»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Piiroja Karikas 2014 1. etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD tagavedu 17 JÜRI HINSBERG EST TOYOTA MR2 KR RACING 10.01.2014 - 08:34:34
  2. 2WD tagavedu 18 URMAS PLOOM EST TOYOTA MR2 URMAS 17.01.2014 - 12:42:16
  3. 2WD tagavedu 19 AIVO TÄPSI EST BMW 318IS GAZ RALLIKLUBI 17.01.2014 - 08:46:43
  4. 2WD tagavedu 20 SIIM HIIEVÄLI EST TOYOTA MR2 SIIM HIIEVÄLI 15.01.2014 - 12:33:45
  5. 2WD tagavedu 21 MARIO VALLIMÄE EST BMW 318TI LGT 15.01.2014 - 09:58:31
  6. 2WD tagavedu 22 PRIIT KÕRGESAAR EST BMW 318TI KTP 14.01.2014 - 23:39:21
  7. 2WD tagavedu 23 JÜRI OLEITŠUK EESTI TOYOTA MR2 EO 14.01.2014 - 17:05:55
  8. Naised 6 KÄROLIN SOOLEPP EST LADA SAMARA TH 14.01.2014 - 21:27:15
  9. Naised 7 MARIA ROOP EST TH TH RANNAKÜLA JÄÄRAJA KESKUS 17.01.2014 - 08:08:53
  10. Naised 8 ANNIKA VÄNT EST HONDA CIVIC EO 16.01.2014 - 21:27:27
  11. Naised 9 VALVE VARIK EST HONDA CIVIC CRX EO 16.01.2014 - 12:22:46
  12. Naised 10 KATI NÕUAKAS EST FIAT COUPE RAATMA 15.01.2014 - 11:46:36
  13. Rahvakross - 2WD Esivedu. 30 KEIO PRIIMATS EST LADA 2107 KTP 13.01.2014 - 16:57:32
  14. Rahvakross - 2WD Esivedu. 31 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2106 KTP 16.01.2014 - 00:59:11
  15. Rahvakross - 2WD Esivedu. 32 KRISTEN PRIILINN EST VAZ 2106 KTP 13.01.2014 - 20:11:57
  16. Rahvakross - 2WD Esivedu. 33 ERKI KRIISA EST LADA 2105 RACEPICS.EU 14.01.2014 - 18:41:19
  17. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 1 ERICH UNT EST VW GOLF 2 EO 15.01.2014 - 21:40:42
  18. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 2 INDREK TAMMEL EST FORD ESCORT INDREK 16.01.2014 - 12:20:32
  19. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 3 SILVER ORG EESTI HONDA CIVIC EO 16.01.2014 - 23:31:56
  20. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 4 TARMO ORG EESTI HONDA CIVIC EO 16.01.2014 - 23:30:12
  21. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 5 KRISTO SAAR EST LADA SAMARA KRISTO SAAR 16.01.2014 - 20:19:40
  22. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 5 ARGO SEPP EST HONDA CIVIC EO 16.01.2014 - 21:24:39
  23. Sprint - 2WD-S Tagavedu 24 OLIVER OBERG EST SUBARU IMPREZA A2 RACING 14.01.2014 - 12:46:46
  24. Sprint - 2WD-S Tagavedu 25 ENN SUPS EESTLANE HONDA CIVIC ENN 14.01.2014 - 21:08:47
  25. Sprint - 2WD-S Tagavedu 26 RANNEL PENSA EST AUDI S4 EO 17.01.2014 - 11:49:53
  26. Sprint - 2WD-S Tagavedu 27 MARTEN MADISSOO EST SUBARU IMPREZA EO 16.01.2014 - 19:13:15
  27. Sprint - 2WD-S Tagavedu 28 KRISTO KRUUS EST SUBARU TH REMCAR 16.01.2014 - 15:09:11
  28. Sprint - 2WD-S Tagavedu 29 KAIDO KRUUS EST SUBARU TH REMCAR 16.01.2014 - 15:07:56
  29. Sprint - 2WD-V Tagavedu 11 STEVEN ROOSIMAA EST RENAULT CLIO YELLOW RACING 13.01.2014 - 20:46:52
  30. Sprint - 2WD-V Tagavedu 12 PATRICK JUHE EST FORD FIESTA XR2 EO 15.01.2014 - 20:19:15
  31. Sprint - 2WD-V Tagavedu 14 CASPER EERIKSON EST TH TH YELLOW RACING 15.01.2014 - 19:33:04
  32. Sprint - 2WD-V Tagavedu 15 PRANKO KÕRGESAAR EST BMW 318TI KTP 14.01.2014 - 23:35:46
  33. Sprint - 2WD-V Tagavedu 16 GEORG ORR EESTLANE OPEL DIGRA EO 14.01.2014 - 23:27:42