»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Karistused - Läänemaa rahvaralli


jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja auto karistus põhjus
1. 2WD-S 73 MARTI TELLAS / AVE RANNAK SEAT IBIZA 04:50.0 Late 29 min AKP3
2. 2WD-V 57 HARDI SARV / MARGO KAMLA VW GOLF 04:20.0 Late 26 min AKP4A
3. V60+ 2 HILLAR KRUUSMA / RUTMAR RAIDMA VW GOLF 00:10.0 tünn LK1
4. V60+ 2 HILLAR KRUUSMA / RUTMAR RAIDMA VW GOLF 00:10.0 tünn LK2
5. M&L Liiga (RR) 6 ERMO JEEDAS / ARNO ELLER AZLK 2140 00:10.0 tünn LK3
6. M&L Liiga (RR) 8 TIMO PIPAR / TANEL PIPAR AZLK 2140 00:10.0 tünn LK3
7. J16 16 CÄROLYN SOIDLA / RAUNO UUSTALU VW POLO 00:20.0 tünn LK1
8. J16 17 JOHANNES MARTIN SAAR / RAID SAAR MITSUBISHI COLT 00:10.0 tünn LK1
9. J16 18 MARCUS-INDREK SIMMER / INDREK SIMMER HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK1
10. J16 21 JASPAR VAHER / AVO VAHER TOYOTA YARIS 00:10.0 tünn LK1
11. J16 21 JASPAR VAHER / AVO VAHER TOYOTA YARIS 00:10.0 tünn LK3
12. SU (RR) 26 JÜRGEN JAAGO / KAUPO KANTSIK VAZ 2105 00:10.0 tünn LK3
13. SU (RR) 27 MARTIN JAANUS / RANNO KRISTMANN VAZ 2105 00:10.0 tünn LK3
14. SU (RR) 29 SANDER ILVES / TÕNIS AVILA VAZ 21063 00:10.0 tünn LK4
15. SU (RR) 31 JAAN HANSEN / DEREK TEDRE VAZ 2107 00:10.0 tünn LK4
16. SU (RR) 32 ANDRES JÕELAID / RAIGO AADUSSOO VAZ 2107 00:10.0 tünn LK3
17. SU (RR) 33 STERN ILVES / JONAR ILVES IZ 412 00:10.0 tünn LK1
18. SU (RR) 33 STERN ILVES / JONAR ILVES IZ 412 00:10.0 tünn LK3
19. J18 40 CAROL HAAMER / ANDRES TAMMEL HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK3
20. J18 40 CAROL HAAMER / ANDRES TAMMEL HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK4
21. 2WD-V 44 ERKI AUENDORF / JOHANN LESSUK HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK1
22. 2WD-V 44 ERKI AUENDORF / JOHANN LESSUK HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK2
23. 2WD-V 47 RAINO FRIEDEMANN / TAURI VOOG BMW 318I 00:10.0 tünn LK1
24. 2WD-V 49 SÖREN SISAS / TARMO LEE LADA SAMARA 00:10.0 tünn LK1
25. 2WD-V 49 SÖREN SISAS / TARMO LEE LADA SAMARA 00:10.0 tünn LK3
26. 2WD-V 49 SÖREN SISAS / TARMO LEE LADA SAMARA 00:20.0 tünn LK4
27. 2WD-V 53 HILLAR ROOSILEHT / RAIDO UESSON LADA SAMARA 00:10.0 tünn LK3
28. 2WD-V 53 HILLAR ROOSILEHT / RAIDO UESSON LADA SAMARA 00:10.0 tünn LK4
29. 2WD-V 54 PAAP EHASALU / KRISTO PARVE BMW 316 00:30.0 tünn LK1
30. 2WD-V 54 PAAP EHASALU / KRISTO PARVE BMW 316 00:10.0 tünn LK2
31. 2WD-V 54 PAAP EHASALU / KRISTO PARVE BMW 316 00:10.0 tünn LK3
32. 2WD-V 55 KAREL ŠUMAN / VIRGO ŠUMAN BMW 318I 00:10.0 tünn LK1
33. 2WD-V 55 KAREL ŠUMAN / VIRGO ŠUMAN BMW 318I 00:10.0 tünn LK2
34. 2WD-V 55 KAREL ŠUMAN / VIRGO ŠUMAN BMW 318I 00:10.0 tünn LK4
35. 2WD-V 57 HARDI SARV / MARGO KAMLA VW GOLF 00:10.0 tünn LK1
36. 2WD-V 59 JAAK RIISBERG / TAAVI KIVI FIAT CINQUECENTO 00:10.0 tünn LK3
37. 2WD-S 61 HANNES KASAK / ARGO KANGRO VW GOLF 00:20.0 tünn LK1
38. 2WD-S 61 HANNES KASAK / ARGO KANGRO VW GOLF 00:10.0 tünn LK2
39. 2WD-S 61 HANNES KASAK / ARGO KANGRO VW GOLF 00:10.0 tünn LK4
40. 2WD-S 64 RAIVO REINEBERK / TIIT SUITS BMW 325 00:10.0 tünn LK3
41. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK1
42. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK2
43. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK3
44. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK4
45. 2WD-S 67 MIHKEL TRUU / ALEKS LESK BMW 323I 00:10.0 tünn LK1
46. 2WD-S 68 RAIN PÄRN / PRIIT PRESS NISSAN SUNNY 00:10.0 tünn LK1
47. 2WD-S 71 TAAVI PIIPUU / OLIVER MÄGI HONDA CIVIC TYPE R 00:10.0 tünn LK1
48. 2WD-S 73 MARTI TELLAS / AVE RANNAK SEAT IBIZA 00:10.0 tünn LK1
49. 2WD-S 75 PEETER TAMMOJA / JANNO TAPO OPEL CORSA 00:10.0 tünn LK3
50. 2WD-S 76 VALMAR GILDEN / JÜRI HINSBERG VW GOLF 00:10.0 tünn LK3
51. 2WD-S 79 MARKO RINGENBERG / ALLAR HEINA BMW 323I 00:20.0 tünn LK1
52. 2WD-S 79 MARKO RINGENBERG / ALLAR HEINA BMW 323I 00:10.0 tünn LK2
53. 2WD-S 81 DANIEL LING / MADIS KÜMMEL BMW 316I 00:10.0 tünn LK3
54. 2WD-S 81 DANIEL LING / MADIS KÜMMEL BMW 316I 00:10.0 tünn LK4
55. 2WD-S 85 JANAR DEDE / MEELIS ELBRE BMW M3 00:10.0 tünn LK1
56. V60+ 3 VÄINO TÕKKE / INDREK KIRSS VW GOLF 00:30.0 Late 3 min AKP8
57. M&L Liiga (RR) 5 ELIISA ELFENBEIN / INDREK IVA LADA VAZ 2101 00:10.0 tünn LK5
58. M&L Liiga (RR) 5 ELIISA ELFENBEIN / INDREK IVA LADA VAZ 2101 00:10.0 tünn LK8
59. Naised 14 KATI NÕUAKAS / ARGO KÄSTIK HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK8
60. J16 17 JOHANNES MARTIN SAAR / RAID SAAR MITSUBISHI COLT 00:20.0 Early 1 min AKP6
61. J16 17 JOHANNES MARTIN SAAR / RAID SAAR MITSUBISHI COLT 00:10.0 Late 1 min AKP7
62. J16 17 JOHANNES MARTIN SAAR / RAID SAAR MITSUBISHI COLT 00:20.0 Early 1 min AKP8
63. SU (RR) 32 ANDRES JÕELAID / RAIGO AADUSSOO VAZ 2107 00:10.0 tünn LK5
64. J18 35 TRIINU TAMMEL / KAROLIINA TAMMEL FORD ESCORT 00:10.0 tünn LK8
65. 2WD-V 45 INDREK TUUR / INGER TUUR VOLKSWAGEN GOLF 00:10.0 tünn LK7
66. 2WD-V 54 PAAP EHASALU / KRISTO PARVE BMW 316 00:10.0 tünn LK5
67. 2WD-V 55 KAREL ŠUMAN / VIRGO ŠUMAN BMW 318I 00:10.0 tünn LK8
68. 2WD-S 61 HANNES KASAK / ARGO KANGRO VW GOLF 00:10.0 tünn LK8
69. 2WD-S 62 PATRICK MADAR / TIINA KALDMA RENAULT CLIO 00:20.0 tünn LK8
70. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK5
71. 2WD-S 65 SILVER SUVISTE / PRIIT PIIR BMW 320 00:10.0 tünn LK7
72. 2WD-S 66 VAHUR MÄESALU / JAANUS KADAK BMW 328I 00:10.0 tünn LK7
73. 2WD-S 68 RAIN PÄRN / PRIIT PRESS NISSAN SUNNY 00:10.0 tünn LK7
74. 2WD-S 68 RAIN PÄRN / PRIIT PRESS NISSAN SUNNY 00:10.0 tünn LK8
75. 2WD-S 70 RAIN KAUR / MARGUS JÕERAND BMW 325 00:10.0 tünn LK8
76. 2WD-S 71 TAAVI PIIPUU / OLIVER MÄGI HONDA CIVIC TYPE R 00:10.0 tünn LK5
77. 2WD-S 72 KRISTEN VOLKOV / ERKI EKSIN BMW 316I 00:10.0 tünn LK7
78. 2WD-S 73 MARTI TELLAS / AVE RANNAK SEAT IBIZA 00:10.0 tünn LK6
79. 2WD-S 76 VALMAR GILDEN / JÜRI HINSBERG VW GOLF 00:10.0 tünn LK5
80. 2WD-S 82 ALARI LUNTS / KAUR TEDER BMW 323TI 00:10.0 tünn LK8
81. 2WD-S 83 RAUL AAVA / KRISTJAN PEEGEL HONDA CIVIC 00:10.0 tünn LK8
82. 4WD 88 GERT AASMÄE / VALLY SOOPALY MITSUBISHI LANCER EVO 9 RS 00:10.0 tünn LK5