»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Tarvastu karikas 2019 6. etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD tagavedu 14 VAHUR MÄGI EST BMW 328 EO 16.10.2019 - 12:30:17
  2. 2WD tagavedu 50 PRIIT VADI EESTLANE BMW 318 EO 18.10.2019 - 09:25:52
  3. 2WD tagavedu 51 AUGUST PAJU EST BMW 320 EO 16.10.2019 - 09:09:44
  4. 2WD tagavedu 52 AIVO LÕHMUS EST LADA VFTS RALLIPOODEE 17.10.2019 - 10:26:41
  5. 2WD tagavedu 53 MARK-EGERT TIITS ESTONIA BMW 318 EO 13.10.2019 - 22:24:04
  6. 2WD tagavedu 54 MIKO SILDE EESTLANE LADA LADA EO 13.10.2019 - 14:40:10
  7. 2WD tagavedu 55 TOOMAS LÕHMUS EST LADA VFTS RALLIPOODEE 17.10.2019 - 10:27:32
  8. 2WD tagavedu 56 JÜRI HINSBERG EST TOYOTA MR2 KR RACING 04.10.2019 - 08:47:26
  9. 2WD tagavedu 57 TARMO VARIK EST BMW E 36 EO 18.10.2019 - 10:52:11
  10. 2WD tagavedu 58 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 17.10.2019 - 09:58:46
  11. 2WD tagavedu 70 RAIDO TAMM EST BMW 316 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 04.10.2019 - 11:51:48
  12. QUAD 24 ROBERT PINDMAA EST SUZUKI LTR EO 10.10.2019 - 08:07:33
  13. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 20 STEN IVANOV EST HONDA CIVIC EO 08.10.2019 - 21:25:53
  14. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 21 TOM ADAMSON EST VW GOLF REINUP MOTORSPORT 05.10.2019 - 20:59:36
  15. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 22 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF2 SIMUNA RALLY GARAGE 15.10.2019 - 23:07:58
  16. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 23 ROBIN ALLIK ESTONIA FORD PUMA LIGUR RACING 16.10.2019 - 21:15:55
  17. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 24 KAAREL KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 17.10.2019 - 20:43:28
  18. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 25 STEN-ERIK SILD EST VW GOLF 2 EO 18.10.2019 - 09:52:50
  19. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 26 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 13.10.2019 - 22:24:56
  20. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 27 SANDER-ERIK TIITS EST BMW 318 EO 10.10.2019 - 13:00:51
  21. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 29 ROMET PIHL EST LADA SAMARA EO 18.10.2019 - 11:03:41
  22. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 36 ROBIN PUKK EST PEUGEOT 206 TH 03.10.2019 - 12:27:33
  23. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 37 HENRI KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 17.10.2019 - 23:23:44
  24. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 38 ROMET PUKK EST BMW 120 TH 03.10.2019 - 12:29:15
  25. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 11 CHRISLIN METSANURM EST LADA SPUTNIK EO 07.10.2019 - 15:21:33
  26. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 30 MOONIKA PUKK EST BMW 120 TH 03.10.2019 - 12:23:28
  27. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 32 KRISTEL PAJU EST BMW TH EO 08.10.2019 - 09:04:52
  28. Rahvakross 2WD esi 105 TANEL TEPANDI EST AUDI COUPE EO 17.10.2019 - 11:03:57
  29. Rahvakross 2WD esi 106 RIHO LOIT EST HONDA CIVIC REINSALU SPORT 14.10.2019 - 07:35:48
  30. Rahvakross 2WD esi 107 RAINER TIRI EST FORD PUMA EO 17.10.2019 - 14:22:29
  31. Rahvakross 2WD esi 108 ALAR ALLIK EST MAZDA MX-3 EO 09.10.2019 - 20:44:37
  32. Rahvakross 2WD esi 111 VEIKO POMBER EST LADA SPUTNIK EO 10.10.2019 - 15:47:46
  33. Rahvakross 2WD esi 118 SERGEI BRONSKI EST VW GOLF EO 07.10.2019 - 13:18:13
  34. Rahvakross 2WD esi 119 TARMO PIHO TH VW GOLF AMK SETOPOISID 12.10.2019 - 20:47:13
  35. Rahvakross 2WD esi 120 STEN IVANOV EST HONDA CIVIC EO 08.10.2019 - 21:25:03
  36. Rahvakross 2WD esi 128 TANEL RAUDSEPP EESTI VW GOLF TH 09.10.2019 - 19:14:42
  37. Rahvakross 2WD esi 139 ANDRI KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 16.10.2019 - 15:37:12
  38. Rahvakross 2WD esi 911 VEIKI PIHO TH VW GOLF AMK SETOPOISID 12.10.2019 - 20:51:12
  39. Rahvakross 2WD Lada Klassik 311 MAGNUS KALLIKORM EST LADA 05 ALERT RACING 14.10.2019 - 13:03:25
  40. Rahvakross 2WD Lada Klassik 321 TEET KEEM EST VAZ 2101 EO 09.10.2019 - 09:15:31
  41. Rahvakross 2WD Lada Klassik 325 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 16.10.2019 - 18:08:15
  42. Rahvakross 2WD Lada Klassik 366 TOOMAS SOE EST LADA 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 07.10.2019 - 14:23:07
  43. Rahvakross 2WD Lada Klassik 376 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 17.10.2019 - 17:44:06
  44. Rahvakross 2WD taga 201 MADIS ALLIK EESTLANE VAZ 2105 EO 10.10.2019 - 18:31:13
  45. Rahvakross 2WD taga 214 VAHUR MÄGI EST BMW 328 EO 16.10.2019 - 12:34:34
  46. Rahvakross 2WD taga 232 KRISTEL PAJU EST BMW 318 EO 18.10.2019 - 14:37:10
  47. Rahvakross 2WD taga 258 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 17.10.2019 - 10:01:18
  48. Rahvakross 2WD taga 274 JÜRI TÕNISSON EESTI LADA 21063 LADA AMK LIGUR RACING 18.10.2019 - 08:16:12
  49. Rahvakross VABA 2WD ja 4WD 403 MART TIKKERBÄR LV MITSUBISHI EVO6 TIKKRI MOTORSPORT 15.10.2019 - 16:29:38
  50. Rahvakross VABA 2WD ja 4WD 410 SEIDO NÕMMKÜLA EESTI PEUGEOT 207 LEPPMOTORSPORT 16.10.2019 - 15:09:41
  51. Rahvakross VABA 2WD ja 4WD 446 SIIM OTS EST VW GOLF KAUR MOTOSPORT 16.10.2019 - 22:17:27
  52. Sprint - 2WD-S Tagavedu 90 RAIN JÄRVEKÜLA EESTI AUDI A4 KÄRSTNA VALLAVANEM 07.10.2019 - 14:17:29
  53. Sprint - 2WD-S Tagavedu 91 RAGNAR ROSENBERG EST SUBARU IMPREZA ROOSU SPORDIKLUBI 14.10.2019 - 19:14:57
  54. Sprint - 2WD-S Tagavedu 93 VALMAR HAAVA EESTI AUDI 80 EO 07.10.2019 - 19:10:45
  55. Sprint - 2WD-V Tagavedu 1 KRISTO SAAR ESTONIA LADA SAMARA KRISTO SAAT 17.10.2019 - 17:54:11
  56. Sprint - 2WD-V Tagavedu 2 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF2 SIMUNA RALLY GARAGE 15.10.2019 - 23:06:45
  57. Sprint - 2WD-V Tagavedu 3 SANDER KUKK EST PEUGEOT 206 SIMUNA RALLY GARAGE 17.10.2019 - 21:38:39
  58. Sprint - 2WD-V Tagavedu 4 JANEK SILD EST VW GOLF 2 EO 18.10.2019 - 09:39:50
  59. Sprint - 2WD-V Tagavedu 5 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT RAIMO 17.10.2019 - 21:38:39
  60. Sprint - 2WD-V Tagavedu 6 RIHO LOIT EST HONDA CIVIC REINSALU SPORT 14.10.2019 - 07:34:11
  61. Sprint - 2WD-V Tagavedu 7 RAINIS TIRI EST FORD PUMA EO 17.10.2019 - 14:20:07
  62. Sprint - 2WD-V Tagavedu 8 KEVIN ALLIK EST MAZDA MX-3 EO 09.10.2019 - 20:43:22
  63. Sprint - 2WD-V Tagavedu 9 KRISTJAN KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 17.10.2019 - 23:19:34
  64. Sprint - 2WD-V Tagavedu 10 RÜNDO JÕGISTE EST MITSUBISHI COLT FIX WELD 12.10.2019 - 20:31:04
  65. Sprint - 2WD-V Tagavedu 12 JÜRI REINUMÄGI EST SEAT LEON EO 07.10.2019 - 16:20:25
  66. Sprint - 2WD-V Tagavedu 15 ANDRES KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 17.10.2019 - 20:41:06
  67. Sprint - 2WD-V Tagavedu 18 INNO SUITS EESTI NISSAN SUNNY EO 15.10.2019 - 09:28:57
  68. Sprint - 2WD-V Tagavedu 28 TANEL RAUDSEPP EESTI VW GOLF TH 09.10.2019 - 19:13:31
  69. Sprint - Lada Klassik 60 MÄRT TIITS EST LADA 2101 EO 17.10.2019 - 23:35:12
  70. Sprint - Lada Klassik 61 SILVER SAAR EST VAZ 07 EO 17.10.2019 - 14:55:16
  71. Sprint - Lada Klassik 62 JAAN SAAR EST LADA 05 NAVIGATOR RACING 17.10.2019 - 19:26:47
  72. Sprint - Lada Klassik 64 ROBIN SOE EST LADA 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 07.10.2019 - 14:20:56
  73. Sprint - Lada Klassik 65 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 16.10.2019 - 18:09:30
  74. Sprint - Lada Klassik 66 TOOMAS SOE TH LADA 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 07.10.2019 - 14:24:27
  75. Sprint - Lada Klassik 76 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 17.10.2019 - 17:44:47