»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - auto24 Rally Estonia 2014 (EMV)


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1 OTT TÄNAK / RAIGO MÕLDER EST FORD FIESTA R5 MM-MOTORSPORT 20.06.2014 - 12:26:45
  2. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 3 KARL KRUUDA / MARTIN JÄRVEOJA FIN PEUGEOT 208 T16 ME3 RALLY TEAM 30.06.2014 - 17:29:43
  3. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 5 MARTIN KANGUR / TBA TBA EST FORD FIESTA S2000 AT RALLY TEAM 30.06.2014 - 07:10:20
  4. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 6 SIIM PLANGI / MAREK SARAPUU EST PEUGEOT 208 T16 SAINTELOC JUNIOR TEAM 23.06.2014 - 13:10:45
  5. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 9 TIMMU KÕRGE / ERKI PINTS EST FORD FIESTA R5 MM-MOTORSPORT 30.06.2014 - 09:44:42
  6. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 14 RAUL JEETS / ANDRUS TOOM EST FORD FIESTA R5 MM-MOTORSPORT 10.06.2014 - 15:30:32
  7. EMV2 (N4) 16 ALEXEY LUKYANUK / ALEXEY ARNAUTOV RUS MITSUBISHI LANCER EVO X EAMV-RPM 30.06.2014 - 17:32:41
  8. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 17 KASPAR KOITLA / MAIT LAIDVEE FIN MITSUBISHI LANCER EVO X KASPAR KOITLA 30.06.2014 - 17:49:57
  9. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 18 VITALIY PUSHKAR / IVAN MISHYN UKR MITSUBISHI LANCER EVO X IVAN MISHYN 04.06.2014 - 12:12:22
  10. EMV2 (N4) 19 EGON KAUR / ERIK LEPIKSON EST MITSUBISHI LANCER EVO X KAUR MOTORSPORT 02.07.2014 - 16:42:34
  11. EMV2 (N4) 20 ROLAND MURAKAS / KALLE ADLER FIN MITSUBISHI LANCER EVO X PROREHV RALLY TEAM 03.06.2014 - 10:44:51
  12. EMV2 (N4) 21 MARKUS ABRAM / REIN JÕESSAR EST MITSUBISHI LANCER EVO X PROREHV RALLY TEAM 26.06.2014 - 21:01:17
  13. EMV2 (N4) 23 YURII KOCHMAR / VOLODYMYR SHCHERBAKOV UKR MITSUBISHI LANCER EVO X YURII KOCHMAR 04.06.2014 - 12:27:34
  14. EMV2 (N4) 24 RAINER AUS / SIMO KOSKINEN EST MITSUBISHI LANCER EVO IX CARGLASS MOTORSPORT 02.07.2014 - 09:32:20
  15. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 25 YURY ARSHANSKIY / MIKHAIL SOSKIN RUS ŠKODA FABIA S2000 YURY ARSHANSKIY 29.06.2014 - 16:37:02
  16. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 26 JAROSŁAW KOŁTUN / IRENEUSZ PLESKOT POL FORD FIESTA R5 JAROSŁAW KOŁTUN 30.06.2014 - 07:05:52
  17. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 27 TOMASZ KASPERCZYK / DAMIAN SYTY POL FORD FIESTA R5 TOMASZ KASPERCZYK 30.06.2014 - 17:45:47
  18. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 28 RADIK SHAYMIEV / MAXIM TSVETKOV RUS PEUGEOT 207 SPORT TAIF RALLY TEAM 23.05.2014 - 11:54:55
  19. EMV2 (N4) 34 IGOR BULANTSEV / MARINA DANILOVA RUS MITSUBISHI LANCER EVO X IGOR BULANTSEV 02.07.2014 - 16:06:28
  20. EMV2 (N4) 36 YURY SYDORENKO / SERGEI LARENS RUS MITSUBISHI LANCER EVO IX BLISS RALLY 20.06.2014 - 19:50:56
  21. EMV2 (N4) 37 SERGEY UGER / TROFIM CHIKIN RUS MITSUBISHI LANCER EVO X CONE FOREST RALLY TEAM 26.06.2014 - 15:49:58
  22. EMV2 (N4) 38 MAIT MAAREND / MIHKEL KAPP EST MITSUBISHI LANCER EVO X MIHKEL KAPP 30.05.2014 - 11:25:07
  23. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 45 SANDER PÄRN / JAMES MORGAN EST / GBR FORD FIESTA R2 SP RALLY PROJECT 27.06.2014 - 18:53:35
  24. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 46 RAINER ROHTMETS / RAUNO ROHTMETS EST CITROEN C2 R2 MAX PRINTSPORT 26.06.2014 - 20:53:10
  25. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 47 PETR TURKIN / VASILY MIRKOTAN EST CITROEN DS3 R3T ASRT RALLY TEAM 26.06.2014 - 20:47:50
  26. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 49 EVGENY SUKHOVENKO / YAROSLAV FEDOROV RUS RENAULT CLIO R3 EVGENY SUKHOVENKO 04.06.2014 - 12:21:17
  27. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 50 MIKHAIL SKRIPNIKOV / ANTON GRECHKO RUS RENAULT CLIO R3 MIKHAIL SKRIPNIKOV 30.05.2014 - 11:15:21
  28. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 51 NIKOLAY SAMARIN / VLADISLAV STREBKOV RUS FORD FIESTA R2 STREBKOV VLADISLAV 28.05.2014 - 16:27:14
  29. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 52 KRISTAPS FELDMANIS / ANDRIS VELME LVA FORD FIESTA R2 ANDRIS VELME 04.06.2014 - 11:53:46
  30. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 53 NIKO-PEKKA NIEMINEN / KULDAR SIKK FIN / EST FORD FIESTA R2 MM-MOTORSPORT 18.06.2014 - 10:27:29
  31. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 55 DAVID SULTANJANTS / SIIM OJA EST CITROEN DS3 R3T SIIM OJA 26.06.2014 - 21:05:38
  32. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 56 KENNETH SEPP / TANEL KASESALU EST CITROEN C2 SAR-TECH MOTORSPORT 26.05.2014 - 15:50:08
  33. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 57 MAIT MADIK / TOOMAS TAUK EST HONDA CIVIC TYPE-R TOOMAS TAUK 22.06.2014 - 11:43:11
  34. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 58 GUSTAV KRUUDA / KEN JÄRVEOJA EST FORD FIESTA R2 ME3 RALLY TEAM 28.06.2014 - 00:48:13
  35. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 59 DMITRI GORCHAKOV / TBA TBA RUS RENAULT CLIO DMITRI GORCHAKOV 26.06.2014 - 21:11:49
  36. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 60 ARON DOMZALA / PRZEMYSLAV ZAWADA POL CITROEN DS3 R3T ARON DOMZALA 30.06.2014 - 17:48:15
  37. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 63 JONAS PIPIRAS / RAMŪNAS BABACHINAS LTU ŠKODA FABIA R2 JONAS PIPIRAS 05.06.2014 - 15:25:07
  38. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 65 DMITRI VORONOV / DAN SHCHEMEL RUS HONDA CIVIC TYPE-R DMITRY VORONOV 30.06.2014 - 07:01:39
  39. EMV8 (E12) 101 HENDRIK KERS / VILJO VIDER EST MITSUBISHI LANCER EVO 5 PSC MOTORSPORT 27.06.2014 - 18:28:56
