Jäärajasõidu Eesti karikavõistlused lõpevad 27. veebruaril

Jäärajasõidu Eesti karikavõistluste viimane, neljas etapp sõidetakse 27. veebruaril Võrtsjärvel.

"Neljanda etapi teeme võistlejate tungival soovil," selgitas sarja korraldava Eesti Autospordi Liidu rallikrossikomitee juht Mati Kask, miks ei piirduta juba toimunud kolme osavõistlusega. "Ammu pole talve olnud ja mine tea, millal jälle tuleb."

Viimase etapi eripäraks on tavatult pikk võistlusrada - 5,5 kilomeetrit. "Ka selle tegime võistlejate soovil. Selge, et eelis on neil, kes suudavad raja meelde jätta, aga eks seegi ole võidusõidu osa," lisas Kask.

Esialgse plaani järgi pidi 4. etapp toimuma 7. märtsil, kuid alakomitee tõi selle nädal varasemaks. Toimumispaigaks on Võrtsjärve Tarvastu polder. Jäärajasõidu Eesti karikavõistluste kõik etapid sõidetakse jäätunud veekogudel.

Fotol Marko Muru, kes on võitnud 2wd sport klassis kõik senised etapid. Foto: Pille Russi/Autoleht.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas