Paul Aron saavutas taas esikoha rahvusvahelisel kardivõistlusel

Sarno kardirajal Itaalias toimunud WSK Super Masters sarja viimasel etapil oli OK Junior klassis taas võidukas Paul Aron, kes nelja-etapilise sarja kokkuvõttes saavutas kolmanda koha.

Paul Aron valitses WSK tippsarja viimast etappi kindlalt olles parim nii kvalifikatsioonis, eelsõitudes kui ka poolfinaalis. Kindel võit oma poolfinaalis andis 14-aastasele Eesti võidusõitjale parima stardikoha finaaliks, kus ta juhtis võistlust stardist kuni finišini. Kahjuks oli Aronil veidi ebaõnnestunud WSK Super Masters sarja kolmas etapp, mille tõttu võimalused kogu sari võita olid õhkõrnad. Aga kokkuvõttes kolmas koht ja seda sarja võitjale vaid viiepunktilise kaotusega oli siiski suurepärane tulemus.

Paul Aron: "Kiirus oli hea juba eelmisel korral, aga meil tekkis tookord probleeme mootoriga. Selleks nädalaks õnnestus kõik ära parandada, kiirus oli taas väga hea ja suutsin kõik sõidud ära võita. Kahju oli veidi, et sarja ei õnnestunud võita, sest kui poleks eelmisel nädalal mootoririket ja enda väikest sõiduviga, siis oleks ka sarja ära võitnud. Aga WSK sari polnud siiski peamine eesmärk, vaid selleks on Euroopa meistrivõistlused, mis algavad nädala pärast."

Juba kümne päeva asub Paul Aron starti Euroopa meistrivõistluste avaetapil, mis sõidetakse samal Sarno kardirajal Itaalias

 

Foto: WSK

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas