Veebruari algusesse planeeritud Sarma ralli jääb ära

Kui jaanuari alguses teatasid Aluksne ralli korraldajad, et Eesti ja Läti autoralli meistrivõistluste hooaja avaetapiks plaanitud Aluksne ralli lükatakse edasi, siis talveralli korraldamiseks mittesobivate ilma- ja teeolude tõttu pidid sarnase otsuse nüüd tegema ka Sarma ralli korraldajad.

Kas algselt 8.veebruaril Lätis toimuma pidanud meistrivõistluste hooaja avavõistlus lükatakse edasi või tühistatakse, selgub 10.veebruaril.

Lõplik info avaldatakse internetis Sarma ralliga seotud sotsiaalmeediakontodel.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas