»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Nimeta sõit, Eesti 4x4 KV V etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TR-3 388 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 10.09.2019 - 18:37:58
  2. VABA 501 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST SAMRU OMAVALMISTATUD SAMRU 09.09.2019 - 16:38:53
  3. VABA 504 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST TOYOTA LC70 MARURAHULIK 10.09.2019 - 14:02:16
  4. ATV 19 TANI MÄERAND / . . EST CAN-AM RANEGATE MEHED MARSILT 09.09.2019 - 19:45:24
  5. TR-3 307 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD MUDARAKETT 09.09.2019 - 12:49:33
  6. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / RAIDO TAMMIK EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 08.09.2019 - 19:43:41
  7. TR-1 130 RANEK SEPP / PRIIT LÕO EST SUZUKI JIMNY ROHEKONN 30.08.2019 - 13:44:19
  8. ATV 75 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM OUTLANDER RAE 10.09.2019 - 21:37:11
  9. ATV 14 RAIDO VÄLK / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 09.09.2019 - 19:39:48
  10. TUR 0 PRIIT TÄPSI / HENRI TÄPSI EST HYUNDAI GALLOPER HUIDAI 10.09.2019 - 21:26:23
  11. ATV 99 MIHKEL GAVER / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR KOTKAS 10.09.2019 - 22:24:05
  12. TR-1 107 MERLE TRESTIP / RAINER PEDAK EST TOYOTA LC70 ESIMESED NAISED KES TULEVAD LEHTSE PÕLDUDE VAHELT JA JÄÄVAD ALATI HILJAKS 09.09.2019 - 11:40:22
  13. VABA 522 MARTI TRÜKMAN / VEIKO PAAS EST TOYOTA LC 70 SODABLAST 10.09.2019 - 22:50:40
  14. ATV 36 MARKO ROODEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER NŌMMEKAD 10.09.2019 - 10:49:25
  15. ATV 44 MARIO MÕISTUS / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR ELIGER RACING 10.09.2019 - 09:14:30
  16. TR-1 102 MAREK UUSNA / VALDO SAAR EST SUZUKI JIMNY RAK 29.08.2019 - 09:16:46
  17. ATV 0 MADIS NAEL / . . EST CAN-AM OUTLANDER RAE 10.09.2019 - 21:41:21
  18. VABA 525 KEVIN KROON / SIIM SIMM EST NISSAN PATROL KÄRUMEHED 10.09.2019 - 19:59:19
  19. TR-1 109 KAUPO LIIV / VEIKO SIMM EST SUZUKI VITARA TEAM SUZUKI 10.09.2019 - 22:28:27
  20. ATV 45 KASPER HÕRAK / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR ELIGER RACING 10.09.2019 - 09:19:02
  21. TUR 0 JOOSEP PADARI / ARGO MÜÜRSEPP EST VOLKSWAGEN TARO MÕTSANOTSU 04.09.2019 - 14:29:15
  22. TR-3 304 JOEL PURGA / ERKKI SALAK EST JP 5 MULKLAND 09.09.2019 - 16:46:44
  23. TR-3 309 JÜRI KOPPAS / AIVO TÕNSTRÖM EST JEEP WRANGLER HOT STEEL TEAM 06.09.2019 - 15:09:20
  24. ATV 35 HENDRIK LILLIPUU / . . EST YAMAHA GRIZZLY NŌMMEKAD 10.09.2019 - 10:45:15
  25. ATV 98 GUNNAR PAAMA / . . EST YAMAHA GRIZZLY KOTKAS 10.09.2019 - 22:43:04
  26. ATV 57 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR TEAM KURAPOJAT 03.09.2019 - 23:13:50
  27. TR-1 104 GERD SIMM / TANEL PILSAS EST SUZUKI JIMNY PÜHAJÕE PUHKEMAJA 09.09.2019 - 13:59:28
  28. TUR 0 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST MB 230GE RATTURID 10.09.2019 - 11:49:58
  29. VABA 511 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL TEAM KÕHUGRIPP 28.08.2019 - 15:01:27
  30. TR-1 124 ALVAR KAASIK / ANDRE ELDEMEEL EST SUZUKI JIMNY AKV 10.09.2019 - 20:36:54
  31. ATV 58 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR TEAM KURAPOJAT 03.09.2019 - 23:10:39