»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Lõpptulemus - Võrumaa talveralli (EMV)



kogu distantsi keskmine kiirus: 103 km/h
K # Juht
Kaardilugeja
Auto GR
KL
Aeg
Karistused
Vahe
(Vahe E)
1. 4 RAINER AUS
REIN JÕESSAR
MITSUBISHI LANCER EVO 9 03. N4 1h04:28.1  
2. 1 JANIS VOROBJOVS
GUNTARS ZICANS
MITSUBISHI EVO X 03. N4 1h04:31.7 00:03.6
(00:03.6)
3. 3 SIIM PLANGI
MAREK SARAPUU
SUBARU IMPREZA 03. N4 1h04:53.3 00:25.2
(00:21.6)
4. 6 ROLAND MURAKAS
KALLE ADLER
MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 1h05:13.7 00:45.6
(00:20.4)
5. 11 TIMMU KÕRGE
ERKI PINTS
MITSUBISHI LANCER EVO IX 03. N4 1h05:54.2 01:26.1
(00:40.5)
6. 17 VASILY GRYAZIN
GEORGY TROSHKIN
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 9 02. R4 1h06:28.4 02:00.3
(00:34.2)
7. 20 ALEXEY LUKYANUK
ALEXEY ARNAUTOV
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VII 12. E12 1h06:31.4 02:03.3
(00:03.0)
8. 12 MACIEJ RZEZNIK
PRZEMYSLAW MAZUR
MITSUBISHI LANCER EVO X R4 02. R4 1h06:58.3 02:30.2
(00:26.9)
9. 8 DMITRY TAGIROV
ANNA ZAVERSHINSKAYA
MITSUBISHI LANCER EVO IX 03. N4 1h07:14.3 02:46.2
(00:16.0)
10. 7 MARGUS MURAKAS
TOM RIST
MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 1h07:27.3 02:59.2
(00:13.0)
11. 10 VALERIY GORBAN
ANDRII NIKOLAIEV
MITSUBISHI EVO 9 03. N4 1h07:42.4 03:14.3
(00:15.1)
12. 34 VITALIY PUSHKAR
IVAN MISHYN
MITSUBISHI LANCER EVO9 03. N4 1h07:49.8 03:21.7
(00:07.4)
13. 25 MARKUS ABRAM
JARMO VÕSA
HONDA CIVIC TYPE-R 04. N3 1h08:48.5 04:20.4
(00:58.7)
14. 32 ALEXEY MERSIANOV
DMITRY CHUMAK
MITSUBISHI LANCER EVO 9 02. R4 1h08:49.0 04:20.9
(00:00.5)
15. 22 AGO AHU
KALLE AHU
BMW M3 11. E11 1h09:16.7 04:48.6
(00:27.7)
16. 27 MIKO- OVE NIINEMÄE
MARTIN VALTER
FORD FIESTA 06. A6 1h09:27.7 04:59.6
(00:11.0)
17. 19 YURII KOCHMAR
SERGII KOVAL
MITSUBISHI LANCER EVO-9 03. N4 1h09:45.6 05:17.5
(00:17.9)
18. 33 ALEXEY SHEMET
ANDIS NEIKSANS
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X RS 02. R4 1h09:45.7 05:17.6
(00:00.1)
19. 5 SANDER PÄRN
KEN JÄRVEOJA
SUBARU IMPREZA WRX STI 03. N4 1h09:52.6 05:24.5
(00:02.3)
20. 31 KRISTEN KELEMENT
TIMO KASESALU
CITROEN C2R2 MAX 06. A6 1h09:59.5 05:31.4
(00:06.9)
21. 50 JANIS BERKIS
EDGARS CEPORJUS
FORD FIESTA 10. E10 1h10:23.8
( 00:10.0 )
05:55.7
(00:24.3)
22. 47 RALFS SIRMACIS
MĀRIS KULŠS
FORD FIESTA 06. A6 1h10:45.3 06:17.2
(00:21.5)
23. 41 LEMBIT SOE
AHTO PIHLAS
TOYOTA STARLET 10. E10 1h10:58.6 06:30.5
(00:13.3)
24. 51 ALLAN ILVES
MEELIS ORGLA
MITSUBISHI EVO 8 08. A8 1h11:06.7 06:38.6
(00:08.1)
25. 38 YURY SIDORENKO
ANDREY KONOVALENKO
MITSUBISHI LANCER EVO IX 03. N4 1h11:11.3 06:43.2
(00:04.6)
26. 36 HENRI RAIDE
RAIDO RAIDAM
MITSUBISHI LANCER EVO 6 12. E12 1h12:39.1 08:11.0
(01:27.8)
27. 21 ALEXSANDER MIKHAYLOV
NORMUNDS KOKINS
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X RS 02. R4 1h12:49.3 08:21.2
(00:10.2)
28. 24 PRIIT OLLINO
URMAS ROOSIMAA
RENAULT CLIO R3 07. A7 1h12:50.1 08:22.0
(00:00.8)
29. 55 VADIM KUZNETSOV
ROMAN KAPUSTIN
SUBARU IMPREZA 08. A8 1h13:26.2 08:58.1
(00:36.1)
30. 39 OLEKSIY KIKIRESHKO
SERGEI LARENS
MITSUBISHI EVO 9 03. N4 1h13:35.6
( 00:10.0 )
09:07.5
(00:09.4)
31. 63 IVAR RÜHKA
MART OJAPERV
CITROEN C2R2 06. A6 1h13:44.1 09:16.0
(00:08.5)
32. 59 INESSA TUSHKANOVA
VASILY MIRKOTAN
MITSUBISHI LANCER EVO 9 03. N4 1h13:52.7 09:24.6
(00:08.6)
33. 66 KEVIN KUUSIK
MARGUS SÕÕRUMAA
RENAULT CLIO RAGNOTTI 04. N3 1h14:05.6 09:37.5
(00:12.9)
34. 49 RAIN JOHANSON
ERIK SHER
HONDA CIVIC TYPE-R 04. N3 1h14:20.3 09:52.2
(00:14.7)
35. 16 HENDRIK KERS
VILJO VIDER
MITSUBISHI LANCER EVO 5 12. E12 1h14:29.8 10:01.7
(00:09.5)
36. 56 DIDZIS BLŪMS
AIGARS RENCIS
SUBARU IMPREZA 12. E12 1h14:37.8 10:09.7
(00:08.0)
37. 35 SERGEY UGER
VLADIMIR AFONIN
SUBARU IMPREZA 12. E12 1h15:07.8 10:39.7
(00:30.0)
38. 60 VALLO NUUTER
ALARI KUPRI
BMW M3 11. E11 1h15:08.9 10:40.8
(00:01.1)
39. 67 JAAN PETTAI
RAINO VERLIIN
LADA SAMARA 09. E9 1h15:13.0 10:44.9
(00:04.1)
40. 68 TÕNU SEPP
MARTIN RIMMEL
HONDA CIVIC TYPE-R 04. N3 1h15:47.8 11:19.7
(00:34.8)
41. 72 PRIIT KOIK
UKU HELDNA
BMW 318IS 10. E10 1h16:06.4 11:38.3
(00:18.6)
42. 85 ALIAKSEY SIVIRCHUKOU
GEDIMINAS CELIEŠIUS
MITSUBISHI LANCER EVO 8 12. E12 1h16:35.5 12:07.4
(00:29.1)
43. 40 GINTS BREMZE
TOMS FREIBERGS
MITSUBISHI EVO 12. E12 1h16:53.8 12:25.7
(00:18.3)
44. 44 TOMI RÖNNEMAA
TERTTU PASANEN
TOYOTA COROLLA 1600 GT 09. E9 1h16:54.6 12:26.5
(00:00.8)
45. 62 MADIS MÄGI
JAAN HALLISTE
BMW COMPACT 10. E10 1h17:38.9 13:10.8
(00:44.3)
46. 86 VYATSESLAV GALKIN
ALEXEY KURNOSOV
RENAULT CLIO R3 07. A7 1h17:41.8 13:13.7
(00:02.9)
47. 73 KOIT REPNAU
KAIDO KURVITS
VAZ 2108 09. E9 1h17:54.3 13:26.2
(00:12.5)
48. 69 EVGENY DMITRIEV
DENIS SENIN
HONDA CIVIC TYPE R 07. A7 1h18:04.6 13:36.5
(00:10.3)
49. 78 EDGARS BALODIS
IVO PUKIS
RENAULT CLIO 10. E10 1h18:42.7 14:14.6
(00:38.1)
50. 61 MARKO MÄTTIK
TOOMAS TAUK
BMW M3 11. E11 1h19:11.1 14:43.0
(00:28.4)
51. 65 RANDO TURJA
AIN SEPP
LADA VFTS 10. E10 1h20:03.5 15:35.4
(00:52.4)
52. 58 YURIY OSOKIN
ALEXANDER GORLANOV
MITSUBISHI LANCER EVO 8 12. E12 1h20:22.4 15:54.3
(00:18.9)
53. 57 RÜNNO UBINHAIN
RIHO TEINVELD
SUBARU IMPREZA 08. A8 1h20:26.7 15:58.6
(00:04.3)
54. 83 OTT MESIKÄPP
ALVAR KUUTOK
VAZ 2105 10. E10 1h20:47.1 16:19.0
(00:20.4)
55. 81 JANEK VALLASK
HELDUR ALLAS
FORD ESCORT 10. E10 1h21:21.0 16:52.9
(00:33.9)
56. 80 MAREK KÄRNER
EERO KIKERPILL
BMW 316 11. E11 1h23:03.0 18:34.9
(01:42.0)
57. 75 AIVO MÄNGEL
KAROL PERT
AUDI 80 11. E11 1h25:31.8
( 00:20.0 )
21:03.7
(02:28.8)
58. 76 RAIKO ARU
VEIKO KULLAMÄE
BMW 325 11. E11 1h34:16.1
( 00:20.0 )
29:48.0
(08:44.3)
59. 84 INDREK NAPP
TARMO MÄGI
VAZ 2108 09. E9 1h39:58.2 35:30.1
(05:42.1)
60. 82 MARGUS SARJA
TAAVI AUDOVA
VOLKSWAGEN GOLF 09. E9 1h48:41.8
( 02:10.0 )
44:13.7
(08:43.6)
»Katkestajad

ORGANISER

G.M.Racing Spordiklubi 
Kaare 2a, Võru, ESTONIA 
+372 50 32 757, fax:+372 7408 059
gabriel.myyrsepp@gmail.com


EESTI AUTOSPORDI LIIT / ESTONIAN AUTOSPORT UNION

+372 52 74 097
karmen@autosport.ee 
Estonian Rally Championship entry form (for foreign competitors)
EMV võistkondliku arvestuse osavõtuavaldus
Michelin CUP osavõtuavaldus