»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Suur Maasturite Suvesõit, Eesti 4x4 KV IV etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TUR 0 VEIKO VARIK / OTTO VARIK EST SUZUKI SAMURAI RONIN 02.07.2019 - 22:27:53
  2. TR-3 388 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 01.07.2019 - 10:42:01
  3. TUR 0 VALDO MIKKOR / LAURI MIKKOR EST JEEP CHEROKEE CHEROKEE 111 18.06.2019 - 18:58:05
  4. TR-3 303 URVO MÄNNAMA / LAURI JUNKIN EST TIME MACHINE ZMP 27.05.2019 - 09:45:01
  5. VABA 501 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST O/V SAMRU SAMRU 24.05.2019 - 14:56:19
  6. VABA 504 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST TOYOTA LC70 MARURAHULIK 24.05.2019 - 21:46:16
  7. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / MAREK KRUUSENVALD EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 20.05.2019 - 09:45:38
  8. TUR 0 TÕNIS VIIL / TAAVI RISTOV EST NISSAN Y61 MULGI LIHKAKARN 01.07.2019 - 18:17:59
  9. VABA 508 TARVI RAUDMÄGI / ALEKSEI SINJUK EST / RUS JEEP CHEROKEE KINNI 02.07.2019 - 22:33:56
  10. ATV-TUR 0 TARMO TOOM / MARTTI LUKKI EST 1. SUZUKI, 2. ARCTIC CAT 1. KING QUAD, 2. 650 H1 4X4 RAE 02.07.2019 - 22:58:09
  11. TUR 0 TANEL ÕUN / MEELIS MÄEOTS EST JEEP CHEROKEE NIRGI JEEP 22.06.2019 - 12:24:04
  12. VABA 405 SIMON JOHANNSON / ARNO TOOM EST NISSAN TERRANO VÕSAVIKAT 02.07.2019 - 09:23:11
  13. TR-3 307 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD MUDARAKETT 02.07.2019 - 10:14:29
  14. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 29.06.2019 - 22:34:16
  15. TUR+ 0 RAUL SAVIN / ALBERT AVARAND EST SUZUKI SAMURAI ROHELINE SUKZU 30.06.2019 - 16:02:37
  16. TR-1 130 RANEK SEPP / PRIIT LÕO EST SUZUKI JIMNY ROHEKONN 20.06.2019 - 17:18:12
  17. TR-1 111 RAIT MÄNDLA / RAUNO LAHI EST SUZUKI JIMNY TEAM SAARLASED 02.07.2019 - 00:06:31
  18. TUR 0 RAIT ANDESALU / RAUNO ANDESALU EST JEEP GRAND CHERKEE METSAVENNAD 30.06.2019 - 10:27:54
  19. ATV 14 RAIDO VÄLK / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 28.06.2019 - 13:25:42
  20. TUR 0 PRIIT RATT / AHTI KURM EST NISSAN TERRANO II MÄGRAD 02.07.2019 - 22:55:23
  21. TUR+ 0 PRIIT NILSON / KASPAR KUND EST TOYOTA LAND CRUISER MANDROSSIUSS 28.06.2019 - 15:14:13
  22. TR-1 107 MERLE TRESTIP / MIKK TOROPOV EST TOYOTA LC70 ESIMESED NAISED KES TULEVAD LEHTSE PÕLDUDE VAHELT JA JÄÄVAD ALATI HILJAKS 29.06.2019 - 18:13:26
  23. TUR 0 MARTIN NIKLUS / ANDRES SOOSAAR EST MITSUBISHI PAJERO PORIPILDURID 30.06.2019 - 18:20:13
  24. VABA 522 MARTI TRÜKMAN / VEIKO PAAS EST TOYOTA LC 70 SODABLAST 27.06.2019 - 23:15:45
  25. TUR 0 MART PRUULI / RAIDO MIHKELSON EST JEEB GRAND CHEROKEE KATAJA EVENT 01.07.2019 - 22:43:30
  26. ATV 36 MARKO ROODEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER NÕMMEKAD 29.06.2019 - 13:53:45
  27. TUR+ 0 MARGO PÕLLUVEER / JÜRGEN OOLEP EST NISSAN PATROL KÕPU SEIKLEJAD 02.07.2019 - 17:57:35
  28. TUR 0 MARET ROOSIPUU / KAIDO ROOSIPUU EST JEEP GRAND CHEROKEE KOLLANOKAD 21.06.2019 - 10:10:14
  29. TR-1 102 MAREK UUSNA / VALDO SAAR EST SUZUKI JIMNY RAK 24.05.2019 - 16:26:04
  30. TR-1 131 KRIS MÄNNAMA / RISTO LEPIK EST SUZUKI JIMNY KONNAPOEG 28.06.2019 - 12:00:51
  31. VABA 507 KERT KUUSIK / RIHO JÜRGENS EST TOYOTA LC70 LINNAMEHED 14.05.2019 - 22:55:52
  32. TR-1 109 KAUPO LIIV / KARL VIIMSALU EST SUZUKI VITARA TEAM SUZUKI 02.07.2019 - 20:54:49
  33. TUR+ 0 JOOSEP TIILEN / KERT ORUSAAR EST NISSAN PATROL METSALISED 02.07.2019 - 22:44:22
  34. TR-3 304 JOEL PURGA / ERKKI SALAK EST JP 5 MULKLAND 27.05.2019 - 13:22:33
  35. TR-3 309 JÜRI KOPPAS / AIVO TÕNSTRÖM EST JEEP WRANGLER HOT STEEL TEAM 01.07.2019 - 09:55:44
  36. TUR+ 0 JAANUS KULL / ALLAN ELBING EST LAND ROVER DISCOVERY MUDAFREES 02.07.2019 - 01:24:23
  37. TUR+ 0 JAANUS RUBIN / KRISTJAN RUBIN EST SUZUKI JIMNY PARKETITIGU 02.07.2019 - 23:05:51
  38. ATV 13 INGO MILJAN / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 28.06.2019 - 13:19:57
  39. ATV 35 HENDRIK LILLIPUU / . . EST YAMAHA GRIZZLY 700FI NÕMMEKAD 29.06.2019 - 13:49:48
  40. TUR 0 HELE PUNAB / KAIN REZEV EST JEEP GRAND CHEROKEE SUVITAJAD 21.06.2019 - 10:26:32
  41. ATV 57 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE TEAM KURAPOJAT 25.06.2019 - 21:15:05
  42. TUR 0 GERRY MÄEKIVI / KARL ANNAST EST OPEL FRONTERA SPORT MUDADROON 29.06.2019 - 23:48:19
  43. TR-3 312 ERIK METSIS / KRISTJAN KOTKAS EST SILVERBEAST 3.0 SILVERBEAST 3.0 01.07.2019 - 21:34:12
  44. TUR 0 ARTO KÜNNAPAS / KAIRI HEINARU-KÜNNAPAS EST NISSAN NAVARA RATTURID 02.07.2019 - 14:43:10
  45. TUR 0 ANDRES SULLAKATKO / ANDRUS MALVA EST GAZ 69 VANAKE 01.07.2019 - 19:40:58
  46. VABA 511 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL TEAM KÕHUGRIPP 15.05.2019 - 10:59:16
  47. TR-1 124 ALVAR KAASIK / ANDRE ELDEMEEL EST SUZUKI JIMNY AKV 15.06.2019 - 00:00:57
  48. TUR+ 0 ALLAR SIREL / ALLAN JALLAI EST NISSAN PATROL ADRAMADRUS 02.07.2019 - 08:42:51
  49. ATV 58 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM OUTLANDER TEAM KURAPOJAT 25.06.2019 - 20:59:19