  40. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 102 KRISTIAN KIVINIEMI / MATTI KANGAS FIN MITSUBISHI LANCER EVO X KRISTIAN KIVINIEMI 24.06.2014 - 12:36:55
  41. EMV7 (E11) 103 TOOMAS VASK / TAANIEL TIGAS EST BMW M3 MS RACING 27.06.2014 - 13:05:28
  42. EMV7 (E11) 104 EINAR LAIPAIK / SIIMO SUVEMAA EST BMW M3 LAITSERALLYPARK 26.06.2014 - 23:03:51
  43. EMV7 (E11) 105 TONI GARDEMEISTER / JARI KOMONEN FIN BMW M3 TONI GARDEMEISTER 03.06.2014 - 16:13:44
  44. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 106 SANDER SINIORG / ANNIKA ARNEK EST FORD FIESTA R2 KAUR MOTORSPORT 25.06.2014 - 21:12:34
  45. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 107 RASMUS UUSTULND / IMRE KUUSK EST FORD FIESTA R2 SAR-TECH MOTORSPORT 02.06.2014 - 12:34:50
  46. EMV8 (E12) 108 RANNO BUNDSEN / ROBERT LOŠTŠENIKOV EST MITSUBISHI LANCER EVO 6 YELLOW RACING 04.07.2014 - 11:05:45
  47. EMV8 (E12) 109 ALLAN ILVES / KRISTO TAMM EST MITSUBISHI LANCER EVO VIII KAUR MOTORSPORT 26.06.2014 - 21:20:46
  48. EMV8 (E12) 110 MEELIS ORGLA / JAAN HALLISTE EST MITSUBISHI LANCER EVO VII KAUR MOTORSPORT 21.06.2014 - 20:04:13
  49. EMV8 (E12) 111 ARSI TUPITS / OLIVER TAMPUU EST MITSUBISHI LANCER EVO VII PSC MOTORSPORT 30.06.2014 - 13:00:29
  50. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 112 KEN TORN / RIIVO MESILA EST HONDA CIVIC TYPE-R SAR-TECH MOTORSPORT 26.06.2014 - 18:19:53
  51. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 113 KRISTEN KELEMENT / TIMO KASESALU EST CITROEN C2 R2 MAX RS RACING TEAM 26.06.2014 - 14:58:29
  52. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 114 ROLAND POOM / TAAVI UDEVALD EST FORD FIESTA R2 KAUR MOTORSPORT 16.06.2014 - 21:00:28
  53. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 115 KRISTO SUBI / TEELE SEPP EST HONDA CIVIC TYPE-R ECOM MOTORSPORT 25.06.2014 - 23:01:27
  54. EMV8 (E12) 116 SAMI VALME / MATTI HÄMÄLÄINEN FIN MITSUBISHI LANCER EVO 6 MATTI HÄMÄLÄINEN 24.06.2014 - 11:57:39
  55. EMV8 (E12) 117 TIMO MARKKANEN / SAMI TASKINEN FIN SUBARU IMPREZA TIMO MARKKANEN 04.06.2014 - 18:28:54
  56. EMV7 (E11) 118 LEMBIT SOE / AHTO PIHLAS EST TOYOTA STARLET SAR-TECH MOTORSPORT 26.05.2014 - 15:50:45
  57. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 119 KEVIN KUUSIK / CARL TERRAS EST RENAULT CLIO RAGNOTTI OT RACING 02.07.2014 - 16:57:32
  58. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 120 RÜNNO UBINHAIN / RIHO TEINVELD EST SUBARU IMPREZA STI KAUR MOTORSPORT 29.06.2014 - 13:07:23
  59. EMV7 (E11) 121 VADIM LELYUKH / ALEKSANDR DANILOVSKII RUS BMW M3 CSVP 30.06.2014 - 15:54:38
  60. EMV7 (E11) 122 ARGO KUUTOK / ERIK SHER EST BMW M3 MS RACING 26.06.2014 - 00:24:48
  61. EMV7 (E11) 123 PRIIT KOIK / UKU HELDNA EST BMW M3 MS RACING 27.06.2014 - 19:21:27
  62. EMV7 (E11) 124 DMITRY NIKONCHUK / ALEXANDER POTESOV RUS BMW M3 RALLYSTORE.RU 10.06.2014 - 23:27:03
  63. EMV6 (E10) 125 JARI VALTAALA / LASSE HIRVIJÄRVI FIN TOYOTA ALTEZZA RS200 LATVALA GROUP OY 24.06.2014 - 18:16:07
  64. EMV8 (E12) 126 KIMMO KORPELA / JANI SALO FIN AUDI COUPE QUATTRO LATVALA GROUP OY 25.06.2014 - 17:24:25
  65. EMV2 (N4) 127 SERGEY POPOV / ANDREY GALKEVICH RUS MITSUBISHI LANCER EVO IX ASPORT 30.06.2014 - 13:50:27
  66. EMV6 (E10) 128 ALVAR KUUSIK / RIHO KENS EST VOLKSWAGEN GOLF II TIKKRI MOTORSPORT 15.06.2014 - 19:00:15
  67. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 129 HENRY ASI / KARL-ARTUR VIITRA EST HONDA CIVIC TYPE-R ECOM MOTORSPORT 07.06.2014 - 00:03:58
  68. EMV6 (E10) 130 MARTIN SAAR / ALLAR HEINA EST VOLKSWAGEN GOLF II OPTITRANS TEHNIKASPORT 25.06.2014 - 12:09:37
  69. EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 131 KARL TARREND / MIRKO KAUNIS EST CITROEN C2 R2 G.M RACING SK 30.06.2014 - 17:29:33
  70. EMV7 (E11) 132 MAREK KÄRNER / EERO KIKERPILL EST BMW E30 MS RACING 27.06.2014 - 09:19:05
  71. EMV7 (E11) 133 PASI TIAINEN / PENTTI TIAINEN FIN BMW M3 PASI TIAINEN 03.06.2014 - 20:57:22
  72. EMV5 (E9) 134 TOMI RÖNNEMAA / TERO RÖNNEMAA FIN TOYOTA COROLLA 1600 GT TERO RÖNNEMAA 29.05.2014 - 14:31:16
  73. EMV7 (E11) 135 MADIS VANASELJA / JAANUS HÕBEMÄGI EST BMW M3 LAITSE RALLYPARK 16.06.2014 - 17:07:29
  74. EMV6 (E10) 136 ALEX FORSSTRÖM / JARNO OTTMAN FIN SEAT IBIZA GTI ALEX FORSSTRÖM 29.06.2014 - 22:32:53
  75. EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 137 VADIM KUZNETSOV / ROMAN KAPUSTIN RUS SUBARU IMPREZA ASRT RALLY TEAM 21.06.2014 - 09:30:05
  76. EMV8 (E12) 138 KAIDO RAIEND / HANNO HUSSAR EST MITSUBISHI LANCER EVO 6 OK TSK 30.06.2014 - 16:39:04
  77. EMV6 (E10) 139 ROMAN BELYAEV / NATALIA GONCHAROVA RUS LADA 21123 TROITSK-RALLY 02.06.2014 - 22:00:02
  78. EMV6 (E10) 140 KRISTJAN SINIK / MARTTI MEETUA EST NISSAN SUNNY ERKI SPORT 27.06.2014 - 22:44:39
  79. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 141 ALEXEY IOFIN / EVGENII ELISEEV RUS HONDA CIVIC TYPE-R 2WD RACING SERVICES 16.06.2014 - 14:08:29
  80. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 142 KASPAR KASARI / HANNES KUUSMAA EST HONDA CIVIC TYPE-R ECOM MOTORSPORT 26.06.2014 - 11:58:56
  81. EMV8 (E12) 143 DMITRY FEOFANOV / MAXIM GORDYUSHKIN RUS MITSUBISHI LANCER EVO VIII ASPORT 28.06.2014 - 21:51:00
  82. EMV5 (E9) 144 JANAR TÄNAK / JANNO ÕUNPUU EST LADA S1600 OT RACING 17.06.2014 - 22:10:52
  83. EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 145 MARTIN VATTER / OLIVER PEEBO EST HONDA CIVIC TYPE-R TIKKRI MOTORSPORT 19.06.2014 - 16:40:18
  84. EMV5 (E9) 146 YURIY SHEVNIN / SVETLANA SHUMSKIH RUS PEUGEOT 206 2WD RACING SERVICES 16.06.2014 - 14:10:55
  85. EMV6 (E10) 147 EINAR SOE / TARMO KASEORG EST TOYOTA STARLET SAR-TECH MOTORSPORT 26.05.2014 - 15:51:00
  86. EMV8 (E12) 148 IVAN OSTAPCHENKO / TBA TBA UKR MITSUBISHI LANCER EVO VII IVAN OSTAPCHENKO 24.05.2014 - 13:05:55
  87. EMV5 (E9) 149 MIKKO RAISKI / JANNE SIIRILÄ FIN TOYOTA COROLLA 1600 GT LATVALA GROUP OY 24.06.2014 - 14:41:59
  88. EMV8 (E12) 150 MART TIKKERBÄR / AIKO AIGRO EST MITSUBISHI LANCER EVO 6 TIKKRI MOTORSPORT 23.06.2014 - 19:17:39
  89. EMV8 (E12) 151 MARTIN GOLDBERG / KAAREL LÄÄNE EST LANCIA DELTA HF INTEGRALE PSC MOTORSPORT 26.06.2014 - 09:21:07
  90. EMV6 (E10) 152 MARGUS SARJA / TAAVI AUDOVA EST RENAULT CLIO MS RACING 18.06.2014 - 22:12:23
  91. EMV6 (E10) 153 KASPER KOOSA / SIIM KORSTEN EST NISSAN SUNNY ECOM MOTORSPORT 11.06.2014 - 22:41:39
  92. EMV5 (E9) 154 RAINER MEUS / KAUPO VANA EST LADA VFTS PROREHV RALLY TEAM 13.06.2014 - 18:31:36
  93. EMV6 (E10) 155 ANDRIS TRUU / ALARI JÜRGENS EST LADA 2105 SAR-TECH MOTORSPORT 26.06.2014 - 11:26:29
  94. EMV5 (E9) 156 HENRI FRANKE / ALAIN SIVOUS EST SUZUKI BALENO ECOM MOTORPSORT 16.06.2014 - 09:39:04
  95. EMV6 (E10) 157 JANEK OJALA / KAIDO KABRAL EST NISSAN SUNNY PROREHV RALLY TEAM 25.06.2014 - 15:30:29
  96. EMV5 (E9) 158 JANEK JELLE / ANDRES LICHTFELDT EST LADA 2105 MÄRJAMAA RALLY TEAM 30.06.2014 - 09:38:11
  97. EMV5 (E9) 159 ALARI SILLASTE / ARVO LIIMANN EST AZLK 2140 GAZ RALLIKLUBI 17.06.2014 - 19:33:02
  98. EMV9 (E13) 160 TAAVI NIINEMETS / MARCO PREMS EST GAZ 51A GAZ RALLIKLUBI 03.06.2014 - 21:37:07
  99. EMV9 (E13) 161 SIGMAR TAMMEMÄGI / ARNO KUUS EST GAZ 53 LIGUR RACING 08.06.2014 - 12:58:27
  100. EMV9 (E13) 162 TOOMAS REPP / OLIVER OJAVEER EST GAZ 53 G.M RACING SK 15.06.2014 - 01:05:59
  101. EMV9 (E13) 163 TARMO SILT / RAIDO LOEL EST GAZ 51 MÄRJAMAA RALLY TEAM 26.06.2014 - 19:02:47
  102. EMV9 (E13) 164 KAIDO VILU / ANDRUS MARKSON EST GAZ 51A GAZ RALLIKLUBI 16.06.2014 - 00:31:23
  103. EMV9 (E13) 165 MIKK MÄESAAR / ILLIMAR HIRSNIK EST GAZ 53 PROREX RACING 13.06.2014 - 10:19:20
  104. EMV9 (E13) 166 OLEV HELÜ / AIVO ALASOO EST GAZ 51A GAZ RALLIKLUBI 15.06.2014 - 14:23:33
  105. EMV9 (E13) 167 RAINER TUBERIK / TAURI TAEVAS EST GAZ 51 GAZ RALLIKLUBI 20.06.2014 - 21:38:19
  106. EMV9 (E13) 168 MEELIS HIRSNIK / KAIDO ORU EST GAZ 51 G.M. RACING SK 18.06.2014 - 11:06:58
  107. EMV9 (E13) 169 VEIKO LIUKANEN / TOIVO LIUKANEN EST GAZ 51 MÄRJAMAA RALLY TEAM 25.06.2014 - 10:34:47
  108. EMV9 (E13) 170 JÜRI LINDMETS / NELE HELÜ EST GAZ 51 GAZ RALLIKLUBI 13.06.2014 - 16:44:09
  109. EMV9 (E13) 171 KRISTO LAADRE / PRIIT PILDEN EST GAZ 51 GAZ RALLIKLUBI 15.06.2014 - 09:07:04
Registreerumine ERC arvestuses /
Register to ERC event

Registreerumine Historic arvestuses /
Register to Historic event


Meedia akrediteerimine /
Media Accreditation


Organiser:
Rally Estonia OÜ
Veerenni 56a
11313 TALLINN
Estonia

Contact:
Kristi Jeenas
Phone: +372 56 966 699
E-mail: kristi@rallyestonia.ee