autosport.ee

Kasutajanimi:
Salasõna:

»Registreeri
»Unustasid salasõna?

04.07.2020-05.07.2020 - EDRA Nationals 2020
»Registreerunute nimekiri
»Juhend
»Race Regulations
»Protokoll
18.07.2020 - Speedest Glassdrive Racing 2020
»Registreerunute nimekiri
»Juhend
»Race Regulations

»In English

Registreerunute nimekiri

 

04.07.2020 - 05.07.2020 EDRA Nationals 2020
  Nr. Võistlusnumber Sõitja nimi sõiduk Klubi Riik Reg. aeg Punktid
BIKE BRACKET (Eesti meistrivõistlused)
  1. Amon, Kevin Suzuki / Hayabusa / 2002
1300cm3 / 129kw
Puudub EST 25.06.2020 - 08:28:15 0
  2. BB212 Anto, Erki BMW / S1000RR / 2019
999cm3 / 152kw
No Boost Racing EST 02.07.2020 - 10:24:54 0
  3. BB206 Arik, Marko BMW / S1000RR / 2014
998cm3 / 142kw
Puudub EST 17.06.2020 - 12:40:13 0
  4. BB444 Erm, Tarvo Suzuki / B-King / 0000
1340cm3 / 135kw
No Boost Racing EST 30.06.2020 - 16:42:03 0
  5. BB222 Kõiv, Taavi Yamaha / V-max / 1999
1200cm3 / 103kw
Puudub EST 02.07.2020 - 17:06:53 0
  6. BB002 Lemmik, Oliver Suzuki / GSXR / 2003
1000cm3 / 130kw
Puudub EST 30.06.2020 - 23:05:09 0
  7. BB709 Siimson, Delvis Kawasaki / EN500 / 2000
500cm3 / 34kw
Sinilind MTÜ/Ramo EST 02.07.2020 - 12:01:46 0
  8. BB333 Tammik, Karmo Suzuki / Hayabusa / 2009
1340cm3 / 147kw
No Boost Racing EST 02.07.2020 - 19:51:25 0
  9. BB123 Tumanski, Tanel KTM / SuperDuke 1290R / 2017
1301cm3 / 132kw
Puudub EST 15.06.2020 - 14:12:28 0
  10. BB001 Urbus, Deivid Suzuki / Hayabusa Turbo / 2004
1300cm3 / 135kw
NoBoostRacing EST 30.06.2020 - 12:59:21 0

JUNIOR BRACKET (Eesti meistrivõistlused)
  1. J/BR032 Hollo, Karl Martin SEAT / Ibiza / 1989
1461cm3 / 63kw
Puudub EST 27.06.2020 - 00:34:32 0

OUTLAW (Eesti meistrivõistlused)
  1. OL911 Arnover, Andres Ford / Mustang GT500 / 2015
7000cm3 / 2500kw
FHRA EST 29.06.2020 - 17:03:06 0
  2. OL131 Hermunen, Kari Plymouth / Valiant / 1965
5900cm3 / 600kw
Puudub FIN 30.06.2020 - 11:33:49 0
  3. OL521 Kuriks, Lauri Pontiac / Trans Am GTA / 1989
9259cm3 / 956kw
Puudub EST 20.06.2020 - 23:40:33 0
  4. OL169 Laukkanen, Kari Plymouth / Roadrunner / 1969
9400cm3 / 683kw
FHRA FIN 25.06.2020 - 08:51:59 0
  5. . Sinijärv, Riivo GAZ 13 / Tsaika Sport / 1959
12500cm3 / 1800kw
Baltic Hot Rod Association EST 29.06.2020 - 12:05:57 0

PRO ET (Eesti meistrivõistlused)
  1. PET123 Hinno, Marek Pontiac / GTO / 2004
5665cm3 / 261kw
V8 Muscle Racing EST 16.06.2020 - 16:20:54 0
  2. PET612 Kravets, Ago Pontiac / GTO / 2006
5967cm3 / 300kw
Puudub EST 02.07.2020 - 03:43:08 0
  3. PET1580 Parkkinen, Petri Oldsmobile / Cutlass / 1980
6cm3 / 350kw
FHRA FIN 09.06.2020 - 18:27:54 0
  4. PET555 Süvari, Illimar Ford / Mustang GT / 2015
4951cm3 / 310kw
V8 Muscle Racing EST 12.06.2020 - 00:50:07 0
  5. PET709 Siimson, Delvis Volkswagen / Bora / 1999
1800cm3 / 92kw
Sinilind MTÜ/Ramo EST 02.07.2020 - 12:01:46 0
  6. PET233 Tihvan, Kristo Pontiac firebir / Trans AM GTA / 1988
5800cm3 / 300kw
Erki Sport EST 02.07.2020 - 00:37:44 0

PROBIKE (Eesti meistrivõistlused)
  1. PB212 Anto, Erki BMW / S1000RR / 2019
999cm3 / 152kw
VihurMoto/ No Boost Racing EST 29.06.2020 - 18:04:26 0
  2. PB305 Koivuniemi, Petri suzuki / gsx-r / 2003
989cm3 / 120kw
snails racers FIN 14.06.2020 - 12:18:20 0
  3. PB002 Lemmik, Oliver Suzuki / GSXR / 2003
1000cm3 / 130kw
Puudub EST 22.06.2020 - 14:58:11 0
  4. . Taidla, Kaido Kawazaki / zx10R / 2009
1000cm3 / 138kw
Puudub EST 09.06.2020 - 20:27:17 0
  5. PB333 Tammik, Karmo Suzuki / Hayabusa / 2009
1340cm3 / 147kw
No Boost Racing EST 02.07.2020 - 19:51:25 0
  6. Tuomari, Juha Suzuki / GSX-R 1000 / 2006
999cm3 / 130kw
Puudub FIN 25.06.2020 - 10:13:57 0

STREET A (Eesti meistrivõistlused)
  1. Amberg, Mario Dodge / Ram Van B250 / 1987
5200cm3 / 130kw
Puudub EST 20.06.2020 - 23:31:26 0
  2. ST/A123 Hinno, Marek Pontiac / GTO / 2004
5665cm3 / 261kw
V8 Muscle Racing EST 16.06.2020 - 16:22:43 0
  3. Kampus, Priit Ford / Mustang GT / 2013
5cm3 / 313kw
CSG Racing EST 02.07.2020 - 19:22:19 0
  4. ST/A333 Karema, Raiko Audi / S4 / 1999
2671cm3 / 195kw
Puudub EST 01.07.2020 - 01:02:19 0
  5. ST/A521 Krastinš, Edgars Audi / S6 / 1996
2226cm3 / 169kw
Puudub LAT 20.06.2020 - 09:37:12 0
  6. Lember, Sten Olavi Pontiac / TransAm / 1986
5700cm3 / 1kw
Puudub EST 26.06.2020 - 19:21:10 0
  7. ST/A595 Mäesepp, Viljar Nissan / 370Z Nismo / 2018
3700cm3 / 261kw
Puudub EST 02.07.2020 - 11:10:21 0
  8. ST/A108 Miilmann, Rannet Volkswagen / Golf / 1982
1085cm3 / 37kw
Mooseworks EST 30.06.2020 - 10:45:27 0
  9. ST/A383 Oras, Veiko Audi / S4 / 2001
2700cm3 / 195kw
Puudub EST 10.06.2020 - 08:32:04 0
  10. ST/A208 Ots, Tõnu-Martin Ford / Mustang / 2007
4606cm3 / 224kw
Puudub EST 09.06.2020 - 10:31:48 0
  11. Parv, Oliver Audi / 80 / 1990
1800cm3 / 110kw
Puudub EST 30.06.2020 - 18:23:44 0
  12. Peensalu, Aulis BMW / 535d / 2008
3000cm3 / 210kw
Puudub EST 01.07.2020 - 14:09:12 0
  13. ST/A367 Rohtla, Eva BMW / 535D / 2005
3000cm3 / 200kw
Puudub EST 29.06.2020 - 17:03:20 0
  14. ST/A570 Roosma, Sander Chevrolet / Corvette / 1988
5733cm3 / 180kw
Puudub EST 18.06.2020 - 21:45:43 0
  15. Tamberg, Ott Audi / 80 / 1991
2cm3 / 159kw
Puudub EST 02.07.2020 - 08:49:30 0
  16. ST/A070 Tamm, Joel VOLVO / V70 / 2005
2435cm3 / 125kw
Mooseworks EST 26.06.2020 - 14:48:30 0
  17. ST/A702 Tuisk, Silver BMW / 535d / 2007
2993cm3 / 210kw
Puudub EST 09.06.2020 - 11:11:01 0

STREET B (Eesti meistrivõistlused)
  1. ST/B949 Hoffmann, Tormis Nissan / GT-R / 2014
3800cm3 / 404kw
Puudub EST 15.06.2020 - 10:17:24 0
  2. ST/B200 Honga, Joonas Nissan / Skyline GT-R / 1991
2600cm3 / 206kw
Puudub EST 02.07.2020 - 14:53:57 0
  3. ST/B009 Kadarik, Gerto Ford / Mustang GT / 2017
4951cm3 / 310kw
B.A.D. Racing Team EST 22.06.2020 - 14:50:55 0
  4. Kodusaar, Tanel Dodge / D150 Stepside / 1979
7300cm3 / 200kw
KKK Racing EST 18.06.2020 - 13:02:57 0
  5. ST/B916 Kukk, Kristjan Audi / S4 / 1992
2226cm3 / 169kw
Puudub EST 09.06.2020 - 10:25:21 0
  6. ST/B234 Lall, Ragnar JAGUAR / XJL / 2012
5000cm3 / 465kw
Puudub EST 10.06.2020 - 11:50:54 0
  7. ST/B037 Liivat, Ivo Ford / Mustang / 2015
4951cm3 / 324kw
Puudub EST 22.06.2020 - 17:18:02 0
  8. ST/B435 Lutsar, Risto BMW / 435d / 2015
3000cm3 / 230kw
Puudub EST 26.06.2020 - 15:04:15 0
  9. ST/A728 Mae, Allar Bmw / 335d / 2007
2990cm3 / 210kw
Puudub FIN 02.07.2020 - 06:50:24 0
  10. Raadik, Alex Lexus / Isf / 2012
5000cm3 / 311kw
Puudub EST 22.06.2020 - 19:16:47 0
  11. ST/B134 Raudsepp, Rain Audi / 90 / 1990
4cm3 / 246kw
Puudub EST 02.07.2020 - 19:24:04 0
  12. ST/B555 Süvari, Illimar Ford / Mustang GT / 2015
4951cm3 / 310kw
V8 Muscle Racing EST 12.06.2020 - 00:49:02 0
  13. ST/B121 Suits, Tiit Audi / Coupe / 1990
1781cm3 / 110kw
Puudub EST 01.07.2020 - 21:54:33 0
  14. Täpsi, Ranel Audi / S6 / 1995
2cm3 / 200kw
Puudub FIN 29.06.2020 - 14:31:13 0
  15. Vaher, Marion Jeep / SRT8 / 2008
6059cm3 / 313kw
Puudub EST 20.06.2020 - 16:39:00 0
  16. ST/B556 Varov, Kalmer Chevrolet / Camaro / 2017
6162cm3 / 333kw
Puudub EST 02.07.2020 - 17:02:32 0
  17. ST/B176 Viisma, Ergo Mercedes-Benz / C220d / 1994
2996cm3 / 400kw
Puudub EST 29.06.2020 - 00:39:23 0
  18. ST/B340 Wasström, Frans Dodge / Dart GTS / 1968
5600cm3 / 405kw
Puudub FIN 30.06.2020 - 11:41:16 0

