»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Suur Maasturite Võidusõit, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV IV etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 LAISVIDAS UZDRA / . . LIT CAN AM XMR LAISVIDAS UZDRA 17.10.2018 - 13:13:49
  2. ATV 0 POVILAS IGNATAVICIUS / . . LIT YAMAHA GRIZZLY POVILAS IGNATAVICIUS 17.10.2018 - 13:15:51
  3. ATV 0 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM 650 GUNNAR HAAPSAL 17.10.2018 - 23:02:19
  4. ET2 0 SERGEI ZHULIABIN / SERGEI CHARYKOV RUS CHEVROLET ALFA XPENZA 15.10.2018 - 14:17:37
  5. ATV 1 HENDRIK LAUR / . . EST CANNÄMM OUTLANDER 570 HENDRIK LAUR 17.10.2018 - 19:53:09
  6. ET2 2 MAIRIS JURKA / KĀRLIS KRIEVUPS LAT VW PASSERATI APE TEAM 12.10.2018 - 10:10:49
  7. ET2 11 ĢIRTS GAILĪTIS / GUNTIS PUZULIS LAT G PROTO 5.6 G MOTORSPORT 15.10.2018 - 20:04:16
  8. ATV 43 RAIN JANSEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER HANSO MK 17.10.2018 - 22:17:36
  9. ATV 51 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUOAD SILINDIA EHITUS 23.09.2018 - 23:08:22
  10. ATV 56 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 16.10.2018 - 19:25:34
  11. ATV 58 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE SAUNASELL.EE 30.09.2018 - 20:20:03
  12. ATV 69 SIIM ARUMÄE / . . EST CAN AM OUTLANDER KURAA POJAT 11.10.2018 - 21:52:40
  13. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 29.09.2018 - 12:58:36
  14. ET1 102 ERNESTS PURAKALNS / DĀVIS DRUBIŅŠ LAT FORD MAVERICK APE TEAM 12.10.2018 - 21:50:19
  15. ET1 104 EDIJS VEIPS / RIHARDS VEIPS LAT MITSUBISHI PAJERO TCORE 09.10.2018 - 09:34:54
  16. TR-1 104 RAUL PEHTER / ARNO TOOM EST VAZ 2121 RÖÖVLID 17.10.2018 - 20:43:12
  17. TR-1 111 ANTTI ASU / TOIVO DITMANN EST TOYOTA LC 70 HEAVY TEAM 17.10.2018 - 18:04:46
  18. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI SAMURAI RISTI VVMH 05.10.2018 - 19:40:39
  19. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 17.10.2018 - 08:32:49
  20. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUDEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLL 07.10.2018 - 17:57:02
  21. TR-1 153 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSHUBISHI PAJERO MUDAPUUR 01.10.2018 - 09:27:44
  22. TR-1 154 ANDRUS PAJU / RAUNO LAHI EST SUZUKI SAMURAI KOLM PÕRSAKEST 17.10.2018 - 09:46:07
  23. TR-1 157 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSHUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 11.10.2018 - 09:48:08
  24. TR-1 158 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LAND CRUISER HULLUS 29.09.2018 - 18:59:51
  25. TR-1 159 SILVAR KÜBARD / SIIM KÜBARD EST SUZUKI JIMNY SUUR&VÄIKE 17.10.2018 - 21:53:27
  26. TR-1 160 JANNO KABIN / MAREK KÖIDAM EST MITSUBISHI PAJERO PUNANE KONN 17.10.2018 - 22:15:29
  27. TR-1 161 EVER KATTUS / KAILE KÕVA EST SUZUKI JIMNY GM RACING 17.10.2018 - 17:41:26
  28. TR-1 162 RAIN RAUDSEPP / LAURI PUUSEPP EST OPEL FRONTERA WÕSAWILLEM 17.10.2018 - 17:52:18
  29. TR-1 175 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 15.10.2018 - 12:28:40
  30. TR-1 176 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 09.10.2018 - 21:08:05
  31. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1 HOBUJÕUD 16.10.2018 - 23:04:14
  32. TR-1 199 AHTOS SINKEVICIUS / TOOMAS TENSON EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 24.09.2018 - 07:23:40
  33. ET2 201 MATIS TREI / PRIIT HÄNNI EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 14.10.2018 - 22:10:15
  34. ET2 202 JANEK HOFFMANN / URMAS RÄTSEP EST OMAVALMISTATUD XZ8 SERVIS 15.10.2018 - 09:04:52
  35. ET2 306 JOEL PURGA / KIUR OJALA EST JP 5 MULKLAND 21.09.2018 - 10:43:43
  36. ET2 309 AIMUR ILISSON / JOEL TÕEMETS EST TOYOTA LAND CRUISER BLACK ROCKET 02.10.2018 - 20:13:31
  37. ET2 314 RISTO LEPIK / LAURI JUNKIN EST OMAVALMISTATUD . PREDATOR 15.10.2018 - 16:34:52
  38. ET2 333 TARVO KLAASIMÄE / JOONAS OJA EST HONDA T4 PORGAND 11.10.2018 - 09:14:34
  39. ET1 403 VALDUR VARIK / STANISLAV MALTŠIHIN EST NISSAN TERRANO SARVIK 09.10.2018 - 21:03:00
  40. ET1 404 URMAS UFFERT / KRIS GREGOR LAARMANN EST OMAVALMISTATUD SAMRU SAMRU 14.10.2018 - 15:37:11
  41. ET1 406 ÜLLAR AHI / INDREK PALUDEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 07.10.2018 - 17:51:24
  42. ET1 409 VIRGO IKMELT / RAINO KLEEMANN EST NISSAN TERRANO MUDAPUHUR 17.10.2018 - 22:37:26
  43. ET1 411 RAIVO KRUUSMAN / MARTTI UNGERT EST NISSAN PATROL RIDALA SOVHOOS 17.10.2018 - 21:29:40
  44. ET1 413 OLIVER LAUG / ÜLLAR PAAS EST SUZUKI SAMURAI SJ413 SOOTOMAT 03.10.2018 - 23:07:52
  45. ET1 414 SIMON JOHANNSON / MARIINO VIINALASS EST NISSAN TERRANO VÕSAVIKAT 14.10.2018 - 13:33:42
  46. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH & AHH 17.10.2018 - 15:35:08
  47. ET1 421 KEIO KÕVA / RANNO JALLAI EST SUZUKI SAMURAI SUSLIK 16.10.2018 - 20:22:56
  48. ET1 444 TÕNU ZEIGER / ENAR VILJAMAA EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 15.10.2018 - 10:11:13
  49. ET1 456 ARVET ADSON / MAREK KRUUSENVALD EST TOYOTA HILUX SOOKONN 12.10.2018 - 15:51:05
  50. VEOK 602 RAIVO KRUUSMANN / MARTTI UNGERT EST ZIL66 GAZ66 RIDALA SOVHOOS 17.10.2018 - 15:38:34
  51. VEOK 603 URMAS UFFERT / KRIS GREGOR LAARMANN EST G- MOG SAMRU 14.10.2018 - 15:32:59
  52. VEOK 607 TIIT TEGUR / URMAS EINDORF EST GAZ 66 MADEL TEAM POISSMEHED 12.10.2018 - 21:10:38
  53. VEOK 610 KALMAR METSSALU / INGO HEIN EST GAZ 66 NURGA MC 16.10.2018 - 22:31:01
  54. VEOK 611 SULEV JÄER / OMAR POKK EST GAZMER 66 MUDATORM 16.10.2018 - 23:12:55
  55. VEOK 612 KULDAR IVANDI / VEIKO ARJUKESE EST SISU URAL TRUCK NORRIS 15.10.2018 - 19:46:24
  56. VEOK 613 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 21.09.2018 - 11:16:40
  57. VEOK 616 MAREK KANTS / IVO KULL EST IFA W 50 IA HANSO 17.10.2018 - 22:10:19
  58. VEOK 636 MATI MÖLLER / MAREK SAAREPERA EST GAZ FORDSAURER MÄKSA KOLHOOS 15.10.2018 - 10:06:57
  59. VEOK 688 RAINER TIGANIK / MARKO EISMEL EST GAZ 3307 3307 GAZJAK 17.10.2018 - 18:31:40
  60. VEOK 696 MAIDU VAHTRAMÄE / KÜLLO VOHLA EST VOLVO66 OFFROADLIMUSIIN VÕSAKUNN 17.10.2018 - 20:05:11