Ralf Aron finišeeris F3 etapil kahel korral esiviisikus

Ralf Aron lõpetas Euroopa F3 meistrivõistluste 8. etapil kõik kolm sõitu punktidel, neist kahel finišeeris viiendana.

Nürburgringil sõidetud etapil vaevasid Prema Powerteami sõitja Ralf Aroni autot samad probleemid mootoriga, mis mitmel varasemalgi etapil. Kvalifikatsioonides sõitis Aron välja ringiajad, mis andsid võistlussõitudeks viienda, kuuenda ja seitsmenda stardikoha. Arvestades mootoriprobleeme kulgesid sõidud üsna edukalt ja Ralf Aron lõpetas kahes esimeses sõidus viiendana ning kolmandas sõidus saavutas kaheksanda koha.

Ralf Aron: "Mootori tõttu kaotasin inseneride sõnul 0,2 sekundit ringi kohta ja äärmiselt tasavägises kvalifikatsioonis tähendab selline kaotus päris mitut stardikohta. Võistlused kulgesid mõne eelmise etapiga võrreldes siiski hästi, sest teenisin 24 punkti. Loodame siiski järgmiseks etapiks mootori paremini tööle saada."

Euroopa F3 meistrivõistlustel on sõitmata veel kaks etappi ja Ralf Aron hoiab hetkel punktitabelis 5. kohta.

 

Lisatud foto, autor Prema Powerteam

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas