»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Olerex EMV rallikrossis 1.etapp Elva Kulbilohu


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 1. SuperCar 2 RANNO BUNDSEN EST MITSUBISHI LANCER YELLOW RACING 10.05.2014 - 18:42:24
  2. 1. SuperCar 3 MAIT PIKKOF EST MITSUBISHI LANCER EVO 6 YELLOW RACING 08.05.2014 - 09:10:55
  3. 1. SuperCar 6 HELMET PALM EST MITSUBISHI LANCER EVO6 YELLOW RACING 04.05.2014 - 10:04:23
  4. 1. SuperCar 7 ANDRI ÕUN EST FORD FIESTA REINSALU SPORT 01.05.2014 - 22:41:00
  5. 1. SuperCar 14 MART TIKKERBÄR EST MITSUBISHI EVOLUTION TIKKRI MOTORSPORT 10.05.2014 - 21:14:40
  6. 1. SuperCar 15 STEN KARUKS EST MITSUBISHI LANCER EVO 6 TIKKRI MOTORSPORT 15.05.2014 - 10:36:50
  7. 1. SuperCar 17 RAINI ROOMETS EST NISSAN PULSAR YELLOW RACING 10.05.2014 - 21:39:49
  8. 1. SuperCar 37 MARKO JOKINEN FIN FORD FIESTA REINSALU SPORT 10.05.2014 - 22:36:48
  9. 1. SuperCar 99 RICARDO BORTKEVITŠ EST MITSUBISHI EVO VI MARICO RACING 10.05.2014 - 22:04:32
  10. 2. Super1600 1 ARVO KASK EST VW GOLF II YELLOW RACING 01.05.2014 - 22:43:35
  11. 2. Super1600 3 PRIIT REBANE EST LADA SAMARA LIGGUR RACING 10.05.2014 - 21:17:53
  12. 2. Super1600 5 ARTUR METSARE EST LADA SAMARA YELLOW RACING 10.05.2014 - 21:56:28
  13. 2. Super1600 7 ANDRE KURG EST LADA SAMARA REINSALU SPORT 10.05.2014 - 22:05:27
  14. 2. Super1600 8 IMRE KARU EST LADA SAMARA YELLOW RECING 06.05.2014 - 23:34:37
  15. 2. Super1600 9 RIHO LOIT EST HONDA CIVIC REINSALU SPORT 10.05.2014 - 23:24:48
  16. 2. Super1600 10 JANNO LIGUR EST SKODA FABIA LIGUR RACING 10.05.2014 - 11:48:27
  17. 2. Super1600 11 URMO LUTS EST VW GOLF II LIGUR RACING 06.05.2014 - 19:46:48
  18. 2. Super1600 13 MARIS LOCMELIS LAT PEUGEOT 206 LOCMELIS 12.05.2014 - 15:15:29
  19. 2. Super1600 17 RONALD JÜRGENSON EST PEUGEOT 205 GTI G.M RACING 09.05.2014 - 10:35:57
  20. 2. Super1600 97 ARTIS BAUMANIS LAT PEUGEOT 206 ARTIS BAUMANIS 11.05.2014 - 19:24:41
  21. 3. Junior1600 23 KEIRO ORGUS EST TH TH YELLOW RACING 10.05.2014 - 22:15:00
  22. 3. Junior1600 24 MIHKEL VARUL EST VOLKSWAGEN GOLF 2 PSC MOTORSPORT 05.05.2014 - 16:38:33
  23. 3. Junior1600 25 ROBERT REINSALU EST FORD KA MK2 REINSALU SPORT 08.05.2014 - 21:07:36
  24. 3. Junior1600 26 INGUS BELAKOVS LAT PEUGEOT 206 LEBESTER RACING 09.05.2014 - 08:27:19
  25. 3. Junior1600 29 VASSILI KRICHEVSKIY RUS TH TH TH 16.05.2014 - 13:42:57
  26. 3. Junior1600 30 PAVEL KRICHEVSKIY RUS TH TH . 16.05.2014 - 13:43:40
  27. 4. TouringCar 1 KALMER VAHT EST VAZ 2101 ERKI SPORT 07.05.2014 - 17:25:20
  28. 4. TouringCar 4 MARGO SOOMETS EST BMW 318 ERKI SPORT 03.05.2014 - 18:26:37
  29. 4. TouringCar 5 RAUNO RAPPU EST LADA 2106 YELLOWRACING 10.05.2014 - 16:01:56
  30. 4. TouringCar 7 ROMMI PUKK EST BMW 318 LIGUR RACING 10.05.2014 - 22:49:20
  31. 4. TouringCar 9 RAIN LELLEP EST VAZ 2106 TIKKRI MOTORSPORT 09.05.2014 - 10:20:39
  32. 4. TouringCar 69 SIIM SÜNDEMA EST BMW 318IS LAITSERALLYPARK 10.05.2014 - 22:39:13
  33. 4. TouringCar 88 RUVE VESKI EST BMW 120 ELEA RACING 05.05.2014 - 08:22:02