STREETBIKE (Eesti meistrivõistlused)
  1. Amon, Kevin Suzuki / Hayabusa / 2002
1300cm3 / 129kw
Puudub EST 25.06.2020 - 07:53:39 0
  2. SB206 Arik, Marko BMW / S1000RR / 2014
998cm3 / 142kw
Puudub EST 12.06.2020 - 13:59:15 0
  3. SB444 Erm, Tarvo Suzuki / B-King / 0000
1340cm3 / 135kw
No Boost Racing EST 11.06.2020 - 09:27:12 0
  4. Juss, Siim Kawasaki / Zzr1400 / 2008
1352cm3 / 140kw
Puudub EST 01.07.2020 - 07:26:19 0
  5. SB123 Tumanski, Tanel KTM / SuperDuke 1290R / 2017
1301cm3 / 132kw
Puudub EST 15.06.2020 - 14:12:28 0
  6. SB127 Šubin, Steven BMW / S1000RR / 2012
1000cm3 / 142kw
Puudub EST 09.06.2020 - 23:39:34 0

SUPER COMP (Eesti meistrivõistlused)
  1. SC338 Järv, Joosep VW / 1300 / 1969
4200cm3 / 400kw
Wheelsup Racing EST 02.07.2020 - 16:20:44 0
  2. SC943 Jürisson, Johannes BMW / Altered / 2020
1800cm3 / 110kw
Kivitammi Motorspordi Klubi EST 30.06.2020 - 18:58:22 0
  3. SC001 Põld, Mati Nissan / 300zx / 1992
1800cm3 / 990kw
Lepp Motors EST 29.06.2020 - 13:38:30 0
  4. SC042 Reisser, Kaido Audi / A4 / 1995
2226cm3 / 169kw
UNT & LEISSON RACING EST 04.07.2020 - 10:27:33 0

SUPER GAS (Eesti meistrivõistlused)
  1. SG496 Korhonen, Jarmo Plymouth / Belvedere / 1964
7200cm3 / 350kw
Puudub FIN 26.06.2020 - 12:31:59 0
  2. SG242 Leiger, Janno Pontiac / T1000 / 1983
5300cm3 / 213kw
Puudub EST 30.06.2020 - 23:07:44 0
  3. Liias, Kaido Audi / a4 / 1995
2226cm3 / 169kw
Puudub EST 13.06.2020 - 01:23:05 0
  4. SG888 Soldan, Ivo Audi / 200 / 1990
2226cm3 / 162kw
Kivitammi Motorspordi Klubi EST 17.06.2020 - 20:21:19 0
  5. SG100 Tuomela, Marko Plymouth / Barracuda / 1966
7340cm3 / 350kw
Two Kids Racing FIN 03.07.2020 - 15:57:26 0

SUPER STREET (Eesti meistrivõistlused)
  1. SST540 Arik, Risto BMW / 540i / 1996
4398cm3 / 210kw
Puudub EST 29.06.2020 - 15:42:17 0
  2. Björkbacka, Rauno Plymouth / Cuda / 1971
6100cm3 / 426kw
Puudub FIN 11.06.2020 - 19:28:23 0
  3. SST505 Järv, Tarvo VAZ / 2101 / 1975
1569cm3 / 56kw
Tikkri Motorsport EST 25.06.2020 - 19:51:07 0
  4. SST320 Lükk, Janar BMW / 320i / 1985
2800cm3 / 300kw
Puudub EST 09.06.2020 - 14:33:00 0
  5. Lehtisalo, Jouni Dodge / Challenger / 2017
6400cm3 / 350kw
Puudub FIN 11.06.2020 - 18:42:15 0