»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Naistepäeva sõit, Eesti 4x4 KV II etapp ja ringraja KV I etapp võistlusklassil TR-1


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TUR 0 MAIT MUMME / HELIS KOMMISAAR EST JEEP WRANGLER EUROPART 06.03.2019 - 21:28:38
  2. TUR+ 8 KEIJO KAALESTE / MARGO RUUMA EST TOYOTA LC70 VALGE 06.03.2019 - 11:01:12
  3. TR-1 102 MAREK UUSNA / VALDO SAAR EST SUZUKI JIMNY RAK 04.03.2019 - 11:37:01
  4. TR-1 103 EVEN VAAKS / LIISBET ORAV EST TOYOTA LAND CRUISER MUDAVARES 02.03.2019 - 10:45:41
  5. TR-1 105 RASMUS LAANSALU / RAIDO RINALDI EST LR DEFENDER RASS JA RAITS 05.03.2019 - 22:21:56
  6. TR-1 110 RAUL PEHTER / ANDRUS PAJU EST VAZ 2121 RÖÖVLID 06.03.2019 - 21:22:40
  7. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI SAMURAI RISTI OFFROAD TIIM 01.03.2019 - 16:31:13
  8. TR-1 121 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST MB 230GE RATTURID 04.03.2019 - 12:02:17
  9. TR-1 124 ALVAR KAASIK / ANDRE ELDEMEEL EST SUZUKI JIMNY AKV 04.03.2019 - 18:38:37
  10. TR-1 125 RAIN HOLM / ULVAR ORGUS EST MITSUBISHI PAJERO JÕMMIKLUBI 06.03.2019 - 22:15:29
  11. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUDEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLL 06.03.2019 - 22:38:17
  12. TR-1 152 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 06.03.2019 - 20:01:14
  13. TR-1 153 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSHUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 06.03.2019 - 20:41:25
  14. TR-1 154 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 06.03.2019 - 21:31:43
  15. TR-1 160 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LC 90 HULLUS 06.03.2019 - 20:41:41
  16. TR-1 161 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 03.03.2019 - 12:31:12
  17. TR-1 167 JANNO KABIN / HANDO ANNUK EST MITSUBISHI PAJERO PUNANE KONN 06.03.2019 - 22:10:38
  18. TR-3 301 HARDO MERE / ERKKI SALAK EST H6 . HM OFFROAD TEAM 06.03.2019 - 21:05:20
  19. TR-3 303 URVO MÄNNAMA / LAURI JUNKIN EST TIME MACHINE Z.M.P 06.03.2019 - 17:45:46
  20. TR-3 307 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD MUDARAKETT 04.03.2019 - 13:29:04
  21. TR-3 310 ERIK METSIS / KRISTJAN KOTKAS EST SILVERBEAST 3.0 SILVERBEAST 06.03.2019 - 22:21:22
  22. TR-3 388 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 01.03.2019 - 19:13:50
  23. VABA 405 SIMON JOHANNSON / ARNO TOOM EST NISSAN TERRANO VÕSAVIKAT 06.03.2019 - 21:42:13
  24. VABA 501 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVVUS EST OMAVALMISTATUD SAMRU SAMRU 02.03.2019 - 14:28:27
  25. VABA 504 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST TOYOTA LC70 MARURAHULIK 06.03.2019 - 16:02:58
  26. VABA 507 KERT KUUSIK / HELAR HEINPÕLD EST TOYOTA LC70 LINNAMEHED 06.03.2019 - 21:50:07
  27. VABA 511 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL TEAM KÕHUGRIPP 06.03.2019 - 09:41:07
  28. VABA 520 SILVER BIRNBAUM / SIIM KÄSIK EST SUZUKI JIMNY MUDATUUKER 06.03.2019 - 17:58:42
  29. VABA 522 MARTI TRÜKMAN / VEIKO PAAS EST TOYOTA LC 70 SODABLAST 06.03.2019 - 13:38:02
  30. VABA 524 TARMO TOOMINGAS / MEHIS TALALAEV EST TOYOTA LC PÕMMPEAD 06.03.2019 - 14:27:31