Oleg Gross saab Presidendilt Valgetähe neljanda klassi teenetemärgi

Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid annab Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva eel riigi teenetemärgid 112 inimesele. Teiste hulgas pälvib Valgetähe neljanda klassi teenetemärgi Eesti autospordi edendaja, suurtoetaja ja metseen Oleg Gross. 

Oleg Gross on kogu Ott Tänaku karjääri vältel olnud üks tema olulisemaid toetajaid. Samuti on Oleg Gross rajanud rahvusvahelistele tippstandarditele vastava ringraja Kehala Ring ning toetanud paljude Eesti autospordisündmuste korraldamist. 

Palju õnne!

 

Kogu teenetemärgi saajate nimekirja saab lugeda siit: https://www.err.ee/904768/presidendilt-saab-teenetemargi-112-inimest

 

Fotol koos Eesti Autospordi Liidu presidendi Ari Vataneniga. 

Foto autor: Karli Saul

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas