Kaardilugejate koolitus

Eesti Autospordi Liidu eestvedamisel toimub 9.mail Tallinnas, Eesti Autospordi Liidu kontoris (Mustamäe tee 4) kaardilugejate koolitus. Koolitus toimub kahes grupis. Esimene grupp 10.00-13.00 ja teine 14.00-17.00. Ühe grupi maksimum osalejate arv on 10 inimest. Koolituse osalustasu on 30 eurot. Koolituse viib läbi Kuldar Sikk. Koolitusele on oodatud pigem rahvaralli taustaga ja alustavad kaardilugejad. Osalejad võivad kaasa võtta erinevaid materjale (legendid, sisevideod, dokumendid), mille kohta on küsimusi.

 Registreerimine: kuldar@autosport.ee. Registreerimisel palun ära märkida, millises grupis on soov osaleda ning kontaktandmed.

NB!!! NÜÜDSEKS ON JUBA KOHAD TÄITUNUD JA KAHJUKS ROHKEM JUURDE EI MAHU!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas