JAAKSON / SANDER TUUR EST MITSUBISHI PAJERO MITSU JUUNIOR 06.07.2014 - 20:44:49
  10. TUR+ 0 KRISTJAN KOTKAS / ERLEND KOTKAS EST UAZ MIILITS KOTKAS 07.07.2014 - 00:52:21
  11. TUR+ 0 ANDRES SULLAKATKO / ANDRUS MALVA EST GAZ 69 VANAKE 07.07.2014 - 10:26:15
  12. TUR+ 0 AARNE LOSSMANN / LIINA SALUSTE EST JEEP CHEROKEE XJ MUD MONSTER TEAM 07.07.2014 - 19:59:57
  13. TUR+ 0 AIGARS MIZGA / INTS MARCINKEVIČS LAT TOYOTA 4 RUNNER 4X4 SHOP 08.07.2014 - 12:19:10
  14. TUR+ 0 ENAR VILJAMAA / TH TH EST TOYOTA J70 ZEIGER RACING TEAM 08.07.2014 - 14:00:27
  15. TUR+ 0 REIGO KARDMAA / INDREK ORAKA EST JEEP GRAND CHEROKEE TEXAS 08.07.2014 - 14:07:44
  16. TUR+ 0 MAIRE MIDRI / TEELE PEETS EST TOYOTA LC 80 FIONA 08.07.2014 - 21:01:27
  17. TUR+ 0 MAIT MUMME / MART SATSI EST JEEP WRANGLER EUROPART AUTODET 08.07.2014 - 22:47:15
  18. TUR+ 0 MARGUS KASE / ALARI KANGUR EST TOYOTA LAND CRUISER NAASTUR 08.07.2014 - 22:50:52
  19. TUR+ 0 MARGUS TAMM / KELLY GROSSTHAL EST MITSUBISHI PAJERO SININE PAJERO 08.07.2014 - 22:57:06
  20. ATV 1 KAIDO VAHTRAMÄE / . . EST SUZUKI KINGQUAD VALMA SEIKLUSPARK 07.07.2014 - 23:52:29
  21. ATV 11 PEEP PIHLAKAS / . . EST HONDA RINCON VÄLEK 30.06.2014 - 09:39:09
  22. ATV 12 TAAVI HUNT / . . EST HONDA RINCON VÄLEK 30.06.2014 - 09:36:01
  23. ATV 15 ARVI LEPIK / . . EST CAN-AM RENEGADE MUDAMADRUSED 27.06.2014 - 16:11:50
  24. ATV 16 PEETER REEMANN / . . EST SUZUKI KQ 700 REDNECKS 28.05.2014 - 19:41:25
  25. ATV 17 MARTIN ROOS / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT PÄRNU MEK/KALAKOMBINAAT 26.06.2014 - 20:59:40
  26. ATV 22 KARLIS SVARUPS / . . LAT BRP OUTLANDER DEK RACING 18.06.2014 - 11:21:06
  27. ATV 29 MAREK VIILMA / . . EST SUZUKI KINGQUAD 700 PARVEPOISID 08.07.2014 - 18:16:41
  28. ATV 30 KEIO SERBIN / . . EST CAN-AM RENEGADE PARVEPOISID 08.07.2014 - 18:11:07
  29. ATV 32 INGO MILJAN / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 XT REDNECKS 28.05.2014 - 19:51:20
  30. ATV 35 ÜLLAR SAAREMETS / . . EST YAMAHA GRIZZLY MUDAMADRUSED 27.06.2014 - 16:24:50
  31. ATV 36 TANEL VALK / . . EST CAN-AM OUTLANDER TANEL VALK 08.07.2014 - 18:21:16
  32. ATV 37 MARTIN TAMM / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE 750 TANEL VALK 08.07.2014 - 18:26:00
  33. ATV 45 KRISTJAN PUNA / . . EST SUZUKI KINGQUAD LT-A700X KOHALIKUD 20.06.2014 - 21:27:27
  34. ATV 46 KAIDO KIVISILD / . . EST KAWASAKI BF 650 KOHALIKUD 20.06.2014 - 17:19:17
  35. ATV 76 EDUARDS GRAVITIS / . . LAT BOMBARDIER OUTLANDER DEK RACING 13.06.2014 - 12:19:38
  36. TR-1 101 JAN JALAKAS / KÜNTER KASEKAMP EST JEEP CHEROKEE LUISTE TEAM 02.06.2014 - 12:24:08
  37. TR-1 102 INDREK NIKKER / VELLO RUHNO EST LÄNDROVER DEHVENDER IMEMEHED 04.07.2014 - 23:46:09
  38. TR-1 103 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST SUZUKI JIMNY MARURAHULIK 15.06.2014 - 09:43:42
  39. TR-1 105 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST MB 230GE RATTURID 27.05.2014 - 12:46:18
  40. TR-1 106 RAUL PEHTER / ANDRUS HUTROF EST VAZ 2121 RÖÖVLID 08.07.2014 - 21:01:21
  41. TR-1 110 PRIIT PÕHJAKAS / AINAR VASSILJEV EST JEEP CHEROKEE SNEGUROCHKA 21.06.2014 - 10:49:19
  42. TR-1 124 ALVAR TÄHE / ERMI PEETS EST TOYOTA LC 70 STAR TEAM 08.07.2014 - 20:54:26
  43. TR-1 125 ASKO BERENS / FRED VELDERMANN EST JEEP CHEROKEE SÖÖRIK 06.06.2014 - 16:26:16
  44. TR-1 126 PRIIT NILSON / LAURI JUNKIN EST SUZUKI JIMNY ZUKMY 03.06.2014 - 22:24:13
  45. TR-1 127 ANDRUS PAJU / HENDRIKO ROOST EST NISSAN TERRANO KOLM PÕRSAKEST 20.06.2014 - 19:50:56
  46. TR-1 166 KAIDAR KORK / AIN SIITOJA EST SUZUKI VITARA SUUZI 30.05.2014 - 08:29:42
  47. TR-3 301 KALEV TEESALU / SVEN KUIK EST JEEP WRANGLER KÜLAKURNAJAD 03.07.2014 - 11:39:11
  48. TR-3 303 REIGO LIUKKENEN / RAIDO TAMMIK EST TOYOTA LAND CRUISER 1 HOBUJÕUD 05.07.2014 - 16:25:14
  49. TR-3 304 VALLO SASSI / RAIDO LIIK EST SUZUKI SAMURAI BUFF 07.07.2014 - 23:31:46
  50. TR-3 307 MADIS AGUR / KAIMAR HENDRIK EST TOYOTA LC BHC 08.07.2014 - 11:10:44
  51. VABA+ 316 RAIDO KOLK / REMI LOTT EST GAZ 69 VILKAR 29.06.2014 - 10:35:50
  52. TR-3 321 MATIS TREI / TAUNO RIIBAK EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 07.07.2014 - 23:26:22
  53. TR-3 350 TIIT MAIPUU / KRISTMO MAIPUU EST TOYOTA LAND CRUISER METSAKOLL 04.06.2014 - 00:13:23
  54. VABA+ 404 TÕNU ZEIGER / ENAR VILJAMAA EST TOYOTA LAND CRUISER ZEIGER RACING TEAM 17.06.2014 - 10:36:52
  55. VABA+ 423 JOEL PURGA / RAUNO MANKIN EST TOYOTA LANDCRUISER LJ70 TEFIRE 08.07.2014 - 15:57:32
  56. TUR+ 512 INTS FREIBERGS / TH TH LAT MB G300TD G-CLASS 08.07.2014 - 23:01:55