»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - 2019. a. Aluvere Ring suvi vol 1


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. Esivedu 4 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT - 04.07.2019 - 22:52:02
  2. Esivedu 5 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF 2 - 03.07.2019 - 19:36:50
  3. Noored kuni 17 a 20 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF 2 - 03.07.2019 - 19:37:45
  4. Tagavedu 26 MIHKEL KUNDLA EST TH TH - 01.07.2019 - 19:50:53
  5. Sprint - Lada Klassik 10 KENTEN KARUS EST LADA 2105 AKR RACING 03.07.2019 - 21:22:35
  6. Sprint - Lada Klassik 12 KAAREL REMMIK EST LADA 2101 AKR RACING 04.07.2019 - 23:05:21
  7. Sprint - Lada Klassik 13 HARDI PÄHKEL EST LADA 2101 AKR RACING 03.07.2019 - 21:13:49
  8. Lada Klassik kross 16 REELIKA PÄHKEL EST LADA 2105 AKR RACING 03.07.2019 - 21:16:42
  9. Lada Klassik kross 17 HARDI PÄHKEL EST LADA 2101 AKR RACING 03.07.2019 - 21:12:35
  10. Lada Klassik kross 18 AIN PÄHKEL EST LADA 2101 AKR RACING 03.07.2019 - 21:15:32
  11. 4-vedu 1 STEVE LIIV EESTI MITSUBISHI EVOLUTION EO 30.06.2019 - 10:35:31
  12. 4-vedu 2 VELLO TIITUS EST SUBARU/MITSUBISHI EO EO 04.07.2019 - 14:08:39
  13. Esivedu 3 TARMO TROSKA VIETNAM TOYOTA STARLET EO 01.07.2019 - 12:09:59
  14. Sprint - Lada Klassik 7 TAMBET LUHA EESTLANE LADA 2107 EO 26.06.2019 - 14:18:17
  15. Sprint - Lada Klassik 8 MÄRT TIITS EST LADA 2101 EO 26.06.2019 - 20:30:14
  16. Noored kuni 17 a 21 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 04.07.2019 - 22:57:53
  17. Noored kuni 17 a 22 SANDER-ERIK TIITS EST BMW 318 EO 04.07.2019 - 23:01:47
  18. Tagavedu 24 RAUL KOMP EST VAZ 2101 EO 29.06.2019 - 20:36:35
  19. Tagavedu 25 HANNO PEIPSI EESTLANE LADA 2105 EO 01.07.2019 - 18:56:46
  20. Tagavedu 27 TIIT TAMM EST VAZ 2105 EO 02.07.2019 - 11:40:09
  21. Tagavedu 28 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 04.07.2019 - 17:17:10
  22. Tagavedu 29 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 04.07.2019 - 22:58:33
  23. Tagavedu 30 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 02.07.2019 - 13:24:54
  24. Tagavedu kross 32 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 04.07.2019 - 17:16:03
  25. Tagavedu kross 33 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 02.07.2019 - 13:26:59
  26. Tagavedu kross 34 RAUL LAANISTO EST VAZ 21063 ERKI SPORT 01.07.2019 - 20:56:29
  27. Sprint - Lada Klassik 9 KEIO PRIIMATS EST VAZ 2107 KTP RALLY TEAM 01.07.2019 - 19:52:11
  28. Sprint - Lada Klassik 11 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2106 KTP RALLY TEAM 04.07.2019 - 17:03:30
  29. Sprint - Lada Klassik 15 JAAN SAAR EST LADA 05 NAVIGATOR RACING 04.07.2019 - 18:15:33
  30. Lada Klassik kross 51 GULDAR KIVRO ESTONIA LADA 2105 NAVIGATOR RACING 24.06.2019 - 11:13:35
  31. Esivedu 6 SANDER KUKK EST PEUGEOT 206 RALLISTAR 02.07.2019 - 16:37:48
  32. Tagavedu 23 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 01.07.2019 - 17:25:40
  33. Tagavedu kross 31 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 01.07.2019 - 17:24:38
  34. Lada Klassik kross 19 KALMER NELKE EST LADA 2105 VVV MOTORSPORT 04.07.2019 - 09:32:49