»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Võistlusele registreerumine
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Klaperjahi treeninglaager


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 JANNO SIROL / . . EST CFMOTO CF500A TR-2L;A JANNO SIROL 23.07.2020 - 14:47:25
  2. ATV 0 JAANUS PRUAL / . . EST CF 1000 XTR CFMOTO 24.07.2020 - 12:03:42
  3. ATV 0 ALLAN MERISTU / . . EST CFMOTO CFORCE 850XC CFMOTO 29.07.2020 - 14:22:42
  4. ATV 0 TOMMI HEINONEN / . . FIN HONDA RUBICON HEINONEN TOMMI 30.07.2020 - 07:58:32
  5. ATV 0 ARGO TALUPOEG / . . EST CFMOTO CFFORCE 1000 SETOMOTO 30.07.2020 - 18:20:00
  6. TR-1 0 VAIRIS ZARIŅŠ / EDGARS MIĶELSONS LAT LADA ŅIVA METĀLU PASAULE 29.07.2020 - 16:33:21
  7. TR-1 0 RAIT ROOST / TARVO PAI EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 01.08.2020 - 07:52:52
  8. TUR 0 ARVED KOPP / JAANA SISAS EST JEEP CHEROKEE TÕRVAKAD 23.07.2020 - 21:59:48
  9. ATV 1 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM XMR 993CCM IRONBALTIC 31.07.2020 - 09:52:31
  10. ET2 2 MAIRIS JURKA / EDGARS OZOLIŅŠ LAT VW UNIPASAT APE TEAM 02.08.2020 - 22:50:58
  11. ATV 4 MAIKO LIPPING / . . EST KAWASAKI BUTE FORCE 650 MAIKO 02.08.2020 - 23:17:25
  12. ATV 11 ALLAN TAAT / . . EST CFMOTO CFORCE1000 CFMOTO TEAMKURAPOJAT 23.07.2020 - 18:32:02
  13. ATV 12 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE GUNNAR HAAPSAL 21.07.2020 - 23:20:16
  14. ATV 13 ANDIS MOISEJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE BURKA RACING 01.08.2020 - 09:31:43
  15. ATV 20 STEN MURRO / . . EST CAN-AM XMR SM RACING 02.08.2020 - 22:58:24
  16. ATV 22 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM RENEGADE MR-SEIKLEJAD 30.07.2020 - 19:53:00
  17. ATV 30 HANDO KOGER / . . EST CAN-AM OUTLANDER HK 02.08.2020 - 21:45:47
  18. ATV 53 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM XMR RAIDO OLEVI 28.07.2020 - 14:35:38
  19. ATV 56 ANDRUS ROTH / . . EST CFMOTO CFORCE1000 CFMOTO TEAMKURAPOJAT 30.07.2020 - 22:21:27
  20. ATV 57 SIIM ARUMÄE / . . EST CAN-AM OUTLANDER MMP RAKENNUS OY 29.07.2020 - 18:58:08
  21. ATV 70 PRIIT TIKK / . . EST CF MOTO CFORCE550 SOUTH-EST ATV 30.07.2020 - 12:11:47
  22. ATV 82 ALEKSANDRS VASIĻJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE 650 ALEKSANDRS 02.08.2020 - 20:58:54
  23. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 01.08.2020 - 20:52:14
  24. ATV 107 ILMĀRS LUBIŅŠ / . . LAT CAN-AM RENEGADE BURKA RACING 01.08.2020 - 09:22:40
  25. TR-1 108 URVO MÄNNAMA / URMAS MÄNNAMA EST SUZUKI JIMNY KÄBI & KÄND 03.08.2020 - 22:36:36
  26. TR-1 155 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 01.08.2020 - 14:40:30
  27. ATV 203 JĀNIS BURKA / . . LAT CAN AM OUTLANDER BURKA RACING 01.08.2020 - 09:26:49
  28. ET1 406 OLIVER LAUG / RISTO PAALVELT EST SUZUKI SAMURAI 413 SOOTOMAT 30.07.2020 - 20:22:59
  29. VEOK 601 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 28.07.2020 - 13:35:51
  30. VEOK 613 HEIKI HEERINGAS / RAINO KLEEMANN EST MAN OMAVALMISTATUD HEIKI HEERINGAS 31.07.2020 - 08:06:59
  31. VEOK 619 KARL REIMANN / MARTTI UNGERT EST CHEVROLET K30 CHEVY 01.08.2020 - 11:40:08
  32. TR-1 666 ALLAR TIIVEL / RENO VÄÄRI EST MITSUBISHI PAJERO MITSUMEHED 17.07.2020 - 09:11:08
  33. VEOK 678 ALAR LIISVÄLI / DIMA MATSUY EST / RUS GAZ SAMADELKIN SINIMÄE SOVHOOS 25.07.2020 - 19:49:26
  34. ATV 711 GERT MARTIN KÄRNER / . . EST CFMOTO CF625 TOURING CFMOTO 23.07.2020 - 11:16:13
  35. TUR 980 MARTIN KUNGLA / EGE TH EST JEEP CHEROKEE MARTIN KUNGLA 21.07.2020 - 14:33:56
  36. ATV 2367 HARALD TURJAKAS / . . EST CFMOTO CFORCE450L CFMOTO 23.07.2020 - 20:53:21
  37. ATV 2706 JANEK ROOSMAN / . . EST CF 520L CF MATKASELLID 29.07.2020 - 17:45:53