Komitee

Arto Künnapas
4x4 komitee esimees
E-post: arto.kunnapas@eesti.ee
Telefon +372 5090585

Erik Metsis
4x4 komitee liige (TR-3 võistlusklassi koordinaator)
E-post: erik.metsis@gmail.com
Telefon +372 5068700

Ermi Peets
4x4 komitee liige (võistlusnumbrite register)
E-post: ermi.peets@byroomaailm.ee
Telefon +372 56656131

Jaan Villak
4x4 komitee liige (offroad racing'u koordinaator)
E-post: jvillak@gmail.com
Telefon +372 5165612

Mait Mumme
4x4 komitee liige
E-post: mait.mumme@europart.ee
Telefon +372 5069842

Martin Roos
4x4 komitee liige (ATV võistlusklassi koordinaator)
E-post: martinroos99@gmail.com
Telefon +372 5208203

Tormi Tamm
4x4 komitee liige
E-post: tormi@landeker.ee
Telefon +372 5179866

Urvo Männama
4x4 komitee liige
E-post: urvo@gaza.ee
Telefon +372 53808649
EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas