Uus vaatus Eesti meistrivõistlusel klassis BMW Xtreme ja Eesti karikavõistlusel vormel Historic sarjas

EMV ning ühtlasi ka FIA Põhjamaade karikasarja (NEZ) II etapp BMW Xtreme klassis toimub Soomes, Hämeenlinnas asuval ajaloolisel Ahvenisto ringrajal. Keeruline, suurte kõrgusvahedega ringrada ning ebatavaliselt kuum ilm tõotavad raskeid, kuid samas põnevaid võidusõite. 18 osalejaga võistlejaterivis on ka Sven Karuse (Reinup Motorsport) kui ka hetkel meistrivõistlusi juhtiv Gert Jugala (Est 1 Racing). Võistlussõidud toimuvad nii laupäeval kui ka pühapäeval.

Samal ajal jagavad EKV ja ka Balti karikasarja punkte vormel Historic sõitjad Poolas, Poznani ringrajal. Eestlasi on ennast stardirivvi üles andnud 5 sõitjat, nende hulgas Taavi Kroon ja Taavi Kuul.

 

Operatiivsed tulemused – „Circuit Poznan“

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas