Meeskond

President

Ari Vatanen
E-mail info@autosport.ee 
Telefon +372 639 8666

Sekretariaat

Alar Arukuusk
Peasekretär
E-mail alar@autosport.ee
Mobiil +372 50 35 013

Priit Pallo
Peasekretäri asetäitja
E-mail eal@sport.ee
Telefon +372 639 8666
Mobiil +372 51 15 161

Kristi Jeenas
Spordijuht
E-mail kristi@autosport.ee
Mobiil +372 53 411 363

Kristin Lepikson
Büroojuht (lapsehoolduspuhkusel)

Komiteede esimehed

Kuldar Sikk
Rallikomitee esimees
E-mail kuldarsikk@gmail.com
Mobiil +372 522 1125

Madis Reinup
Ringrajakomitee esimees
E-mail reinupm@hotmail.com
Mobiil +372 50 89 281

Argo Nurs
Rahvaspordi Komitee esimees
E-mail argo.nurs@mpnurst.ee
Mobiil +372 56 630 505

Valdur Reinsalu
Rallikrossi komitee esimees
E-mail info@reinsalusport.ee
Mobiil +372 51 75 189

Kaarel Oras
Kiirenduskomitee esimees
E-mail kaarel@edra.ee
Mobiil +372 51 88 500

Erko Sibul
Veoautokomitee esimees
E-mail erko.sibul@mail.ee
Mobiil +372 53 476 515

Arto Künnapas
4x4 off-road komitee esimees
E-mail arto.kynnapas@kaandar.ee
Mobiil +372 50 90 585

Kristjan Salmre
Driftikomitee esimees
E-mail: sallu@driftime.ee
Mobiil +372 52 89 380

Kolleegiumite esimehed

Egon Kaur
Noortekollegiumi esimees
E-mail egon.kaur@gmail.com
Mobiil +372 50 25 626

Karmo Uusmaa
Tehnikakolleegiumi esimees

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas