»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Isadepäeva sõit Lehtses, Eesti 4x4 KV VI etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 EGON KÄSK / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000R X MR LOYATIC 11.11.2020 - 15:56:31
  2. TR-3 0 ANDRES AINLO / ANDRES TUISK EST TOYOTA LC VANAISAUPUTAJA 30.10.2020 - 09:13:28
  3. VABA 0 HEINO JALAK / SANDER HALLIKAS EST JEEP CHEROKEE ONU HEINO 11.11.2020 - 18:56:06
  4. ATV 11 ALLAN TAAT / . . EST CFMOTO 625 CFMOTO TEAMKURAPOJAT 10.11.2020 - 22:43:31
  5. ATV 12 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE MEIE SÕIDAME ILMA NIMETA 28.10.2020 - 00:05:51
  6. ATV 13 JANAR TUKKIJA / . . EST CAN-AM RENEGADE KOHTLA-NÕMME OFFROAD ATV 11.11.2020 - 21:26:49
  7. ATV 14 MARKO ROODEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER KOHTLA-NÕMME OFFROAD ATV 12.11.2020 - 10:44:47
  8. ATV 15 ANDRES RAAG / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 11.11.2020 - 17:49:55
  9. ATV 16 RAIDO VÄLK / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 11.11.2020 - 17:54:12
  10. ATV 17 JÜRI JUURAM / . . EST CAN-AM OUTLANDER K-N RACING 11.11.2020 - 18:20:18
  11. ATV 18 MADIS SOOTALU / . . EST CAN-AM OUTLANDER K-N RACING 12.11.2020 - 10:56:24
  12. ATV 21 MADIS NAEL / . . EST CAN-AM OUTLANDER MR-SEIKLEJAD 28.10.2020 - 06:26:48
  13. ATV 22 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM RENEGATE MR-SEIKLEJAD 28.10.2020 - 06:23:56
  14. ATV 37 MARTIN ERM / . . EST CAN-AM 650CMR JK MOTO 09.11.2020 - 21:47:14
  15. ATV 38 KERT VÄINSALU / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR KMH EHITUS OÜ 09.11.2020 - 13:43:41
  16. ATV 42 TIMMO TIGANE / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR KMH EHITUS OÜ 09.11.2020 - 13:38:07
  17. ATV 44 MARIO MÕISTUS / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 XMR ELIGER RACING 28.10.2020 - 15:47:04
  18. ATV 45 KASPER HÕRAK / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 XMR ELIGER RACING 28.10.2020 - 15:49:25
  19. ATV 51 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 11.11.2020 - 16:35:25
  20. ATV 56 ANDRUS ROTH / . . EST CFMOTO 625 CFMOTO TEAMKURAPOJAT 10.11.2020 - 22:48:12
  21. ATV 57 SIIM ARUMÄE / . . EST CAN-AM RENEGADE MEIE SOIDAME ILMA NIMETA 28.10.2020 - 17:24:06
  22. ATV 66 KAIDO VAHTRAMÄE / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR SILINDIA EHITUS 11.11.2020 - 16:43:36
  23. ATV 67 JÜRI NIGUL / . . EST CAN-AM OUTLANDER XXC MM RACING 02.11.2020 - 15:13:12
  24. ATV 71 ALLAN KOSSO / . . EST YAMAHA GRIZZLY JKMOTO 09.11.2020 - 21:47:32
  25. ATV 77 MARTIN MILLERMAN / . . EST CAN-AM OUTLANDER XT MM RACING 03.11.2020 - 09:25:52
  26. TR-1 101 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 11.11.2020 - 09:56:55
  27. TR-1 102 MAREK UUSNA / VALDO SAAR EST SUZUKI JIMNY RAK 05.11.2020 - 10:41:11
  28. TR-1 103 ALVAR KAASIK / ANDRE ELDEMEEL EST SUZUKI JIMNY AKV 07.11.2020 - 10:50:51
  29. TR-1 104 KAUPO LIIV / VEIKO SIMM EST SUZUKI JIMNY TEAM SUZUKI 28.10.2020 - 07:44:39
  30. TR-1 105 RAIT MÄNDLA / RAUNO LAHI EST SUZUKI JIMNY TEAM SAARLASED 28.10.2020 - 15:12:08
  31. TR-1 107 MERLE TRESTIP / RAINER PEDAK EST TOYOTA LC 70 RÄNDUR 11.11.2020 - 13:11:57
  32. TR-1 108 KRIS MÄNNAMA / SIMO LIND EST SUZUKI JIMMY KONNAPOEG 09.11.2020 - 08:37:03
  33. TR-1 109 RANEK SEPP / ALVAR PIHL EST SUZUKI JIMNY ROHEKONN 10.11.2020 - 21:51:28
  34. TUR 111 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST MB 230GE RATTURID 09.11.2020 - 12:57:38
  35. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI JIMNY VITALI VOZNJUK 09.11.2020 - 09:04:09
  36. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 10.11.2020 - 13:45:31
  37. TR-1 124 HENDRIK LILLIPUU / KARL VIIMSALU EST SUZUKI SAMURAI TEAM SAMUKAS 30.10.2020 - 10:40:59
  38. TR-1 155 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 11.11.2020 - 23:32:16
  39. TR-1 199 KARL-ERIK ABRAM / RENNO KÖÖNVERK EST TOYOTA LC70 ADK 10.11.2020 - 12:57:08
  40. TR-3 301 JOEL PURGA / KIUR OJALA EST JP 5 MULKLAND 06.11.2020 - 10:28:12
  41. TR-3 302 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 11.11.2020 - 19:20:53
  42. TR-3 303 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD MUDARAKETT 10.11.2020 - 10:42:11
  43. TR-3 307 HARDO MERE / ERKKI SALAK EST HM 7 HM RACING TEAM 11.11.2020 - 21:57:05
  44. TR-3 308 TARVO KLAASIMÄE / TÕNIS MALLA EST HONDA T4 TURBO PORGAND 11.11.2020 - 23:04:11
  45. VABA 402 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 07.11.2020 - 17:28:55
  46. VABA 501 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST OMAVALMISTATUD SAMRU SAMRU 09.11.2020 - 16:07:13
  47. VABA 503 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL TEAM KÕHUGRIPP 29.10.2020 - 09:07:39
  48. VABA 509 SERGEI ROMANOV / NIKOLAI ROMANOV EST TOYOTA LC70 MUD HUNTERS 11.11.2020 - 21:56:57
  49. VABA 513 RAIT BIRK / ANDRUS PAJU EST SUZUKI SAMURAI BEEBIPORGAND 10.11.2020 - 16:19:44
  50. TUR 701 ANDRES SOOSAAR / GERRY MÄEKIVI EST JEEP WRANGLER OPTIMISTID 28.10.2020 - 07:06:36
  51. TUR 702 ALEKSEI ROKAŠEVITŠ / RAIVO STÜF EST TOYOTA LAND CRUISER 120 TRAVELERS EST 02.11.2020 - 17:38:33
  52. TUR 703 ERKI SAMLER / GUIDO SAMLER EST OPEL FRONTERA-B KIIRET POLE 08.11.2020 - 16:18:06
  53. TUR 704 MART PRUULI / TH TH EST JEEP GRAND CHEROKEE KILES 08.11.2020 - 19:18:04
  54. TUR 705 RAIN KANGUR / ANDRES URM EST NISSAN PATROL IHASTE 096 09.11.2020 - 15:21:09
  55. TUR 706 PEETER HALLIKAS / SULEV HALLIKAS EST TOYOTA LANDCRUISER 120 ONU PEETER JA MASTER 10.11.2020 - 15:54:00
  56. TUR 707 JOHANNES SIKK / UVE ÕIGUS EST DAIHATSU ROCKY VIIMANE MINUT 11.11.2020 - 12:31:47
  57. TUR 708 JANEK UIBOPUU / ALAR MARDLA EST NISSAN PATROL ROHELINE 11.11.2020 - 19:21:09
  58. TUR 709 PRIIT TÄPSI / TARMO SAAR EST HYUNDAI GALLOPER HUIDAI 11.11.2020 - 21:40:51
  59. TUR 710 JOOSEP HEINMETS / KAUPO HEINMETS EST NISSAN NAVARA MEES, KES TEADIS USSISÕNU 11.11.2020 - 16:29:13
  60. ATV-TUR 801 HASSE LUUD / . . EST CAN-AM OUTLANDER HARJU MAAPARANDUS 31.10.2020 - 21:29:06
  61. ATV-TUR 802 ARVI HANNIBAL / . . EST CAN-AM OUTLANDER 650XMR HARJU MAAPARANDUS 01.11.2020 - 21:16:25
  62. ATV-TUR 803 KAIDO KUUSE / . . EST CAN-AM OUTLANDER 650XMR HARJU MAAPARANDUS 04.11.2020 - 12:34:01
  63. ATV-TUR 804 HANNES OLOP / . . EST CAN-AM OUTLANDER LOYATIC 11.11.2020 - 15:47:22
  64. ATV-TUR 805 MAREK TAMMOJA / . . EST YAMAHA GRIZZLY MÕMMOJA RACING 11.11.2020 - 22:06:37
  65. ATV-TUR 806 MARKUS TAMMOJA / . . EST YAMAHA GRIZZLY MÕMMOJA RACING 11.11.2020 - 22:09:54
  66. ATV-TUR 807 ERKKI ÄÄREMAA / . . EST SUZUKI 700 ERKKI/HENRI 11.11.2020 - 14:56:18
  67. ATV-TUR 808 HENRI ÄÄREMAA / . . EST KAWASAKI KVF 700 ERKKI/HENRI 11.11.2020 - 15:12:25
  68. TR-2 901 MARCOS SPELMAN / KARL-MARKUS VIJAR EST MITSUBISHI PAJERO ZULIKUD 09.11.2020 - 22:41:25
  69. TR-2 902 TARMO TOOMINGAS / ERGO TALALAEV EST TOYOTA LC PÕMMPEAD 07.11.2020 - 19:46:15