Komitee

Erko Sibul
Veoautokomitee esimees
E-mail erko.sibul@mail.ee
Telefon +372 53 476 515


Marko Luhthein
Aseesimees. Tehniline tugi, üldised küsimused
E-mail marko.luhthein@mail.ee
Telefon +372 5661 2210

Jaan Villak
E-mail jvillak@gmail.com
Telefon +372 51 65 612
       
Aare Müil
Ralli ja rallisprint
E-mail aare@aspar.ee
Telefon +372 50 13 037
                                                   
Aare Teder
Sõitjate esindaja
E-mail aareteder@hot.ee
Telefon +372 52 29 911
                                          
Silver Tammemägi
Korraldaja, sõitjate esindus
E-mail hansitalu@gmail.com
Telefon +372 52 94 702
                
Lauri Leiten
Bagide esindaja
E-mail laurileiten@hot.ee
Telefon +372 56 229 238

Marek Kõbu
Sõitjate esindaja
E-mail kobu.paunvere@gmail.com
Telefon +378 51 18 071
                           
Illimar Hirsnik
IT, punktitabelid
E-mail illimar@me.com
Telefon +372 55 659 334

Taavi Niinemets
E-mail taavi.niinemets@gmail.com
Telefon +372 50 55 493

Markus Häidberg
E-mail markus.haidberg@gmail.com
Telefon +372 53 488 116


 
EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas