»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Saaremaa Trophy "Saarekoll", Eesti 4x4 KV III etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TR-1 122 AARE TIITMA / ALAR VIHERPUU EST JEEP WRANGLER 3F & N 11.05.2017 - 16:41:33
  2. TUR 0 AIGARS MIZGA / SIGITA FREIMANE LAT TOYOTA 4RUNNER 4X4 SHOP 12.05.2017 - 01:17:41
  3. TR-3 334 AIMUR ILISSON / VEIKO AART EST TOYOTA LAND CRUISER MUDAKUNN 24.05.2017 - 13:02:03
  4. ATV 15 ALAR VESKE / . . EST CAN AM OUTLANDER XMR 650 VALMA SEIKLUSPARK 09.05.2017 - 08:29:33
  5. VABA 504 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL IMWB KÕHUGRIPP 10.05.2017 - 09:17:05
  6. VABA 524 ANDRE ELDEMEEL / ALVAR KAASIK EST NISSAN PATROL VALGEKOLL 24.05.2017 - 09:47:47
  7. VABA 514 ANDRES KÄSPER / INDREK KELDER EST TOYOTA LJ70 KASESALU.EE 19.05.2017 - 09:39:51
  8. TUR 0 ANDRUS RANDMAA / KEVIN RANDMAA EST JEEP CHEROKEE RITSU 10.05.2017 - 15:25:48
  9. TUR 0 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST NISSAN NAVARA RATTURID 22.05.2017 - 11:26:38
  10. ATV 22 ARVI KÜNNAPUU / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000XTP KOHALIKUD 13.05.2017 - 22:57:56
  11. TUR 0 ASKO EELMA / KAAREL EELMA EST TOYOTA LAND CRUISER 90 TURBOTIGU 05.05.2017 - 19:42:54
  12. TR-1 111 DANEL MÄGI / TAAVI MÄGI EST JEEP CHEROKEE XJ D&T 09.05.2017 - 22:25:24
  13. VABA 555 DONALD LIPS / KAIO-SALO LUMP EST JEEP GRAND CHEROKEE PARDID 16.05.2017 - 16:29:06
  14. VABA 511 DZINTARS URNIEZUS / INDULIS PAKALNITIS LAT SUZUKI JIMNY ELAMO 08.05.2017 - 17:53:22
  15. TR-3 304 HARDO MERE / IVAR PRAKS EST NISSAN H5 BOATWORLD 09.05.2017 - 23:38:00
  16. TUR 0 HEIKI JÄNES / RAUNO KUUSKOR EST JEEP CHEROKEE XJ JÄNES 25.05.2017 - 16:58:24
  17. TR-1 103 HENDRIKO ROOST / KAIDAR KORK EST SUZUKI SAMURAI SÄMMY 09.05.2017 - 18:31:47
  18. ATV-TUR 0 HERVI KÄSPER / . . EST CAN AM OUTLANDER XMR HERVI 15.05.2017 - 21:31:56
  19. ATV-TUR 0 INDREK KALBUS / . . EST SUZUKI KQ 700 PIGASS 07.05.2017 - 21:17:58
  20. VABA 523 INGMAR RANG / KRISTEL OTS EST OPEL FRONTERA MAD TOY 24.05.2017 - 18:51:47
  21. TUR 0 JAANUS KULL / ALLAN ELBING EST LAND ROVER DISCOVERY MUDAFREES 25.05.2017 - 23:12:57
  22. VABA 567 JAANUS PILLER / ERMI PEETS EST TOYOTA LC73 BALTYRE 23.05.2017 - 10:04:36
  23. TUR 0 JAANUS RUBIN / KRISTJAN RUBIN EST SUZUKI JIMNY PARKETITIGU 23.05.2017 - 10:59:28
  24. TR-3 307 JÜRI KOPPAS / ANDRES LAUR EST JEEP WRANGLER HOT STEEL TEAM 14.05.2017 - 12:57:07
  25. TR-3 308 JOEL PURGA / KIUR OJALA EST OMAVALMISTATUD . TEFIRE 16.05.2017 - 21:53:26
  26. ATV 19 KAIDO KIVISILD / . . EST KAWASAKI BF650 KOHALIKUD 15.05.2017 - 15:03:57
  27. ATV 16 KAIDO VAHTRAMÄE / . . EST CAN AM OUTLANDER XMR 650 VALMA SEIKLUSPARK 09.05.2017 - 08:34:29
  28. ATV-TUR 1 KEIT PRISKE / . . EST CF 450L MUVOR 25.05.2017 - 23:02:45
  29. TR-3 325 LAURI VALK / RAIN MAJAMEES EST JEEP WRANGLER KINDER 12.05.2017 - 22:11:02
