Meeskond

President

Ari Vatanen
E-mail info@autosport.ee 
Telefon +372 639 8666

Sekretariaat

Priit Pallo
Peasekretäri asetäitja
E-mail eal@sport.ee
Telefon +372 639 8666
Mobiil +372 51 15 161

Kuldar Sikk
Spordidivisjoni juht
E-mail kuldar@autosport.ee
Mobiil +372 52 21 125

Komiteede esimehed

Kuldar Sikk
Rallikomitee esimees
E-mail kuldar@autosport.ee
Mobiil +372 52 21 125

Madis Reinup
Ringrajakomitee esimees
E-mail reinupm@hotmail.com
Mobiil +372 50 89 281

Argo Nurs
Rahvaspordi Komitee esimees
E-mail argo.nurs@mpnurst.ee
Mobiil +372 56 630 505

Mati Kask
Rallikrossikomitee esimees
E-mail kaskmati@gmail.com
Mobiil +372 527 7978

Kaarel Oras
Kiirenduskomitee esimees
E-mail kaarel@edra.ee
Mobiil +372 51 88 500

Erko Sibul
Veoautokomitee esimees
E-mail erko.sibul@mail.ee
Mobiil +372 53 476 515

Arto Künnapas
4x4 off-road komitee esimees
E-mail arto.kynnapas@kaandar.ee
Mobiil +372 50 90 585

Kristjan Salmre
Driftikomitee esimees
E-mail: sallu@driftime.ee
Mobiil +372 52 89 380

Kolleegiumite esimehed

Egon Kaur
Noortekollegiumi esimees
E-mail egon.kaur@gmail.com
Mobiil +372 50 25 626

Karmo Uusmaa
Tehnikakolleegiumi esimees

EST RUS ENG

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas