»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Ridala Offroad Metsik Laas, UUS KUUPÄEV


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 ILMĀRS LUBIŅŠ / . . LAT CAN-AM RENEGADE ILMĀRS LUBIŅŠ 09.07.2020 - 07:48:33
  2. ATV 0 JĀNIS BURKA / . . LAT CAN-AM OUTLANDER BURKA RACING 09.07.2020 - 20:17:20
  3. ATV 0 ANDIS MOISEJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE BURKA RACING 09.07.2020 - 20:26:28
  4. ET2 0 OLAFS LIEPIŅŠ / LEO LIEPIŅŠ LAT GMS WORKHOP 002 LIEPIŅI 15.07.2020 - 11:30:30
  5. ET2 2 MAIRIS JURKA / EDGARS OZOLIŅŠ LAT VW UNIPASAT APE TEAM 14.07.2020 - 11:36:06
  6. ATV 11 ALLAN TAAT / . . EST CFMOTO CFORCE 625 TEAMKURAPOJAD 14.07.2020 - 22:25:02
  7. ATV 22 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM RENEGADE MR-SEIKLEJAD 01.07.2020 - 14:27:55
  8. ATV 30 HANDO KOGER / . . EST CAN-AM OUTLANDER HK 13.07.2020 - 19:16:03
  9. ATV 34 RAGNAR TALGRE / . . EST POLARIS SPORTSMAN 850 RT REMPPA 15.07.2020 - 15:38:52
  10. ATV 50 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM XMR IRONBALTIC 09.07.2020 - 06:40:04
  11. ATV 51 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 16.07.2020 - 22:16:27
  12. ATV 52 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 16.07.2020 - 19:28:08
  13. ATV 53 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE SAUNASELL OÜ 01.07.2020 - 08:01:03
  14. ATV 54 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 16.07.2020 - 21:55:31
  15. ATV 56 ANDRUS ROTH / . . EST CFMOTO CFORCE 1000 TEAMKURAPOJAD 14.07.2020 - 22:33:16
  16. ATV 80 JANAR ASOR / . . EST CAN-AM OUTLANDER CLUB32 02.07.2020 - 21:11:26
  17. ATV 81 HARDY HINK / . . EST CAN-AM OUTLANDER CLUB32 02.07.2020 - 20:56:17
  18. ATV 82 TARMO SEPP / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE 750 CLUB32 06.07.2020 - 16:25:53
  19. ATV 83 HEIGO KASELA / . . EST CAN-AM OUTLANDER CLUB32 05.07.2020 - 16:22:30
  20. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 25.06.2020 - 15:03:06
  21. ET1 119 ANDREJS BREHOVS / ARTURS VITOLS LAT DAIHATSU NONE BROTHERS TEAM 13.07.2020 - 12:51:12
  22. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI JIMNY RISTI OFFROAD TIIM 21.06.2020 - 10:40:42
  23. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 16.07.2020 - 14:52:43
  24. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ 70 MUDAKOLL 06.07.2020 - 20:00:54
  25. TR-1 152 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 16.07.2020 - 09:01:23
  26. TR-1 153 ARNE PÄRNA / MARIO TEPPAN EST SUZUKI SAMURAI PÕLLUMEHED 21.06.2020 - 15:33:39
  27. TR-1 155 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 24.06.2020 - 21:53:18
  28. TR-1 156 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 16.07.2020 - 16:59:23
  29. TR-1 161 JANNO KABIN / VADIM ROOP EST SUZUKI JIMNY PUNANE KONN 16.07.2020 - 10:01:07
  30. TR-1 162 RAIT ROOST / TARVO PAI EST MITSUBISI PAJERO TIMMU 14.07.2020 - 17:42:45
  31. TR-1 178 BRUNO MÜRK / LAURI LARIONOV EST SUZUKI SAMURAI LAIKUM OFFROAD TEAM 16.07.2020 - 07:51:51
  32. ET2 201 MATIS TREI / ANAR TOOMEMÄGI EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 06.07.2020 - 09:21:34
  33. ET1 301 JOEL PURGA / KIUR OJALA EST JP 5 MULKLAND 06.07.2020 - 15:32:31
  34. ET2 302 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 06.07.2020 - 18:34:46
  35. ET2 313 RAIVO PIHELGAS / LAURI DIDRICHSON EST SUZUKI FJ GRIINID 15.07.2020 - 23:06:37
  36. ET1 403 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 06.07.2020 - 20:03:49
  37. ET1 406 OLIVER LAUG / RISTO PAALVELT EST SUZUKI SAMURAI 413 SOOTOMAT 20.06.2020 - 09:10:20
  38. ET1 411 MARTIN MENT / TAAVI-HANNES KREEMAN EST SUZUKI SAMURAI MÄTTAKEERUTAJAD 22.06.2020 - 13:02:44
  39. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH &AHH 09.07.2020 - 10:34:49
  40. ET1 420 TARVI NOORMA / KARL ERIC KULLASEPP EST NISSAN TERRANO ORU OFFROAD 09.07.2020 - 22:04:51
  41. VEOK 601 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 19.06.2020 - 12:38:23
  42. VEOK 613 HEIKI HEERINGAS / RAINO KLEEMANN EST MAN OMAVALMISTATUD HEIKI HEERINGAS 02.07.2020 - 10:12:53
  43. VEOK 619 KARL REIMANN / MARTTI UNGERT EST CHEVROLET K30 CHEVY 29.06.2020 - 20:07:51
  44. ATV 621 RENEE NURM / . . EST CAN-AM OUTLANDER RENEE NURM 09.07.2020 - 16:53:46
  45. ATV 777 SANDER PLADO / . . EST CAN-AM RENEGADE XXC IRONBALTIC 15.07.2020 - 20:20:06