»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Lyoness Vasalemma rahvasprint III


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. Krosskart 1 MARKO KÄRNÄ FIN SPEEDCAR XTREM750 CROSSKART BABA RACING 03.10.2017 - 15:59:30
  2. V60+ 2 HILLAR KRUUSMA EST VW GOLF IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:54:35
  3. V60+ 3 TOOMAS LEMBERG EST VW GOLF IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:56:18
  4. J16 4 KEVIN KÄRP EST TOYOTA YARIS MAASTURID 23.10.2017 - 20:32:28
  5. J16 5 CÄROLYN SOIDLA EST VW POLO IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:44:06
  6. J16 6 JASPAR VAHER EST TOYOTA YARIS VH MOTORSPORT 26.10.2017 - 08:02:48
  7. J16 7 TONY SCHWARZSTEIN EST HONDA CRX EO 21.10.2017 - 20:25:20
  8. J16 8 EERIK PANK EST HONDA CIVIC VVS 24.10.2017 - 15:01:46
  9. J16 9 LAUR JOHANNES EST CITROEN C2 TH 01.10.2017 - 19:27:19
  10. J18 10 JAAN EERIK PLANKEN EST HONDA CIVIC TYPE-R MOCCOM MOTORSPORT 09.10.2017 - 19:00:19
  11. J18 11 PRANKO KÕRGESAAR EST BMW 318TI KTP 23.10.2017 - 22:50:30
  12. J18 14 CAROL HAAMER EST HONDA CIVIC OT RACING 24.10.2017 - 10:03:22
  13. J18 15 EGERT AUENDORF EST HONDA CIVIC AUENDORF RACING 26.10.2017 - 01:43:54
  14. J18 16 HANNES MITT EST BMW 316I EO 13.10.2017 - 10:18:05
  15. Naised 17 MARIA ROOP EST SEAT IBIZA TIKKRI MOTORSPORT 16.10.2017 - 12:08:44
  16. Naised 18 KERSTI MEINDORF EST CITRÖEN XSARA EO 11.10.2017 - 19:23:33
  17. Naised 19 KÄROLIN SOOLEPP EST PEUGEOT 206 TIKKRI MOTORSPORT 17.10.2017 - 10:47:04
  18. M&L Liiga 20 HEIGO TINNO EST AZLK 412 KADRINA HOBIKLUBI 23.10.2017 - 14:03:37
  19. M&L Liiga 23 TARMO KIKKATALO EST VAZ 2101 TK 18.10.2017 - 22:40:45
  20. M&L Liiga 24 TIMO PIPAR EST AZLK 2140 TIMO 23.10.2017 - 21:17:53
  21. M&L Liiga 30 ERMO JEEDAS EST AZLK 2140 KIIRED JA ÕLISED 25.10.2017 - 23:04:24
  22. M&L Liiga 38 VEIKO VILU EST AZLK 412 VEIKO 23.10.2017 - 18:56:37
  23. M&L Liiga 41 URMAS REIGO EST VAZ 2101 URMAS 17.10.2017 - 21:35:39
  24. 2WD V 44 RIVO VÄHI EST HONDA CIVIC EO 26.10.2017 - 10:12:13
  25. 2WD V 46 ARGO SEPP EST HONDA CIVIC EO 21.10.2017 - 22:54:40
  26. 2WD V 48 RAINO FRIEDEMANN EST BMW 318I OM RACING TEAM 24.10.2017 - 18:44:23
  27. 2WD V 53 RAUNO OLLEMA EST BMW 318I OM RACING TEAM 10.10.2017 - 22:36:35
  28. SU 60 EGERT JAKOBI EST VAZ 2107 ESTRÄV GRUPP 16.10.2017 - 13:15:49
  29. SU 61 MEELIS VÄRVA EST VAZ 2105 TANKLER 24.10.2017 - 22:19:22
  30. SU 65 BRUNO JAKOBI EST VAZ 2105 ESTRÄV GRUPP 16.10.2017 - 13:16:07
  31. SU 68 AIVO TÄPSI EST VAZ 2107 GAZ RALLIKLUBI 16.10.2017 - 23:27:09
  32. SU 69 MARTIN JAANUS EST VAZ 2105 IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:52:57
  33. SU 71 URMAS ROOS EST AZLK 2140 URMAS 22.10.2017 - 09:40:08
  34. SU 75 IVAR BURMEISTER EST VAZ 2105 INDA RACING 26.10.2017 - 18:01:41
  35. SU 78 JÜRGEN JAAGO EST VAZ 2105 KUMMIMEES 25.10.2017 - 17:21:48
  36. SU 79 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2106 KTP 24.10.2017 - 23:11:32
  37. SU 80 ANDRES JÕELAID EST VAZ 2107 EO 01.10.2017 - 21:29:23
  38. 2WD V 83 KRIS-STEN RAUTAM EST VW GOLF EO 04.10.2017 - 20:29:33
  39. 2WD V 85 KALLE KRUUSMA EST VW GOLF IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:42:23
  40. 2WD - S 86 EERO LABOTKIN EST VW GOLF GTI KR RACING 22.10.2017 - 23:14:33
  41. 2WD - S 87 ANDRES PILLERPAU EST TOYOTA CELICA EO 03.10.2017 - 11:40:15
  42. 2WD - S 88 ALEKSANDER STRELKOV EST BMW 325 TH 30.09.2017 - 18:42:29
  43. 2WD - S 89 ILMAR TOPMANN EST BMW 318IS EO 17.10.2017 - 21:05:48
  44. 2WD - S 90 VALMAR GILDEN EST VW GOLF II GTI KR RACING 23.10.2017 - 09:42:38
  45. 2WD - S 91 MARGUS PÄRTEL EST TOYOTA CELICA MARGUS. 18.10.2017 - 21:04:35
  46. 4WD 94 TOOMAS KÄRP EST SUBARU IMPREZA MAASTURID 04.10.2017 - 19:51:09
  47. 2WD-sport (RS),Krosskart 95 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 23.10.2017 - 21:46:07
  48. 2WD - S 96 MARKO KUKUŠKIN EST BMW 320I KIIRED JA ÕLISED 27.10.2017 - 21:00:26
  49. 2WD-sport (RS) 157 ANDRES KRUUSMA EST VAZ 2105 IGAÜHE TERVISEKLUBI 28.09.2017 - 08:58:19