»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused

In English

Registreerunute nimekiri - auto24 Rally Estonia HISTORIC 2013


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. Cat 3 D4 1 JARI-MATTI LATVALA / ASKO SAIRANEN FIN AUDI QUATTRO LATVALA GROUP 19.06.2013 - 13:29:15
  2. Cat 4 E4 2 VALTER CHR. JENSEN * / ERIK PEDERSEN * NOR LANCIA RALLY 037 RALLY CLUB SANDRO MUNARI 03.06.2013 - 13:07:22
  3. Cat 3 D4 3 MIKA TURKKI / TIMO HANTUNEN FIN OPEL ASCONA 400 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 18.06.2013 - 15:50:40
  4. Cat 2 C3 4 TONY JANSSON * / ERIK DAVIDSSON * SWE FORD ESCORT RS 2000 BEVELKO HISTORIC RALLYTEAM SWEDEN 30.05.2013 - 14:18:21
  5. Cat 2 C5 5 MATS MYRSELL * / ESKO JUNTTILA * SWE PORSCHE CARRERA RS TRACTIVE RALLY TEAM 15.05.2013 - 17:09:47
  6. Cat 3 D3 6 ILKKA RANTALA / JANNE SALONEN FIN OPEL ASCONA B 1900 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 27.05.2013 - 09:44:35
  7. Cat 3 D4 7 PENTTI VEIKKANEN * / SOLJA MENTU * FIN PORSCHE 911 SC HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 20.05.2013 - 14:26:17
  8. Cat 3 D3 8 JARNO KINNUNEN / SEPPO LUUKKONEN FIN OPEL MANTA B GT/E SEPPO LUUKKONEN 03.06.2013 - 16:21:16
  9. Cat 2 C5 9 ANDERS JOHNSEN * / INGRID JOHNSEN * NOR / SWE PORSCHE CARRERA RSR TRACTIVE RALLY TEAM 22.05.2013 - 10:04:01
  10. Cat 2 C3 10 HENRIK BOIVIE * / KJELL RENSTÅL * SWE FORD ESCORT RS 2000 BEVELKO HISTORIC RALLYTEAM SWEDEN 14.05.2013 - 14:07:17
  11. Cat 2 C5 11 VILLE SILVASTI / JONNE HALTTUNEN FIN PORSCHE CARRERA RSR VILLE SILVASTI 28.06.2013 - 17:07:12
  12. Cat 4 E3 12 ERNST HARRACH * / LEOPOLD WELSERSHEIMB * AUT CITROEN VISA MILLE PISTES RALLY CLUB SANDRO MUNARI 15.05.2013 - 13:19:27
  13. Cat 3 D4 14 KARL WAGNER * / GERDA ZAUNER * AUT PORSCHE 911SC 911 PROFIL RACING TEAM 28.06.2013 - 13:53:19
  14. Cat 2 C3 15 JUKKA METSÄLÄ / JAAKKO JÄNTTI FIN FORD ESCORT RS 1600 JUKKA METSÄLÄ 25.06.2013 - 11:05:36
  15. Cat 4 E4 16 HEIKKI VILJANEN / ANTTI PELLINEN FIN AUDI QUATTRO A2 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 29.05.2013 - 10:35:21
  16. Cat 3 D4 17 JARI LAAKSONEN / MARJO GÖTTE FIN MAZDA SAVANNA RX-7 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 27.05.2013 - 14:51:55
  17. Cat 4 E3 18 MAIT MÄTTIK / KRISTJAN LEN EST LADA VFTS SK VILLU 31.05.2013 - 15:05:47
  18. Cat 1 B4 19 SVERRE NORRGÅRD * / REETA HÄMÄLÄINEN * FIN BMW 2002 TI HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 25.05.2013 - 09:16:45
  19. Cat 1 B4 20 NILS BERGQUIST * / KARL-ERIK MAGNUSSON * SWE VOLVO 122 CARFIX RALLYTEAM 20.05.2013 - 17:04:34
  20. Cat 3 D4 21 CARLO EUGENIO MARENZANA * / LUCA BELTRAME ITA PORSCHE 911 SC WRT-WINNERS RALLY TEAM SRL 02.07.2013 - 10:28:29
  21. Cat 1 B4 22 LUIGI ZAMPAGLIONE * / ROBERTO CONSIGLIO ITA PORSCHE 911 S LUIGI ZAMPAGLIONE 07.06.2013 - 10:05:27
  22. Cat 3 D3 23 SAMI TANNERMÄKI / JUKKA RUOTSALAINEN FIN OPEL ASCONA B 1900 TEAM LAINALIFT 25.06.2013 - 11:23:26
  23. Cat 2 C1 24 VILLU MÄTTIK * / ARVO MASLENIKOV * EST VAZ 2101 SK VILLU 22.05.2013 - 10:09:38
  24. Cat 3 D3 25 PETRI TIIKKALA / JUHANI PELKONEN FIN OPEL ASCONA B 1900 TEAM LAINALIFT 21.05.2013 - 16:57:59
  25. Cat 3 D3 26 LLUÍS PALOU TRESSERRAS / JUAN ARGEMÍ GURI ESP FORD ESCORT RS1800 AUTOMÓBIL CLUB RONÇANA 25.05.2013 - 09:48:37
  26. Cat 2 C3 27 MIGUEL DIAZ ABOITIZ / RODRIGO SANJUAN EUSEBIO ESP FORD ESCORT RS 2000 ESCUDERIA MADRID HISTORICOS 20.05.2013 - 14:33:46
  27. Cat 3 D3 28 JARI HÄMÄLÄINEN / TERO MÄKI FIN OPEL MANTA B GT/E HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 01.06.2013 - 06:00:38
  28. Cat 3 D4 29 TEEMU KOIVISTO / PASI KAHELIN FIN MERCEDES BENZ 280 CE HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 01.06.2013 - 05:52:39
  29. Cat 4 E1 30 ILMO LARIO / ARTO SIRPOMA FIN TOYOTA COROLLA GT 1600 AE86 ILMO LARIO 01.06.2013 - 06:11:14
  30. Cat 4 E1 31 MATTI J. TARVAINEN / ANTTI SIIKALA FIN SKODA 120 LS HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 23.05.2013 - 13:20:34
  31. Cat 2 C2 32 LAURI HEIKKILÄ * / JANNE MÄNTYLÄ FIN LANCIA FULVIA HF HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 01.07.2013 - 13:18:35
  32. Cat 1 B2 33 ALAR HERMANSON / JANNO SEPP EST FORD ESCORT 1300 GT G.M. RACING SK 04.06.2013 - 09:39:25
  33. Cat 1 B4 34 PIETRO TURCHI / CARLO LAZZERINI ITA FIAT 125 SPECIAL TEAM BASSANO 17.05.2013 - 11:49:38
  34. Cat 1 B3 35 JUHANI LEHTINEN / PETRA LEHTINEN-LOPEZ FIN DATSUN 1600 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 28.06.2013 - 18:25:55
  35. Cat 1 B5 36 TOOMAS HENK / SANDER GRÜN EST VOLGA M 24 G.M. RACING SK 30.05.2013 - 14:10:27
  36. Cat 1 B2 37 PASI KOSKINEN / JOUNI NIUTANEN FIN FORD ESCORT 1300 GT HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 25.06.2013 - 11:10:51
  37. Cat 1 B3 38 LAURI LAJUNEN / JUKKA RAUTIAINEN FIN TRIUMPH VITESSE 6 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 30.05.2013 - 13:40:21
  38. Cat 2 C1 39 MATTI HUOMO / ARTO ARULA FIN TOYOTA COROLLA KE20 HISTORIC RALLY CLUB FINLAND 29.05.2013 - 10:02:04
  39. Cat 3 D1 40 EGIL ERIKSSON / MATS ERIKSSON FIN FIAT PANDA 45 RACINGPALVELU 22.05.2013 - 21:27:19
  40. Cat 3 D1 41 JOAQUIN DOMENECH ALBOS * / ANTONIO BOTO GARCIA * ESP SEAT PANDA 45 BLACK MOTORSPORT 28.05.2013 - 10:14:27






  www.rallyestonia.ee

Organiser:
Rally Estonia Ltd
Veerenni 56a 
11313 Tallinn
Estonia


Contact:
Kristi Jeenas
/Coordinator/
e-mail: kristi@rallyestonia.ee
GSM: +372 56 966 699