»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Piiroja Karikas 2019 5. etapp Lõuna-Eesti karikas 2019 5. etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD esivedu 1 SANDER KUKK EST PEUGEOT 206 SANDER 16.07.2019 - 18:58:03
  2. 2WD esivedu 2 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT RAIMO 17.07.2019 - 23:23:01
  3. 2WD esivedu 3 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF2 - 18.07.2019 - 21:50:21
  4. 2WD esivedu 4 JÜRI REINUMÄGI EESTI SEAT LEON EO 18.07.2019 - 11:40:46
  5. 2WD esivedu 5 KATI NÕUAKAS EST HONDA CIVIC TYPE-R RAATMA 19.07.2019 - 09:17:42
  6. 2WD esivedu 6 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 16.07.2019 - 18:33:00
  7. 2WD esivedu 7 RAINER TIRI EST FORD PUMA TIRI&ALLIK MOTORS 17.07.2019 - 19:52:57
  8. 2WD esivedu 8 ALAR ALLIK EST MAZDA MX3 TIRI&ALLIK MOTORS 15.07.2019 - 17:02:55
  9. 2WD esivedu 9 RÜNDO JÕGISTE EST MITSUBISHI COLT FIX WELD 19.07.2019 - 10:37:38
  10. 2WD tagavedu 40 ALEKS TIMM EST BMW 316TI EO 17.07.2019 - 14:32:49
  11. 2WD tagavedu 41 JANEK PEETSMANN EST BMW 323 EO 17.07.2019 - 11:19:21
  12. 2WD tagavedu 43 KARLI KEIR EESTI BMW 320 AUTOTEEMA OÜ 15.07.2019 - 16:25:13
  13. 2WD tagavedu 45 MARKUS TAMMOJA EST BMW 325I EO 14.07.2019 - 21:43:29
  14. 2WD tagavedu 46 RAINER UMBLEJA EST FORD SIERRA ROOSU SPORDIKLUBI 17.07.2019 - 19:14:37
  15. 2WD tagavedu 48 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 16.07.2019 - 00:08:55
  16. 2WD tagavedu 49 MAREK TAMMOJA EST BMW 325I EO 14.07.2019 - 21:42:22
  17. 2WD tagavedu 51 AUGUST PAJU EST BMW 320 EO 11.07.2019 - 21:30:02
  18. 2WD tagavedu 53 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 18.07.2019 - 13:52:09
  19. 2WD tagavedu 55 TARMO KANGUR EST LADA 2105 KEVOR RACING 17.07.2019 - 19:17:26
  20. 2WD tagavedu 58 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 17.07.2019 - 16:22:25
  21. 2WD tagavedu 72 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 17.07.2019 - 13:11:31
  22. Lada Klassik 60 MÄRT TIITS EST LADA 2101 EO 15.07.2019 - 20:58:08
  23. Lada Klassik 62 MARK-EGERT TIITS EST LADA 2106 EO 16.07.2019 - 00:08:11
  24. Lada Klassik 63 TAIRO JÕGEVA EESTI VAZ 07 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 15.07.2019 - 20:19:33
  25. Lada Klassik 65 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 18.07.2019 - 18:30:09
  26. Lada Klassik 66 TOOMAS SOE EESTI VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 14.07.2019 - 09:27:46
  27. Lada Klassik 67 ROBIN SOE ESTONIA VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 15.07.2019 - 18:58:01
  28. Lada Klassik 76 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 18.07.2019 - 10:03:06
  29. Naised 30 KRISTIINA SCHNEEBERG EST HONDA CIVIC KTP RALLY TEAM 15.07.2019 - 18:50:30
  30. Naised 31 KELLY KANGUR EST FORD FOCUS EO 15.07.2019 - 11:08:00
  31. Naised 32 KRISTEL PAJU ESTONIA BMW 318 EO 11.07.2019 - 21:35:52
  32. Naised 33 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 16.07.2019 - 18:33:46
  33. Naised 34 LIISBET VAHER EST VW GOLF EO 16.07.2019 - 19:17:34
  34. Naised 35 CHRISLIN METSANURM EST LADA SPUTNIK EO 15.07.2019 - 15:58:30
  35. Naised 36 KATI NÕUAKAS EST HONDA CIVIC TYPE-R RAATMA 19.07.2019 - 09:18:40
  36. Noored 20 TOIVO UUSNA EESTLANE VW POLO EO 18.07.2019 - 17:25:08
  37. Noored 21 TOM ADAMSON EST VW GOLF REINUP MOTORSPORT 12.07.2019 - 21:11:31
  38. Noored 22 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF2 - 18.07.2019 - 22:24:05
  39. Noored 23 ROMET PIHL EST LADA SAMARA . 19.07.2019 - 14:40:49
  40. Noored 24 KEVIN KANGUR EST FORD FOCUS KEVOR RACING 17.07.2019 - 19:18:51
  41. Noored 26 SANDER-ERIK TIITS EST LADA 2101 EO 15.07.2019 - 17:14:54
  42. Noored 27 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 16.07.2019 - 00:09:34
  43. Noored 28 ROBIN SOE ESTONIA VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 15.07.2019 - 18:59:14
  44. Noored 29 MARKUS TAMMOJA EST BMW 325I EO 14.07.2019 - 21:44:28
  45. Rahvakross 2WD esi 108 KEVIN ALLIK EST MAZDA MX3 TIRI&ALLIK MOTORS 15.07.2019 - 17:01:34
  46. Rahvakross 2WD esi 111 VEIKO POMBER EST LADA SPUTNIK EO 15.07.2019 - 16:01:18
  47. Rahvakross 2WD esi 119 TARMO PIHO ESTONIA VW GOLF EO 14.07.2019 - 22:47:10
  48. Rahvakross 2WD esi 133 URMAS VISK EESTLANE VW GOLF II EO 16.07.2019 - 22:07:37
  49. Rahvakross 2WD esi 134 RAINIS TIRI EST FORD PUMA TIRI&ALLIK MOTORS 17.07.2019 - 19:51:20
  50. Rahvakross 2WD esi 139 ANDRI KUTSAR TH VW GOLF KUTSAR RACING 18.07.2019 - 10:16:35
  51. Rahvakross 2WD Lada Klassik 320 TAIRO JÕGEVA EESTI VAZ 07 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 15.07.2019 - 08:50:57
  52. Rahvakross 2WD Lada Klassik 325 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 18.07.2019 - 18:29:06
  53. Rahvakross 2WD Lada Klassik 351 GULDAR KIVRO ESTONIA LADA 2105 NAVIGATOR RACING 16.07.2019 - 20:46:30
  54. Rahvakross 2WD Lada Klassik 362 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2101 KTP RALLY TEAM 17.07.2019 - 08:28:17
  55. Rahvakross 2WD Lada Klassik 366 TOOMAS SOE EESTI VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 14.07.2019 - 09:25:38
  56. Rahvakross 2WD Lada Klassik 376 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 18.07.2019 - 10:00:51
  57. Rahvakross 2WD taga 212 KARLI KEIR EESTI BMW 320 AUTOTEEMA OÜ 17.07.2019 - 19:59:33
  58. Rahvakross 2WD taga 232 KRISTEL PAJU EST BMW 318 EO 11.07.2019 - 21:37:05
  59. Rahvakross 2WD taga 253 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 18.07.2019 - 13:50:46
  60. Rahvakross 2WD taga 258 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 17.07.2019 - 16:24:23
  61. Rahvakross 2WD taga 272 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 17.07.2019 - 13:09:49
  62. Rahvakross 2WD taga 274 JÜRI TÕNISSON EESTI LADA 21063 LADA AMK LIGUR RACING 19.07.2019 - 11:27:30