»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Grossi Toidukaubad Viru Rally 2014 (EMV LRC)



LK keskmine kiirus: 118 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 104 km/h
SS10 (MOBILE.EE) ABS peale SS10 (MOBILE.EE)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
3
A. LUKYANUK
A. ARNAUTOV
2 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 04:55.9  
2.
1
E. KAUR
A. ARNEK
3 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 04:59.7 00:03.8
(00:03.8)
3.
1
T. KÕRGE
E. PINTS
1 FORD FIESTA R5 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 05:01.9 00:06.0
(00:02.2)
4.
2
R. MURAKAS
K. ADLER
7 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:03.7 00:07.8
(00:01.8)
5.
2
S. PLANGI
M. SARAPUU
4 MITSUBISHI LANCER EVO EMV2 (N4) 05:06.3 00:10.4
(00:02.6)
6.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
8 MITSUBISHI EVO 9 EMV2 (N4) 05:06.8 00:10.9
(00:00.5)
7.
1
J. VOROBJOVS
A. MĀLNIEKS
6 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 05:11.1 00:15.2
(00:04.3)
8.
1
I. BULANTSEV
M. DANILOVA
23 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:15.8 00:19.9
(00:04.7)
9.
1
H. KERS
V. VIDER
12 MITSUBISHI LANCER EVO 5 EMV8 (E12) 05:18.8 00:22.9
(00:03.0)
10.
4
R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
15 PEUGEOT 207 SPORT EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 05:19.9 00:24.0
(00:01.1)
11.
1
A. ILVES
K. TAMM
24 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 05:21.4 00:25.5
(00:01.5)
12.
1
V. SVEDAS
Z. SAKALAUSKAS
9 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV8 (E12) 05:21.9 00:26.0
(00:00.5)
13.
8
A. MIKHAYLOV
N. KOKINS
18 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:25.8 00:29.9
(00:03.9)
14.
4
A. OSTANIN
A. AREFEV
26 MITSUBISHI LANCER EVO 10 R4 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 05:29.1 00:33.2
(00:03.3)
15.
4
M. SKRIPNIKOV
A. GRECHKO
44 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:29.6 00:33.7
(00:00.5)
16.
1
R. SIRMACIS
M. KULŠS
48 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:31.2 00:35.3
(00:01.6)
17.
4
S. GERASCHENKO
A. KURNOSOV
55 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 05:31.4 00:35.5
(00:00.2)
18.
2
R. UUSTULND
I. KUUSK
28 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:31.5 00:35.6
(00:00.1)
19.
17
D. MATIJOSAITIS
M. CEPULIS
11 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:34.1 00:38.2
(00:02.6)
20.
4
D. SULTANJANTS
S. OJA
38 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:37.9 00:42.0
(00:03.8)
21.
4
K. SUBI
T. SEPP
42 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:41.6 00:45.7
(00:03.7)
22.
1
K. KUUSIK
C. TERRAS
58 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:41.8 00:45.9
(00:00.2)
23.
1
K. KELEMENT
T. KASESALU
32 CITROEN C2 R2 MAX EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:43.0 00:47.1
(00:01.2)
24.
1
A. VASILYEV
S. VOLKOV
57 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 05:43.4 00:47.5
(00:00.4)
25.
4
K. SEPP
T. KASESALU
43 CITROEN C2R2 MAX EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:43.9 00:48.0
(00:00.5)
26.
12
V. NUUTER
A. KUPRI
50 BMW M3 EMV7 (E11) 05:44.3 00:48.4
(00:00.4)
27. = E. VALEISA
P. REISAS
67 BMW COMPACT EMV7 (E11) 05:45.8 00:49.9
(00:01.5)
28.
2
D. GORCHAKOV
S. KOZLOV
60 RENAULT CLIO EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:46.9 00:51.0
(00:01.1)
29.
1
M. MADIK
T. TAUK
49 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:47.1 00:51.2
(00:00.2)
30.
1
P. NANARTAVIČIUS
R. NANARTAVIČIUS
75 BMW M3 EMV7 (E11) 05:47.7 00:51.8
(00:00.6)
31.
1
E. BALODIS
I. AKMENTINA
81 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:47.8 00:51.9
(00:00.1)
32.
13
K. KANEPS-KALNINS
I. GROŠUS
70 BMW M3 EMV7 (E11) 05:50.1 00:54.2
(00:02.3)
33.
7
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
59 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:50.6 00:54.7
(00:00.5)
34.
6
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
68 BMW M3 EMV7 (E11) 05:55.2 00:59.3
(00:04.6)
35. = P. IMMONEN
J. JUNNILA
41 BMW M3 EMV7 (E11) 05:56.2 01:00.3
(00:01.0)
36.
6
J. PIPIRAS
R. BABACHINAS
71 ŠKODA FABIA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 05:59.6 01:03.7
(00:03.4)
37.
10
K. FELDMANIS
A. VELME
30 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 06:01.3 01:05.4
(00:01.7)
38.
4
G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
62 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 06:02.2 01:06.3
(00:00.9)
39.
5
K. KASARI
H. KUUSMAA
77 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:02.4 01:06.5
(00:00.2)
40.
5
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
61 SUBARU IMPREZA EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 06:03.5 01:07.6
(00:01.1)
41. = T. TIGANE
E. VILJUS
66 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 06:04.9 01:09.0
(00:01.4)
42.
5
A. KUUSIK
R. KENS
65 VOLKSWAGEN GOLF EMV6 (E10) 06:06.3 01:10.4
(00:01.4)
43.
5
Y. SHEVNIN
S. SHUMSKIH
88 PEUGEOT 206 EMV5 (E9) 06:10.1 01:14.2
(00:03.8)
44.
5
K. SINIK
M. MEETUA
63 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 06:10.4 01:14.5
(00:00.3)
45.
1
A. RESHETOV
K. KOOSA
84 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 06:12.6 01:16.7
(00:02.2)
46.
4
E. SOE
T. KASEORG
73 TOYOTA STARLET EMV6 (E10) 06:17.1 01:21.2
(00:04.5)
47.
4
R. MEUS
K. VANA
74 LADA VFTS EMV5 (E9) 06:21.3 01:25.4
(00:04.2)
48.
1
J. TÄNAK
J. ÕUNPUU
72 LADA S1600 EMV5 (E9) 06:23.1 01:27.2
(00:01.8)
49.
4
M. ARONOV
D. MAKSIMOV
93 FORD FIESTA EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:24.1 01:28.2
(00:01.0)
50.
4
H. FRANKE
A. SIVOUS
80 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 06:39.5 01:43.6
(00:15.4)
51.
1
J. OJALA
R. JÜRGENSON
85 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 06:45.3 01:49.4
(00:05.8)
52.
3
L. SOE
A. PIHLAS
51 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 06:45.7 01:49.8
(00:00.4)
53.
3
T. NIINEMETS
M. PREMS
97 GAZ 51A EMV9 (E13) 06:53.2 01:57.3
(00:07.5)
54.
4
T. REPP
O. OJAVEER
99 GAZ 53 EMV9 (E13) 07:07.1 02:11.2
(00:13.9)
55.
4
K. VILU
A. MARKSON
100 GAZ 51A EMV9 (E13) 07:22.6 02:26.7
(00:15.5)
56.
4
O. HELÜ
A. ALASOO
104 GAZ 51A EMV9 (E13) 07:25.7 02:29.8
(00:03.1)
57. = V. TIITUS
T. MÄGI
86 MISTUBISHI GOLT GTI EMV6 (E10) 07:54.8 02:58.9
(00:29.1)
58.
42
M. MAAREND
M. KAPP
25 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 18:06.8 13:10.9
(10:12.0)
59.
52
R. JEETS
A. TOOM
5 FORD FIESTA R5 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 20:24.9 15:29.0
(02:18.1)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = T. KÕRGE
E. PINTS
1 FORD FIESTA R5 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1h00:02.7  
2. = A. LUKYANUK
A. ARNAUTOV
2 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h00:28.9 00:26.2
(00:26.2)
3. = S. PLANGI
M. SARAPUU
4 MITSUBISHI LANCER EVO EMV2 (N4) 1h00:55.3 00:52.6
(00:26.4)
4. = E. KAUR
A. ARNEK
3 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h01:38.0 01:35.3
(00:42.7)
5. = R. MURAKAS
K. ADLER
7 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h01:42.6 01:39.9
(00:04.6)
6. = R. AUS
S. KOSKINEN
8 MITSUBISHI EVO 9 EMV2 (N4) 1h02:02.6 01:59.9
(00:20.0)
7.
1
J. VOROBJOVS
A. MĀLNIEKS
6 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h03:04.2 03:01.5
(01:01.6)
8.
1
I. BULANTSEV
M. DANILOVA
23 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h04:15.3 04:12.6
(01:11.1)
9.
1
R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
15 PEUGEOT 207 SPORT EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1h04:34.1 04:31.4
(00:18.8)
10.
1
H. KERS
V. VIDER
12 MITSUBISHI LANCER EVO 5 EMV8 (E12) 1h05:12.4 05:09.7
(00:38.3)
11.
1
A. ILVES
K. TAMM
24 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 1h05:16.9 05:14.2
(00:04.5)
12.
1
V. SVEDAS
Z. SAKALAUSKAS
9 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV8 (E12) 1h05:18.3 05:15.6
(00:01.4)
13.
2
S. GERASCHENKO
A. KURNOSOV
55 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h07:04.2 07:01.5
(01:45.9)
14.
2
A. MIKHAYLOV
N. KOKINS
18 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h07:20.4 07:17.7
(00:16.2)
15.
2
R. SIRMACIS
M. KULŠS
48 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h07:31.4 07:28.7
(00:11.0)
16.
2
D. MATIJOSAITIS
M. CEPULIS
11 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h07:52.3 07:49.6
(00:20.9)
17.
2
K. KELEMENT
T. KASESALU
32 CITROEN C2 R2 MAX EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h08:19.0 08:16.3
(00:26.7)
18.
2
K. SUBI
T. SEPP
42 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h08:19.1 08:16.4
(00:00.1)
19.
3
M. SKRIPNIKOV
A. GRECHKO
44 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h08:37.9 08:35.2
(00:18.8)
20.
4
R. UUSTULND
I. KUUSK
28 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h08:49.9 08:47.2
(00:12.0)
21. = K. FELDMANIS
A. VELME
30 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h08:58.9 08:56.2
(00:09.0)
22.
4
D. SULTANJANTS
S. OJA
38 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h09:00.4 08:57.7
(00:01.5)
23.
2
K. KUUSIK
C. TERRAS
58 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h09:04.0 09:01.3
(00:03.6)
24.
3
A. VASILYEV
S. VOLKOV
57 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 1h09:07.5 09:04.8
(00:03.5)
25.
3
K. SEPP
T. KASESALU
43 CITROEN C2R2 MAX EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h09:28.9 09:26.2
(00:21.4)
26.
3
M. MADIK
T. TAUK
49 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h09:34.0 09:31.3
(00:05.1)
27.
3
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
68 BMW M3 EMV7 (E11) 1h09:44.0 09:41.3
(00:10.0)
28.
4
V. NUUTER
A. KUPRI
50 BMW M3 EMV7 (E11) 1h10:05.2 10:02.5
(00:21.2)
29.
4
P. IMMONEN
J. JUNNILA
41 BMW M3 EMV7 (E11) 1h10:26.9 10:24.2
(00:21.7)
30.
5
P. NANARTAVIČIUS
R. NANARTAVIČIUS
75 BMW M3 EMV7 (E11) 1h10:32.6 10:29.9
(00:05.7)
31.
3
G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
62 FORD FIESTA EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h10:33.9 10:31.2
(00:01.3)
32.
4
E. BALODIS
I. AKMENTINA
81 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h10:34.8 10:32.1
(00:00.9)
33.
4
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
61 SUBARU IMPREZA EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1h11:17.5 11:14.8
(00:42.7)
34.
4
T. TIGANE
E. VILJUS
66 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 1h11:19.9 11:17.2
(00:02.4)
35.
5
K. KASARI
H. KUUSMAA
77 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h11:31.7 11:29.0
(00:11.8)
36.
5
K. KANEPS-KALNINS
I. GROŠUS
70 BMW M3 EMV7 (E11) 1h11:36.4 11:33.7
(00:04.7)
37.
2
K. SINIK
M. MEETUA
63 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 1h11:37.9 11:35.2
(00:01.5)
38.
5
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
59 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h11:49.5 11:46.8
(00:11.6)
39.
3
A. KUUSIK
R. KENS
65 VOLKSWAGEN GOLF EMV6 (E10) 1h11:54.0 11:51.3
(00:04.5)
40.
4
A. RESHETOV
K. KOOSA
84 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 1h12:13.3 12:10.6
(00:19.3)
41.
5
D. GORCHAKOV
S. KOZLOV
60 RENAULT CLIO EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h12:34.4 12:31.7
(00:21.1)
42.
5
J. PIPIRAS
R. BABACHINAS
71 ŠKODA FABIA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 1h13:03.7 13:01.0
(00:29.3)
43.
2
R. MEUS
K. VANA
74 LADA VFTS EMV5 (E9) 1h13:06.6 13:03.9
(00:02.9)
44.
4
Y. SHEVNIN
S. SHUMSKIH
88 PEUGEOT 206 EMV5 (E9) 1h13:26.5 13:23.8
(00:19.9)
45.
4
E. SOE
T. KASEORG
73 TOYOTA STARLET EMV6 (E10) 1h13:38.5 13:35.8
(00:12.0)
46.
5
E. VALEISA
P. REISAS
67 BMW COMPACT EMV7 (E11) 1h13:57.3 13:54.6
(00:18.8)
47.
5
A. OSTANIN
A. AREFEV
26 MITSUBISHI LANCER EVO 10 R4 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1h14:16.2 14:13.5
(00:18.9)
48.
2
J. OJALA
R. JÜRGENSON
85 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 1h14:21.6 14:18.9
(00:05.4)
49.
4
H. FRANKE
A. SIVOUS
80 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 1h15:50.7 15:48.0
(01:29.1)
50.
5
M. ARONOV
D. MAKSIMOV
93 FORD FIESTA EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h16:41.0 16:38.3
(00:50.3)
51.
3
V. TIITUS
T. MÄGI
86 MISTUBISHI GOLT GTI EMV6 (E10) 1h17:15.2 17:12.5
(00:34.2)
52.
45
R. JEETS
A. TOOM
5 FORD FIESTA R5 EMV1 4WD (A8, S2000, RRC, R4, R5, exp.WRC) 1h17:57.9 17:55.2
(00:42.7)
53.
3
T. NIINEMETS
M. PREMS
97 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h18:08.9 18:06.2
(00:11.0)
54.
40
M. MAAREND
M. KAPP
25 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h19:05.4 19:02.7
(00:56.5)
55.
2
L. SOE
A. PIHLAS
51 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 1h19:08.6 19:05.9
(00:03.2)
56.
2
T. REPP
O. OJAVEER
99 GAZ 53 EMV9 (E13) 1h21:25.4 21:22.7
(02:16.8)
57.
2
K. VILU
A. MARKSON
100 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h22:32.4 22:29.7
(01:07.0)
58.
2
J. TÄNAK
J. ÕUNPUU
72 LADA S1600 EMV5 (E9) 1h30:24.4 30:21.7
(07:52.0)
59.
2
O. HELÜ
A. ALASOO
104 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h38:25.0 38:22.3
(08:00.6)