»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Klaperjaht, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV III etapp, TR-1 IV etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 JĀNIS BURKA / . . LAT CAN-AM RENEGADE XMR 570 BURKA RACING 26.07.2019 - 11:01:06
  2. ATV 0 ANDIS MOISEJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE XMR 570 BURKA RACING 26.07.2019 - 11:09:36
  3. ATV 0 MAIKO LIPPING / . . EST KAWASAKI KVF KAWASAKI 06.08.2019 - 00:17:04
  4. ATV 0 MADIS NAEL / . . EST CAN-AM 650 OUTLANDER XMR MADIS NAEL 07.08.2019 - 21:18:35
  5. ATV 0 RAIN JANSEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER RAIN JANSEN 07.08.2019 - 22:24:40
  6. TR-1 0 RANEK SEPP / ALVAR PIHL EST SUZUKI JIMNY ROHEKONN 05.08.2019 - 23:50:13
  7. TUR 0 ARTO KÜNNAPAS / KAIRI HEINARU-KÜNNAPAS EST MB 230GE RATTURID 18.07.2019 - 12:49:40
  8. TUR 0 ELLIKAR KALDAMÄE / VALERI FEDOROV EST TOYOTA LC70 TT (TEINE TULEMINE) 19.07.2019 - 20:37:56
  9. TUR 0 RAIT ANDESALU / RAUNO ANDESALU EST JEEP GRAND CHERKEE METSAVENNAD 22.07.2019 - 21:38:19
  10. TUR 0 AIGARS MIZGA / INTS MARCINKEVICS LAT TOYOTA 4RUNNER 4X4 SHOP 01.08.2019 - 00:29:30
  11. TUR 0 URMAS KRANTSIVEER / TARMO TRAAGEL EST TOYOTA LAND CRUISER BJ73 ÜKSIK HUNT BJ73 02.08.2019 - 12:24:26
  12. TUR 0 MIHKEL OVIIR / RAUL KIVIMAA EST NISSAN PICKUP TIIM VÜRST 02.08.2019 - 20:31:15
  13. TUR 0 TANEL ÕUN / MEELIS MÄEOTS EST JEEP CHEROKEE NIRGI JEEP 05.08.2019 - 17:53:47
  14. TUR 0 RAIVO ÕISMETS / RAIN MAJAMEES EST NISSAN PATROL SOOREBANE 05.08.2019 - 18:05:05
  15. TUR 0 IVAR RÄTSEP / INDREK RÄTSEP EST JEEP GRAND CHEROKEE OVERLAND 06.08.2019 - 14:41:14
  16. TUR 0 TAMUR TÄPSI / ANDRO KÖHLER EST JEEP GRAND CHEROKEE TAIVOSTER 06.08.2019 - 17:35:46
  17. TUR 0 MART MÄGI / RALF MÄGI EST LAND ROVER DEFENDER TEAM MÄGI 06.08.2019 - 17:44:06
  18. TUR 0 ROMAN IVANOV / MARGUS KALLEMAA EST UAZ IVECO DAILY 469B PÕÕRANE DZIIP 06.08.2019 - 22:07:17
  19. TUR 0 JAANUS KULL / JAANUS ERM EST LAND ROVER DISCOVERY MUDAFREES 06.08.2019 - 22:20:00
  20. TUR 0 MARET ROOSIPUU / KAIDO ROOSIPUU EST JEEP GRAND CHEROKEE KOLLANOKAD 07.08.2019 - 12:02:32
  21. TUR 0 SIIM KAASIK / INDREK KATTAI EST MITSUBISHI L200 ASFALDIPROFF 07.08.2019 - 12:37:52
  22. TUR 0 MATI ORAV / TAAVI ROOSIPUU EST JEEP CHEROKEE MUDAORAV 07.08.2019 - 15:20:32
  23. TUR 0 MARKO TAMM / MARTIN TAMM EST SUZUKI JIMNY MUDAHAID 07.08.2019 - 18:52:58
  24. TUR 0 JOOSEP PADARI / ARGO MÜÜRSEPP EST VW TARO MÕTSANOTSU 07.08.2019 - 19:03:29
  25. TUR 0 MEELIKO VÕSU / TERJE VÕSU EST JEEP GRAND CHEROKEE LAIKA,MAIKA JA JAMAIKA 07.08.2019 - 19:46:17
  26. TUR 0 MAGNUS LINDVEST / MEELIS PIHLAMÄE EST NISSAN PATROL PISTROL 07.08.2019 - 20:46:50
  27. TUR 0 GERRY MÄEKIVI / MARTIN NIKLUS EST JEEP GRAND CHEROKEE EI SUUTNUD NIMES KOKKULEPPIDA 07.08.2019 - 21:17:13
  28. TUR 0 PRIIT RATT / AHTI KURM EST NISSAN TERRANO II MÄGRAD 07.08.2019 - 21:27:26
  29. TUR 0 ANTON KREHOV / HEIKI MÕTTUS EST JEEP CHEROKEE XJ JÕRMINAATOR 07.08.2019 - 21:30:00
  30. TUR 0 DONALD LIPD / ILMAR VAHER EST TOYOTA LC70 PARDID 07.08.2019 - 21:51:30
  31. TUR 0 ENO LOOGNA / ALEKSANDER VALL EST SUZUKI JIMNY THINKSHOP 07.08.2019 - 22:11:06
  32. TUR 0 PRIIT TÄPSI / TARMO SAAR EST HYUNDAI GALLOPER HUIDAI 07.08.2019 - 22:15:38
  33. TUR 0 AIMAR VILGATS / ÜLARI VENDIK EST LAND ROVER DISCOVERY 2 TURISTID 07.08.2019 - 22:34:38
  34. TUR 0 ERKI SOO / INDREK ORAKA EST JEEP GRAND CHEROKEE TEAM THOR 07.08.2019 - 22:50:34
  35. TUR 0 JAANUS RUBIN / ALLAN ELBING EST SUZUKI JIMNY PARKETITIGU 07.08.2019 - 23:10:34
  36. ATV 1 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM XMR VESIROTT 07.08.2019 - 21:15:50
  37. ET2 2 MAIRIS JURKA / KĀRLIS KRIEVUPS LAT VW UNIMOG APE TEAM 30.07.2019 - 14:09:52
  38. ATV 7 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM 650 OUTLANDER XMR RAINER RÜÜTLI 07.08.2019 - 21:07:29
  39. ET2 11 ĢIRTS GAILĪTIS / GUNTIS PUZULIS LAT G PROTO 4.4 G MOTORSPORT 02.08.2019 - 22:17:29
  40. TUR 20 HARDO MERE / URVO MÄNNAMA EST VOLVO C303 HM RACING TEAM 07.08.2019 - 10:51:23
  41. ATV 28 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD 750 SILINDIA EHITUS 07.08.2019 - 21:11:31
  42. ATV 32 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR RAIDO OLEVI 13.07.2019 - 07:22:33
  43. TR-1 34 VAIRIS ZARIŅŠ / EDGARS MIĶELSONS LAT LADA ŅIVA APE TEAM 25.07.2019 - 09:36:33
  44. ATV 51 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 05.08.2019 - 19:03:50
  45. ATV 53 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 07.08.2019 - 12:04:04
  46. ATV 54 SIIM ARUMÄE / . . EST CAN-AM OUTLANDER TEAM KURAPOJAT 06.08.2019 - 19:30:28
  47. ATV 55 RAIKO PRII / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR TEAM KURAPOJAT 23.07.2019 - 20:35:16
  48. ATV 57 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE TEAM KURAPOJAT 23.07.2019 - 20:23:16
  49. ATV 58 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR TEAM KURAPOJAT 23.07.2019 - 20:28:25
  50. ATV 64 ANDRUS ROTH / . . EST CAN-AM OUTLANDER XTP TEAM KURAPOJAT 07.08.2019 - 21:34:36
  51. ENDURO 64 LAUR MÄGI / . . EST KTM EXC LAUR MÄGI 05.08.2019 - 08:32:32
  52. ATV 65 MARGUS LAUK / . . EST YAMAHA GRIZZLY 700 ML SERVICE 09.07.2019 - 19:30:17
  53. ATV 80 MAIRO LEMBERG / EO E EST ATV CAN-AM OFF-CLUB PUURMANI 10.08.2019 - 11:54:06
  54. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 07.07.2019 - 18:26:32
  55. ET1 102 ERNESTS PURAKALNS / DAVIS DRUBINS LAT FORD MAVERICK APE TEAM 04.08.2019 - 01:45:11
  56. ET1 104 EDIJS VEIPS / DACE VEIPA LAT MITSUBISHI PAJERO TCORE 31.07.2019 - 13:02:21
  57. ET1 105 KRISTAPS RAIPALIS / KĀRLIS DAUŠKANS LAT DAIHATSU ROCKY APETRAM 03.08.2019 - 20:09:34
  58. ET2 105 KRISTAPS RAIPALIS / KĀRLIS DAUŠKANS LAT DAIHATSU ROCKY APE TEAM 03.08.2019 - 20:41:08
  59. ET1 107 AIVIS JAPINS / AIGARS RAGOVSKIS LAT MERCEDES G250 INC MOTORS 30.07.2019 - 21:05:18
  60. ET1 111 JURIS JANSONS / MARCIS KALNINS LAT DAIHATSU ROCKY MUD HUNTERS 02.08.2019 - 22:18:34
  61. TUR 111 LAURI JUNKIN / PRIIT NILSON EST LAND-ROVER DEFENDER ZUKMY 07.08.2019 - 10:42:11
  62. ET1 118 ANTONS BREHOVS / DENISS BOĻŠAKOVS LAT BROTHERS TEAM PROTOTYPE 1 BROTHERS TEAM 08.07.2019 - 10:35:26
  63. ET1 119 ANDREJS BREHOVS / ARTŪRS VĪTOLS LAT DAIHATSU PUNISHER BROTHERS TEAM 08.07.2019 - 10:54:46
  64. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI SAMURAI RISTI OFFROAD TIIM 24.07.2019 - 21:37:07
  65. TR-1 120 TÕNIS TATAR / KAUR KURVITS EST GAZ 69 VABATAHTLIKUD 06.08.2019 - 21:58:00
  66. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 24.07.2019 - 17:37:17
  67. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLL 17.07.2019 - 18:30:36
  68. TR-1 152 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 10.07.2019 - 15:41:41
  69. TR-1 153 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSHUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 05.08.2019 - 13:07:50
  70. TR-1 154 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 06.08.2019 - 19:14:33
  71. TR-1 160 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LC 90 HULLUS 27.07.2019 - 09:20:45
  72. TR-1 161 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 30.07.2019 - 21:26:06
  73. TR-1 161 KRIS MÄNNAMA / URVO MÄNNAMA EST SUZUKI JIMNY KONNAPOEG 05.08.2019 - 12:48:31
  74. TR-1 162 SILVAR KÜBARD / SIIM KÜBARD EST SUZUKI JIMNY SUUR&VÄIKE 31.07.2019 - 21:33:43
  75. TR-1 167 JANNO KABIN / MAREK KÖIDAM EST MITSUBISHI PAJERO PUNANE KONN 06.08.2019 - 18:46:33
  76. TR-1 173 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 01.08.2019 - 09:55:49
  77. TR-1 177 ÜLLAR PAAS / VILJAR PAAS EST SUZUKI VITARA LEHETÄI 07.08.2019 - 10:14:17
  78. TR-1 178 RAIMO ZIRK / VEIKO VEIMAN EST SUZUKI JIMNY VALGEKIHV 20.07.2019 - 09:51:36
  79. TR-1 179 TOOMAS HAUSENBERG / TAUNO HAUSENBERG EST KIA SORENTO VANA TOOMAS 07.08.2019 - 15:07:41
  80. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 05.08.2019 - 23:39:33
  81. ET2 201 MATIS TREI / EGON KASEPÕLD EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 06.08.2019 - 15:28:05
  82. ET2 214 STEN MURRO / ROBIN KULL EST JEEP TR3 SM RACING TEAM 07.08.2019 - 23:37:56
  83. ET2 222 MIKKO SIHVONEN / TERO KURKI FIN LAND ROVER DISCOVERY CRAZY CHOAST X-TEAM 21.07.2019 - 11:58:25
  84. ET1 259 MIKKO TUOMI / RICO ARKKO FIN OMAVALMISTATUD JEEP TH 09.08.2019 - 17:06:06
  85. ET2 259 MIKKO TUOMI / RICO ARKKO FIN / TH ISETEHTUD JEEP TH 10.08.2019 - 14:34:00
  86. ET2 300 EDVINS VANSOVICS / AIVIS JAPINS LAT SHENDO BEHA EDVINS 24.07.2019 - 09:48:15
  87. ET2 302 TARVO KLAASIMÄE / JOONAS OJA EST HONDA T4 PORGAND 30.07.2019 - 20:51:00
  88. ET2 304 JOEL PURGA / IVAR PRAKS EST JP 5 MULKLAND 14.07.2019 - 19:56:04
  89. ET2 310 ARŪNAS SIMANAVIČIUS / EDGARAS SIMANAVIČIUS LIT ASIMA Z5 ASIMA 04.08.2019 - 22:56:11
  90. ET2 325 KAUPO BEND / KAIDO TARKUS EST TOYOTA LANDVOL AMITRANS 06.08.2019 - 12:05:09
  91. ET1 402 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 17.07.2019 - 18:27:28
  92. ET2 403 SANNA WASSTRÖM / HANNU KUJALA FIN MOUSE . TEAM TOSTANOIN 25.07.2019 - 12:45:44
  93. ET1 404 ARNE PÄRNA / MARIO TEPPAN EST UAZ 469 PÕLLUMEHED 07.08.2019 - 23:12:06
  94. ET1 405 SIMON JOHANNSON / ARNO TOOM EST NISSAN TERRANO VÕSAVIKAT 06.08.2019 - 11:03:19
  95. ET1 406 OLIVER LAUG / TAVOR TANI EST SUZUKI SAMURAI SJ413 SOOTOMAT 07.08.2019 - 16:52:03
  96. ET1 407 KEIO KÕVA / RANNO JALLAI EST SUZUKI SAMURAI SUSLIK 29.07.2019 - 16:09:53
  97. ET1 408 RAIVO KRUUSMANN / MARTIN JAANUS EST NISSAN PATROL RIDALA SOVHOOS 06.08.2019 - 20:21:39
  98. ET1 413 RAINO KLEEMANN / JARMO NÕUPUU EST NISSAN TERRANO MUDAPUHUR 10.08.2019 - 09:46:01
  99. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH&AHH 07.08.2019 - 15:14:44
  100. ET1 432 EVER KATTUS / KAINO KÕVA EST SUZUKI SJ413 EVER KATTUS 06.08.2019 - 15:24:07
  101. ET1 444 TÕNU ZEIGER / ENAR VILJAMAA EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 07.08.2019 - 12:51:14
  102. ET1 456 ARVET ADSON / MAREK KRUUSENVALD EST TOYOTA HILUX SOOKONN 07.08.2019 - 15:26:32
  103. VEOK 603 URMAS UFFERT / JAAN LAARMANN EST GMOG GMOG TH 09.08.2019 - 18:24:03
  104. VEOK 604 VAIKO PÜTTSEPP / KAJAR SAMOILOV EST RK17 300T2 ROOTSI KUNN 10.08.2019 - 14:53:22
  105. VEOK 605 TIIT TEGUR / URMAS EINDORF EST GAZ 66 MADEL TEAM POISSMEHED 18.07.2019 - 21:17:14
  106. ENDURO 606 SANDER LUIGA / . . EST KTM 300TPI SANDER 31.07.2019 - 17:19:05
  107. VEOK 606 VEIKO ARJUKESE / RAIVO VILL EST SISU TUUNING VÄGILANE 07.08.2019 - 18:20:48
  108. VEOK 610 KALMAR METSSALU / INGO HEIN EST GAZ 66 GAZ66 NURGA MC 10.08.2019 - 12:58:13
  109. VEOK 611 SULEV JÄER / OMAR POKK EST GAZMER 66 MUDATORM 06.08.2019 - 23:13:12
  110. VEOK 616 MAREK KANTS / RAIN JANSEN EST IFA W 50 IA HANSO 07.08.2019 - 22:35:01
  111. VEOK 619 KARL REIMANN / MARTTI UNGERT EST CHEVROLET K3500 CHEVY 07.08.2019 - 17:40:42
  112. ENDURO 634 SILVER SELLIS / . . EST KTM 300 EXC SILVER 05.08.2019 - 22:15:26
  113. VEOK 636 MAIDU VAHTRAMÄE / ROLAND MENNE EST GAZ FORDSAURER NUNNU 07.08.2019 - 18:27:09
  114. VEOK 644 KULDAR IVANDI / MATI MÖLLER EST MAGIRUZ DEUTZ JUPITER MÄD MÄKS 07.08.2019 - 18:14:10
  115. VEOK 667 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 12.07.2019 - 09:34:15
  116. VEOK 691 RAIDO VARIK / STANISLAV MALTŠIHIN EST GAZ 66 RÜÜTEL ROOSTE 05.08.2019 - 18:58:37
  117. VEOK 693 HELDUR-KASPAR VARIK / VALDUR VARIK EST GAZ 66 MB UMMER 05.08.2019 - 19:05:56
  118. ET2 888 SERGEI ZVEREV / ANDREI ZVEREV EST / RUS TOYOTA V8 ZVEREV TEAM 03.08.2019 - 23:58:52
  119. TUR 999 TAIYO KALLISTE / JOONAS LILLO EST SUZUKI SJ410 MUDARATSU 07.08.2019 - 19:39:03