»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Tartu Rally



LK keskmine kiirus: 129 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 117 km/h
SS3 (SS3 NORDAUTO) ABS peale SS3 (SS3 NORDAUTO)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
4
E. KAUR
S. SIMM
2 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV2 (N4) 08:24.3  
2.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 08:28.8 00:04.5
(00:04.5)
3. = K. KOITLA
A. OTS
6 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV2 (N4) 08:28.9 00:04.6
(00:00.1)
4.
2
R. MURAKAS
K. ADLER
5 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 08:31.7 00:07.4
(00:02.8)
5.
3
R. BUNDSEN
R. LOŠTŠENIKOV
4 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV7 - E12 4WD 08:34.8 00:10.5
(00:03.1)
6. = J. VÄHÄMIKO
J. SALO
1 SKODA FABIA R5 EMV1 Absoluut/absolute A8,S2000,S1600T,R4,R5,WRC, RRC, klassid/classes EMV2 – EMV8 08:40.5 00:16.2
(00:05.7)
7.
1
P. KOIK
U. HELDNA
8 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV7 - E12 4WD 08:45.7 00:21.4
(00:05.2)
8.
1
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV7 - E12 4WD 08:48.8 00:24.5
(00:03.1)
9.
5
A. OSTANINS
A. AREFEV
10 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X EMV1 Absoluut/absolute A8,S2000,S1600T,R4,R5,WRC, RRC, klassid/classes EMV2 – EMV8 09:04.0 00:39.7
(00:15.2)
10.
18
M. RINGENBERG
A. HEINA
16 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 09:04.7 00:40.4
(00:00.7)
11.
2
E. VALEISA
P. REISAS
18 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 09:05.8 00:41.5
(00:01.1)
12.
1
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:06.6 00:42.3
(00:00.8)
13.
12
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
204 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:14.6 00:50.3
(00:08.0)
14.
1
K. TORN
K. SIKK
205 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:18.8 00:54.5
(00:04.2)
15.
4
O. OJAPERV
J. TALVE
202 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:19.0 00:54.7
(00:00.2)
16.
8
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
17 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 09:19.1 00:54.8
(00:00.1)
17.
7
K. SUBI
R. SUBI
19 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 09:20.8 00:56.5
(00:01.7)
18.
9
M. TIKKERBÄR
R. KENS
14 MITSUBISHI LANCER EVO EMV7 - E12 4WD 09:26.9 01:02.6
(00:06.1)
19. = M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
15 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 09:27.6 01:03.3
(00:00.7)
20.
2
R. POOM
M. HALLING
201 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:28.2 01:03.9
(00:00.6)
21.
15
M. MAAREND
M. KAPP
7 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 09:29.8 01:05.5
(00:01.6)
22.
1
K. TÖLP
M. VIHMANN
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 09:31.9 01:07.6
(00:02.1)
23.
2
K. KASARI
H. KUUSMAA
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 09:31.9 01:07.6
(00:00.0)
24.
11
D. SULTANJANTS
S. OJA
20 CITROEN DS3 EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 09:34.4 01:10.1
(00:02.5)
25.
3
K. SEPP
T. KASESALU
203 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:35.4 01:11.1
(00:01.0)
26.
1
R. UUSTULND
I. KUUSK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 09:35.8 01:11.5
(00:00.4)
27.
10
K. VOLVER
M. JÕERAND
59 LADA KALINA EMV5 - E9 kuni / up to 1600 09:38.7 01:14.4
(00:02.9)
28.
5
S. UGER
M. UGER
34 MITSUBISHI LANSER EVO 10 EMV2 (N4) 09:39.3 01:15.0
(00:00.6)
29.
1
H. FRANKE
A. SIVOUS
30 SUBARU IMPREZA EMV7 - E12 4WD 09:46.0 01:21.7
(00:06.7)
30.
14
M. MADIK
T. TAUK
23 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 09:51.3 01:27.0
(00:05.3)
31.
3
J. TÄNAK
J. ÕUNPUU
24 LADA S1600 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 09:54.2 01:29.9
(00:02.9)
32.
9
R. ARU
V. KULLAMÄE
32 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 09:54.9 01:30.6
(00:00.7)
33.
14
T. KÕRGE
E. VAASA
26 VAZ 2105 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 09:58.2 01:33.9
(00:03.3)
34.
1
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV7 - E12 4WD 10:03.3 01:39.0
(00:05.1)
35.
11
R. MEUS
J. TAMM
28 LADA VFTS EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:05.9 01:41.6
(00:02.6)
36.
5
S. VIILO
J. VIILO
27 TOYOTA STARLET EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:08.1 01:43.8
(00:02.2)
37.
5
G. KÄHR
. TAMMAI
25 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:08.1 01:43.8
(00:00.0)
38.
5
K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
39 LADA 2105 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:17.6 01:53.3
(00:09.5)
39.
2
K. KOOSA
R. JÜRGENSON
37 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:20.9 01:56.6
(00:03.3)
40.
21
T. PIHLAS
O. KIIL
35 TOYOTA STARLET EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:21.9 01:57.6
(00:01.0)
41.
17
R. UBINHAIN
K. TAMM
29 BMW 318 EMV6 - E11 üle / over 2000 10:23.8 01:59.5
(00:01.9)
42.
7
A. SILLASTE
A. LIIMANN
40 AZLK 2140 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:29.3 02:05.0
(00:05.5)
43.
1
M. MAATEN
. PANTALON
42 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:29.7 02:05.4
(00:00.4)
44.
3
L. RÜGA
J. PILLER
46 VW GOLF MK 1 EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 10:39.4 02:15.1
(00:09.7)
45.
4
L. PEEGEL
A. TAMMEL
38 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:42.0 02:17.7
(00:02.6)
46.
1
V. KALVE
M. LŪKINS
45 BMW 323 EMV6 - E11 üle / over 2000 10:49.1 02:24.8
(00:07.1)
47.
1
T. NIINEMETS
E. ALLIKA
48 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 10:51.8 02:27.5
(00:02.7)
48.
8
M. KÄRNER
E. KIKERPILL
36 BMW 316 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 10:52.3 02:28.0
(00:00.5)
49.
2
R. TUBERIK
T. TAEVAS
49 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:03.9 02:39.6
(00:11.6)
50. = K. LAADRE
A. LICHTFELDT
51 GAZ 51 A LANG EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:09.3 02:45.0
(00:05.4)
51.
8
T. SILT
R. LOEL
56 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:17.4 02:53.1
(00:08.1)
52.
1
V. JÄRVELA
A. VAHTMÄE
57 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:23.7 02:59.4
(00:06.3)
53.
2
T. BORTNIK
I. TULP
55 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:28.3 03:04.0
(00:04.6)
54.
2
O. HELÜ
A. ALASOO
54 GAZ 51A V8 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:31.3 03:07.0
(00:03.0)
55.
11
T. VASK
T. VASK
41 VW GOLF EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 11:38.3 03:14.0
(00:07.0)
56.
2
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
52 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:41.8 03:17.5
(00:03.5)
57. = J. KAMP
S. RAUDMÄGI
58 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 11:55.0 03:30.7
(00:13.2)
58.
2
J. LINDMETS
N. HELÜ
53 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 12:28.2 04:03.9
(00:33.2)
59.
16
V. VÄHI
J. RÜÜTELMAA
47 BMW COMPACT EMV6 - E11 üle / over 2000 12:46.5 04:22.2
(00:18.3)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
1
E. KAUR
S. SIMM
2 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV2 (N4) 16:03.5  
2.
2
R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 16:09.2 00:05.7
(00:05.7)
3. = K. KOITLA
A. OTS
6 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV2 (N4) 16:09.3 00:05.8
(00:00.1)
4.
3
R. MURAKAS
K. ADLER
5 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 16:09.4 00:05.9
(00:00.1)
5. = R. BUNDSEN
R. LOŠTŠENIKOV
4 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV7 - E12 4WD 16:17.1 00:13.6
(00:07.7)
6. = A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV7 - E12 4WD 16:36.6 00:33.1
(00:19.5)
7.
2
J. VÄHÄMIKO
J. SALO
1 SKODA FABIA R5 EMV1 Absoluut/absolute A8,S2000,S1600T,R4,R5,WRC, RRC, klassid/classes EMV2 – EMV8 16:44.9 00:41.4
(00:08.3)
8. = A. OSTANINS
A. AREFEV
10 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X EMV1 Absoluut/absolute A8,S2000,S1600T,R4,R5,WRC, RRC, klassid/classes EMV2 – EMV8 17:06.2 01:02.7
(00:21.3)
9.
2
E. VALEISA
P. REISAS
18 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 17:06.5 01:03.0
(00:00.3)
10.
2
M. RINGENBERG
A. HEINA
16 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 17:13.3 01:09.8
(00:06.8)
11. = M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 17:14.0 01:10.5
(00:00.7)
12.
1
K. SUBI
R. SUBI
19 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 17:34.7 01:31.2
(00:20.7)
13.
1
K. TORN
K. SIKK
205 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 17:35.0 01:31.5
(00:00.3)
14.
6
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
204 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 17:40.7 01:37.2
(00:05.7)
15.
2
O. OJAPERV
J. TALVE
202 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 17:44.3 01:40.8
(00:03.6)
16.
8
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
17 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 17:47.8 01:44.3
(00:03.5)
17.
1
M. TIKKERBÄR
R. KENS
14 MITSUBISHI LANCER EVO EMV7 - E12 4WD 17:51.5 01:48.0
(00:03.7)
18.
1
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
15 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 17:53.5 01:50.0
(00:02.0)
19.
4
K. TÖLP
M. VIHMANN
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 17:54.7 01:51.2
(00:01.2)
20.
2
M. MAAREND
M. KAPP
7 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 17:58.1 01:54.6
(00:03.4)
21.
4
R. POOM
M. HALLING
201 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 17:58.2 01:54.7
(00:00.1)
22.
1
K. KASARI
H. KUUSMAA
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 17:59.6 01:56.1
(00:01.4)
23. = D. SULTANJANTS
S. OJA
20 CITROEN DS3 EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 18:02.7 01:59.2
(00:03.1)
24.
6
K. VOLVER
M. JÕERAND
59 LADA KALINA EMV5 - E9 kuni / up to 1600 18:04.4 02:00.9
(00:01.7)
25.
1
S. UGER
M. UGER
34 MITSUBISHI LANSER EVO 10 EMV2 (N4) 18:11.9 02:08.4
(00:07.5)
26.
3
R. UUSTULND
I. KUUSK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 18:18.8 02:15.3
(00:06.9)
27. = J. TÄNAK
J. ÕUNPUU
24 LADA S1600 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 18:28.2 02:24.7
(00:09.4)
28.
21
P. KOIK
U. HELDNA
8 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV7 - E12 4WD 18:40.6 02:37.1
(00:12.4)
29.
1
R. ARU
V. KULLAMÄE
32 BMW M3 EMV6 - E11 üle / over 2000 18:42.0 02:38.5
(00:01.4)
30.
2
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV7 - E12 4WD 18:42.4 02:38.9
(00:00.4)
31.
1
M. MADIK
T. TAUK
23 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 18:45.0 02:41.5
(00:02.6)
32.
3
H. FRANKE
A. SIVOUS
30 SUBARU IMPREZA EMV7 - E12 4WD 18:45.5 02:42.0
(00:00.5)
33.
2
R. MEUS
J. TAMM
28 LADA VFTS EMV5 - E9 kuni / up to 1600 18:57.1 02:53.6
(00:11.6)
34.
4
T. KÕRGE
E. VAASA
26 VAZ 2105 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:04.7 03:01.2
(00:07.6)
35.
1
S. VIILO
J. VIILO
27 TOYOTA STARLET EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:06.3 03:02.8
(00:01.6)
36. = G. KÄHR
. TAMMAI
25 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:09.8 03:06.3
(00:03.5)
37.
4
K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
39 LADA 2105 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:12.3 03:08.8
(00:02.5)
38.
1
T. PIHLAS
O. KIIL
35 TOYOTA STARLET EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:25.4 03:21.9
(00:13.1)
39. = K. KOOSA
R. JÜRGENSON
37 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:27.8 03:24.3
(00:02.4)
40. = A. SILLASTE
A. LIIMANN
40 AZLK 2140 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:46.0 03:42.5
(00:18.2)
41.
1
M. MAATEN
. PANTALON
42 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 19:57.6 03:54.1
(00:11.6)
42.
1
L. PEEGEL
A. TAMMEL
38 HONDA CIVIC EMV5 - E9 kuni / up to 1600 20:06.2 04:02.7
(00:08.6)
43.
1
L. RÜGA
J. PILLER
46 VW GOLF MK 1 EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 20:11.5 04:08.0
(00:05.3)
44.
1
V. KALVE
M. LŪKINS
45 BMW 323 EMV6 - E11 üle / over 2000 20:17.6 04:14.1
(00:06.1)
45. = M. KÄRNER
E. KIKERPILL
36 BMW 316 EMV5 - E9 kuni / up to 1600 20:29.0 04:25.5
(00:11.4)
46.
2
T. NIINEMETS
E. ALLIKA
48 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 20:44.3 04:40.8
(00:15.3)
47. = R. TUBERIK
T. TAEVAS
49 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 20:49.6 04:46.1
(00:05.3)
48.
11
K. SEPP
T. KASESALU
203 FORD FIESTA R2 EMV3 2WD 1600 (N2, A6, R1, R2) 20:52.1 04:48.6
(00:02.5)
49.
6
K. LAADRE
A. LICHTFELDT
51 GAZ 51 A LANG EMV8 - E13 veoautod / trucks 21:14.2 05:10.7
(00:22.1)
50.
1
V. JÄRVELA
A. VAHTMÄE
57 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 21:23.5 05:20.0
(00:09.3)
51.
2
T. BORTNIK
I. TULP
55 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 21:30.4 05:26.9
(00:06.9)
52.
2
O. HELÜ
A. ALASOO
54 GAZ 51A V8 EMV8 - E13 veoautod / trucks 21:30.7 05:27.2
(00:00.3)
53.
1
T. VASK
T. VASK
41 VW GOLF EMV4 - 2WD2000 (A7, N3, R3, E10) 21:41.2 05:37.7
(00:10.5)
54.
2
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
52 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 21:43.6 05:40.1
(00:02.4)
55.
2
J. KAMP
S. RAUDMÄGI
58 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 22:03.6 06:00.1
(00:20.0)
56.
4
R. UBINHAIN
K. TAMM
29 BMW 318 EMV6 - E11 üle / over 2000 22:09.0 06:05.5
(00:05.4)
57.
11
V. VÄHI
J. RÜÜTELMAA
47 BMW COMPACT EMV6 - E11 üle / over 2000 22:28.9 06:25.4
(00:19.9)
58.
2
J. LINDMETS
N. HELÜ
53 GAZ 51A EMV8 - E13 veoautod / trucks 22:33.9 06:30.4
(00:05.0)
59.
3
T. SILT
R. LOEL
56 GAZ 51 EMV8 - E13 veoautod / trucks 24:09.9 08:06.4
(01:36.0)