EMV võistkondlik arvestus

Eesti meistrivõistlustel saavad 2017. aastal punkte võistkonnad, kelle meeskonnad on EALi registreerijalitsentsi all võistlusele registreerunud. 

Arvestusse läheb iga võistkonna kahe parema meeskonna tulemus lõpptulemuse aegade liitmise teel. Kui võistluse lõpetab ainult üks meeskond,ei saa võistkond arvestust. Arvestusest jäävad välja meeskonnad, kes ei võistle Eesti registreerijalitsentsi all ja need meeskonnad, kes ei mahu võistkonna kahe parema meeskonna hulka.

Võistkondlikus arvestuses lähevad hooaja punktiarvestusse kõikide osavõistluste tulemused. Punktide võrdsuse korral saab kõrgema koha võistkond, kelle meeskonnad on saanud osavõistlusel suurima punktisumma. Kui see on võrdne, vaadeldakse kõrgemaid kohti osavõistlustel, kus mõlemad võistkonnad on osalenud. Kui ka see on võrdne, on määravaks suurem punktisumma viimasel, eelviimasel jne osavõistlusel.

EST RUS ENG

Lähimad võistlused

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas