»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Antsumäe Offroad, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV IV etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE 800 RAIDO OLEVI 07.09.2017 - 10:02:31
  2. ATV 0 JAANIS LILL / . . EST POLARIS XP850 JAANIS LILL 11.09.2017 - 14:24:01
  3. ATV 1 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM OUTLANDER 1000 HENDRIK LAUR 30.08.2017 - 12:27:32
  4. ET1 2 MAIRIS JURKA / KARLIS KRIEVUPS LAT VW 1.9 TDI APE TEAM 18.09.2017 - 17:06:36
  5. ATV 3 DAIVIDAS RUDOKAS / . . LIT YAMAHA GRIZZLY 700 DAIVIDAS RUDOKAS 30.08.2017 - 12:31:09
  6. ATV 3 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUOAD VALMA SEIKLUSPARK 30.08.2017 - 21:14:44
  7. ATV 5 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD LT 700 VALMA SEIKLUSPARK 18.09.2017 - 16:44:52
  8. ATV 10 IVO LEIARU / . . EST ARCTIC CAT 650 H1 VALMA SEIKLUSPARK 02.09.2017 - 21:41:15
  9. ATV 10 SANDER JÕEMÄGI / . . EST YAMAHA GRIZZLY SANDER JÕEMÄGI 20.09.2017 - 21:32:40
  10. ET2 11 GIRTS GAILITIS / GUNTIS PUZULIS LAT G PROTO 5.6 G MOTORSPORT 19.09.2017 - 20:31:09
  11. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 12.09.2017 - 22:37:55
  12. ET1 105 ERNESTS PURAKALNS / DAVIS DRUBINS LAT FORD MAVERICK APE TEAM 18.09.2017 - 21:27:10
  13. TR-1 110 RAUL PEHTER / JAANUS PILLER EST VAZ 2121 RÖÖVLID 18.09.2017 - 20:41:07
  14. ET1 111 JURIS JANSONS / EDGARS JANSONS LAT DAIHATSU ROCKY RR OFFROAD TEAM 17.09.2017 - 18:33:57
  15. TR-1 121 RISTO SULTS / ERKKI KULLA EST MITSUBISHI PAJERO ONUPOJAD 31.08.2017 - 21:05:22
  16. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 02.09.2017 - 10:27:26
  17. TR-1 152 RAIVO KRUUSMANN / AHTOS SINKEVICIUS EST SUZUKI SAMURAI KÜLVAJA KOLHOOS 15.09.2017 - 22:06:21
  18. TR-1 154 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 30.08.2017 - 19:59:35
  19. TR-1 156 RAIN RAUDSEPP / RAUNO RAUDSEPP EST OPEL FRONTERA WÕSAWILLEM 30.08.2017 - 14:40:42
  20. TR-1 157 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLLID 31.08.2017 - 07:51:08
  21. TR-1 158 MAREK TÄHT / RISTO KUKK EST TOYOTA HILUX PUNANE KUKK 30.08.2017 - 16:30:43
  22. TR-1 159 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSHUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 30.08.2017 - 09:06:17
  23. TR-1 160 ÜLLAR PAAS / ANDRES TRETJAKOV EST SUZUKI VITARA LEHETÄI 06.09.2017 - 14:27:16
  24. TR-1 163 ANDRUS PAJU / KARMO PAJU EST SUZUKI SAMURAI KOLM PÕRSAKEST 17.09.2017 - 23:31:06
  25. TR-1 164 JANNO KABIN / MAREK KÖIDAM EST MITSUBISHI PAJERO PUNANE KONN 01.09.2017 - 12:17:51
  26. TR-1 181 ANTTI ASU / TOIVO DITMANN EST TOYOTA LC 70 PUURKAEVUD.EE 11.09.2017 - 21:24:26
  27. TR-1 182 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LC 90 HULLUS 30.08.2017 - 13:01:14
  28. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / SIIM TIIVAS EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 08.09.2017 - 14:35:05
  29. TR-1 188 MATIS TREI / PRIIT HÄNNI EST TOYOTA LC RANNAKALURID 18.09.2017 - 23:48:44
  30. TR-1 191 PEETER TAMMOJA / KASPAR VÄHK EST MITSUBISHI PAJERO MÄKSA KOLHOOSI LEPATRIINU 07.09.2017 - 21:23:46
  31. TR-1 199 SILVAR KÜBARD / SIIM KÜBARD EST SUZUKI JIMNY SUUR&VÄIKE 30.08.2017 - 13:51:18
  32. ET2 300 ANDREJS TRACS / RAIVIS KLAVINS LAT JEEP GRAND CHEROKEE BLIGZNA 18.09.2017 - 13:57:54
  33. ET2 308 RISTO LEPIK / URVO MÄNNAMA EST OMVALMISTATUD MÖRR PREDATOR 14.09.2017 - 16:03:11
  34. ET2 312 KÜLLO KURVITS / NILS RATT EST SUZUKI FJ FUNCRUISER 20.09.2017 - 17:22:07
  35. ET2 316 MATIS TREI / PRIIT HÄNNI EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 18.09.2017 - 11:26:45
  36. ET2 318 JANEK HOFFMANN / URMAS RÄTSEP EST OMAVALMISTATUD XZ8 SERVIS 19.09.2017 - 19:06:56
  37. ET2 334 AIMUR ILISSON / MARGO RUUMA EST TOYOTA LAND CRUISER MUDAKUNN 19.09.2017 - 17:34:47
  38. ET1 400 TOOMAS LAND / LAURI JUNKIN EST DIHATSU F300 L.M.RACING TEAM 19.09.2017 - 16:21:02
  39. ET1 405 EUGEN KUUSIK / JANEK SAUA EST SUZUKI SAMURAI GM RACING 20.09.2017 - 18:50:50
  40. ET1 406 ARVET ADSON / MAREK KRUUSENVALD EST TOYOTA HILUX SOOKONN 19.09.2017 - 12:54:48
  41. ET1 407 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST OMAVALMISTATUD SAMRU SAMRU 18.09.2017 - 20:15:57
  42. ET1 409 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA 4X4 MUDAKOLLID 20.09.2017 - 20:25:06
  43. ET1 411 MARTIN MENT / TAAVI-HANNES KREEMANN EST SUZUKI SAMURAI MÄTTAKEERUTAJAD 20.09.2017 - 12:40:12
  44. ET1 412 SIMON JOHANNSON / MARIINO VIINALASS EST NISSAN TERRANO VÕSAVIKAT 20.09.2017 - 22:05:07
  45. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH & AHH 20.09.2017 - 21:01:53
  46. ET1 418 AHTOS SINKEVICIUS / TOOMAS TENSON EST NISSAN TERRANO MUDAPUHUR 15.09.2017 - 10:05:13
  47. ET1 419 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST NISSAN TERRANO SARVIK 4X4 OFFROAD 20.09.2017 - 14:27:13
  48. ET1 425 RAIVO KRUUSMANN / MARTTI UNGERT EST NISSAN PATROL RIDALA SOVHOOS 16.09.2017 - 17:18:12
  49. ET1 444 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 20.09.2017 - 19:59:59
  50. ATV 500 TAIVO KAARNA / . . EST CAN-AM RENEGADE TAIVO KAARNA 01.09.2017 - 18:47:32
  51. VEOK 601 RAIVO KRUUSMANN / MARTTI UNGERT EST ZIL 66 RIDALA SOVHOOS 16.09.2017 - 17:28:20
  52. VEOK 604 TIIT TEGUR / URMAS EINDORF EST GAZ 66 MADEL TEAM POISSMEHED 09.09.2017 - 10:48:11
  53. VEOK 606 URMAS UFFERT / JAAN LAARMANN EST G-MOG EO SAMRU 18.09.2017 - 20:25:50
  54. VEOK 636 MATI MÖLLER / MAREK SAAREPERA EST GAZFORDSAURER 66 MÄKSA KOLHOOS 18.09.2017 - 23:31:56
  55. VEOK 678 KALMAR METSSALU / INGO HEIN EST GAZ 66 NURGA MC 19.09.2017 - 21:18:30
  56. VEOK 691 RAIDO VARIK / STANISLAV MALTSIHIN EST GAS 66 RÜÜTEL ROOSTE 20.09.2017 - 14:25:00
  57. VEOK 693 HELDUR-KASPAR VARIK / VALDUR VARIK EST GAS 66 UMMER H 20.09.2017 - 14:22:02
  58. VEOK 696 KULDAR IVANDI / VEIKO ARJUKESE EST VOLVO 66 OFFROADLIMUSIIN VÕSAKUNN 18.09.2017 - 09:21:52
  59. VEOK 699 RAGNAR KÕLLAMÕTS / MIKK ALEKÕRS EST IFA/ZIL W50 SMG RÄNK TANK 20.09.2017 - 15:08:14