Aluksne ralli jääb ära

Kümnes Rally Aluksne oli planeeritud 21.-22. veebruariks, kuid ebasoodsate ilmastikuolude tõttu jääb ralli ära.

Ehkki kümnendat aastapäeva tähistama pidanud ralli ettevalmistusse on pandud tohutu hulk tööd ja rahalisi vahendeid, on talvist rallit sellistes ilmastikuoludes võimatu korraldada.

Rally Aluksne kaaskorraldaja Renārs Salaks: “Ralli ärajätmine on ainus loogiline otsus. Korraldusmeeskonna nimel soovin öelda suur tänu kõigile inimestele, asutustele, kes on meid aastaid toetanud, ralli korraldamisel koostööd teinud, rahalist tuge andnud. Eriline tänu Aluksne vallale. Korraldusmeeskonnas on üle 200 inimese, ent ükskõik kui hoolikalt kõik ette on planeeritud ja kui kõvasti kõik need inimesed tööd teevad, looduse vastu oleme jõuetud. Talvist rallit ei ole võimalik korraldada ajal, kui Alūksnes on rohi roheline, sirelitel on pungad ja kevadlilled on õites. Koos kolleegide Gatis Cimdini ja Juris Osisega ootame põnevusega järgmise aasta talve. Kui üks aasta jääb vahele, tuleb järgmisel töötada kahekordse töömahuga. Ürituse kohta ja aega ei saa muuta - näeme jaanuaris 2021 Aluksnes!”

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas