Meeskond

President

Ari Vatanen
E-mail info@autosport.ee 
Telefon +372 639 8666

Juhatuse esimees

Erik Lepikson
E-mail erik@autosport.ee
Mobiil +372 51 00 444

Sekretariaat

Alar Arukuusk
Peasekretär
E-mail alar@autosport.ee
Mobiil +372 50 35 013

Priit Pallo
Peasekretäri asetäitja
E-mail eal@sport.ee
Telefon +372 639 8666
Mobiil +372 51 15 161

Kristi Jeenas
Spordijuht
E-mail kristi@autosport.ee
Mobiil +372 53 411 363

Kristin Lepikson
Büroojuht (lapsehoolduspuhkusel)

Komiteede esimehed

Teele Sepp
Rallikomitee esimees
E-mail teelese@gmail.com 
Mobiil +372 50 89 278

Madis Reinup
Ringrajakomitee esimees
E-mail reinupm@hotmail.com
Mobiil +372 50 89 281

Argo Nurs
Rahvaspordi Komitee esimees
E-mail argo.nurs@mpnurst.ee
Mobiil +372 56 630 505

Valdur Reinsalu
Rallikrossi komitee esimees
E-mail info@reinsalusport.ee
Mobiil +372 51 75 189

Kaarel Oras
Kiirenduskomitee esimees
E-mail kaarel@edra.ee
Mobiil +372 51 88 500

Jaan Villak
Veoautokomitee esimees
E-mail jvillak@gmail.com
Mobiil +372 51 65 612
Faks +372 325 8601

Arto Künnapas
4x4 off-road komitee esimees
E-mail arto.kynnapas@kaandar.ee
Mobiil +372 50 90 585

Kristjan Salmre
Driftikomitee esimees
E-mail: sallu@driftime.ee
Mobiil +372 52 89 380

Kolleegiumite esimehed

Egon Kaur
Noortekollegiumi esimees
E-mail egon.kaur@gmail.com
Mobiil +372 50 25 626

Karmo Uusmaa
Tehnikakolleegiumi esimees
E-mail karmo.uusmaa@autosport.ee

Priit Kurmiste
Kohtunikekolleegiumi esimees
E-mail priitkurmiste@gmail.com
Mobiil +372 555 19119

EST RUS ENG

Lähimad võistlused

09.11.2018 - 10.11.2018

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas