»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Katkestajad - Grossi Toidukaubad Viru Ralli (EMV)


jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja auto asukoht põhjus
1. 12. E12 30 GATIS VECVAGARS / AIVARS STOLDERS MITSUBISHI LANCER EVO 6 SS1 gearbox
2. 09. E9 43 HENRY ASI / TAANIEL TIGAS LADA SAMARA SS1 electrical
3. 09. E9 62 MARGUS SARJA / TAAVI AUDOVA VOLKSWAGEN GOLF SS2 Finish gearbox
4. 03. N4 9 RAUL JEETS / ANDRUS TOOM MITSUBISHI EVO 10 SS2 Finish gearbox
5. 10. E10 23 JANIS BERKIS / EDGARS CEPORJUS FORD FIESTA ST SS3 axle
6. 10. E10 52 KRISTJAN SINIK / MEELIS SIIDIRÄTSEP NISSAN SUNNY SP B gearbox
7. 10. E10 58 ANDRES LICHTFELDT / IVAR MARAN FORD ESCORT SS4 technical
8. 04. N3 42 KEVIN KUUSIK / CARL TERRAS RENAULT CLIO SS4 axle
9. 10. E10 63 INDREK NAPP / TARMO MÄGI RENAULT CLIO SS5 off
10. 03. N4 16 OLIVER OJAPERV / JARNO TALVE SUBARU IMPREZA WRX STI SS7 off
11. 06. A6 24 KRISTEN KELEMENT / TIMO KASESALU CITROEN C2 R2 MAX SS7 off
12. 03. N4 10 SANDER PÄRN / KEN JÄRVEOJA SUBARU IMPREZA WRX STI SS7 off
13. 08. A8 48 RÜNNO UBINHAIN / RIHO TEINVELD SUBARU IMPREZA STI SS7 engine
14. 09. E9 66 RAIGO VILBIKS / ALARI JÜRIÖÖ LADA SAMARA SS7 gearbox
15. 03. N4 71 IGOR BULANTSEV / ALEKSEY KURNOSOV MITSUBISHI LANCER EVO 10 SS7 off
16. 10. E10 47 PRIIT KOIK / UKU HELDNA BMW 318IS SS7 off
17. 10. E10 55 OTT MESIKÄPP / ALVAR KUUTOK VAZ 2105 SS6 gearbox
18. 07. A7 60 VALTERS KĻAVIŅŠ / MĀRIS VIŠINSKIS HONDA CIVIC TYPE-R SP D suspension
19. 06. A6 21 MIKO- OVE NIINEMÄE / MARTIN VALTER CITROEN C2 SS9 electrical
20. 06. A6 51 KENNETH SEPP / REIN REINSALU CITROEN C2 SS8 electrical
21. 10. E10 57 EINAR SOE / TARMO KASEORG TOYOTA STARLET SS8 axle
22. 08. A8 1 GEORG GROSS / RAIGO MÕLDER FORD FOCUS WRC SS10 engine
23. 11. E11 35 VILJAR VENTSEL / MARGUS SÕÕRUMAA BMW M3 SS9 finish axle
24. 02. R4 3 KARL KRUUDA / MARTIN JÄRVEOJA FORD FIESTA S2000 SS10 wheel
25. 11. E11 34 VALLO NUUTER / EERO KIKERPILL BMW 325 SS9 finish engine
26. 10. E10 59 ERKKO EAST / MARGUS BRANT FORD ESCORT SS10 gearbox
27. 03. N4 8 EGON KAUR / ERIK LEPIKSON SUBARU IMPREZA SP E gearbox
28. 08. A8 32 ALLAN ILVES / MEELIS ORGLA MITSUBISHI EVO VIII SS9 finish differential
29. 10. E10 50 MADIS MÄGI / JAAN HALLISTE BMW COMPACT SS11 engine
30. 04. N3 28 VLADIMIR IVANOV / OLEG ZIMIN RENAULT CLIO SS9 clutch
31. 03. N4 12 DMITRY TAGIROV / ANNA ZAVERSHINSKAJA MITSUBISHI LANCER EVO 9 SS8 technical
32. 10. E10 36 RAIDO LAULIK / TÕNIS VIIDAS NISSAN SUNNY GTI SS8 technical
33. 11. E11 19 AGO AHU / KALLE AHU BMW M3 SS11 differential
34. 03. N4 7 ALEXEY LUKYANUK / ALEXEY ARNAUTOV MITSUBISHI LANCER EVO 9 Rally Finish excluded (Appendix J 252/3.6 of the FIA Sporting Code)