  30. ATV-TUR 0 MADLI LIIV / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE 750 ALGAJAD 14.05.2017 - 23:31:05
  31. TR-1 113 MAREK UUSNA / PRIIT LÕO EST JEEP CHEROKEE RAK 08.05.2017 - 08:57:27
  32. ATV-TUR 0 MARKO KALBUS / . . EST CAN-AM OUTLANDER XT 1000 PIGASS 07.05.2017 - 21:06:54
  33. VABA 522 MARTI TRÜKMAN / VEIKO PAAS EST TOYOTA LC 70 SODABLAST 22.05.2017 - 13:00:02
  34. ATV 12 MARTIN VALL / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 MEHED MARSILT 25.05.2017 - 10:46:58
  35. ATV-TUR 0 MÄRT VIISU / . . EST CAN-AM OUTLANDER KUKEPEA 1 12.05.2017 - 15:42:07
  36. ATV-TUR 0 MEELIS SALL / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE KUKEPEA 12.05.2017 - 15:36:43
  37. TR-3 305 PRIIT NILSON / LAURI JUNKIN EST TOYOTA LAND CRUISER ZUKMY 10.05.2017 - 21:20:01
  38. VABA 518 PRIIT PÕHJAKAS / TÕNU TÕELEID EST SUZUKI SAMURAI LENDAV DRAAKON 10.05.2017 - 22:20:13
  39. ATV-TUR 0 PRIIT RAAMAT / . . EST CAN-AM OUTLANDER KUKEPEA 12.05.2017 - 15:24:15
  40. ATV-TUR 0 RAIDO TAMMIK / . . EST YAMAHA KODIAK KUKEPEA 12.05.2017 - 15:32:13
  41. ATV 11 RAIDO VÄLK / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 MEHED MARSILT 25.05.2017 - 10:45:19
  42. VABA 543 RAIVO PIHELGAS / TARMO VÄLISTE EST TOYOTA LC70 GRIINID 24.05.2017 - 23:44:58
  43. TR-3 303 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD PAAT MUDARAKETT 10.05.2017 - 20:29:32
  44. VABA 540 RENE NORDMAN / GERT SAARM EST JEEP CHEROKEE MUDMEN 10.05.2017 - 15:20:06
  45. VABA 510 RIHO JÜRGENS / HELAR HEINPÕLD EST TOYOTA LC 70 LINNAMEHED 10.05.2017 - 22:23:21
  46. ATV 31 RISTO KOLLAMAA / . . EST KAWASAKI BRUTEFORCE 750 U56 04.05.2017 - 16:37:13
  47. ATV-TUR 0 SIIM VINKEL / . . EST KAWASAKI BRUTO FORCE 300. KUKEPEA 1 12.05.2017 - 18:26:01
  48. ATV 34 SILVER PÕLD / . . EST POLARIS HIGHLIFTER AEX MOTOKLUBI ANDROMEDA 25.05.2017 - 13:00:56
  49. ATV 35 TANI MÄERAND / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 KAWALAD CANAD 09.05.2017 - 13:56:25
  50. ATV-TUR 0 TARMO TUISK / . . EST CAN-AM OUTLANDE R TARMO TUISK 08.05.2017 - 20:43:50
  51. VABA 525 TARVI RAUDMÄGI / KÜLLIKE HEIDE EST JEEP CHEROKEE KINNI 24.05.2017 - 23:49:59
  52. ATV 36 TOOMAS TIKERPUU / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000XTP KAWALAD CANAD 09.05.2017 - 13:49:15
  53. VABA 407 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST SUZUKI JIMNY SAMRU 23.05.2017 - 10:03:02
  54. TR-1 104 URMAS SUURNA / MIHKEL PAULUS EST JEEP CEROKEE SÖÖRIK 24.05.2017 - 23:15:35
  55. VABA 501 URVO MÄNNAMA / URMAS MÄNNAMA EST TOYOTA KZJ70 KÄBI & KÄND 11.05.2017 - 16:29:11
  56. VABA 107 VAMBOLA MEINHARD / KASPAR PUSTRÖM EST LANDROVER DEFENDER ESKO TEAM 24.05.2017 - 10:03:37
  57. ATV-TUR 0 VEIKO SIMM / . . EST SUZUKI KINGQUAD ALGAJAD 14.05.2017 - 23:19:46
  58. ATV 13 VIRKO NOOR / . . EST HONDA RINCON AEX MOTOKLUBI ANDROMEDA 25.05.2017 - 12:53:33