»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Piiroja Karikas 2020 3. etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD esivedu 1 KRISTJAN KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 27.05.2020 - 22:53:29
  2. 2WD esivedu 2 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF 2 TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 20:10:10
  3. 2WD esivedu 3 JANEK SILD EST VW GOLF 2 EO 02.06.2020 - 16:47:04
  4. 2WD esivedu 4 JÜRI REINUMÄGI EST SEAT LEON EO 25.05.2020 - 13:15:51
  5. 2WD esivedu 5 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT SIMUNA RALLY GARAGE 01.06.2020 - 22:05:00
  6. 2WD esivedu 6 RIHO LOIT EST HONDA CIVIC REINSALU SPORT 31.05.2020 - 23:08:24
  7. 2WD esivedu 8 ROBIN ALLIK EESTI FORD ESCORT ALLIK RACING 26.05.2020 - 00:26:41
  8. 2WD esivedu 9 SANDER KUKK EST PEUGEOT 206 SIMUNA RALLY GARAGE 01.06.2020 - 19:03:59
  9. 2WD esivedu 10 ANDRES KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 02.06.2020 - 21:55:38
  10. 2WD esivedu 11 MARK-EGERT TIITS EST VW GOLF 2 TIITS RACING TEAM 01.06.2020 - 12:29:47
  11. 2WD esivedu 12 SILVER LOORITS EST OPEL ASTRA EO 04.06.2020 - 21:54:12
  12. 2WD esivedu 15 JANAR TAMMAI EST HONDA CIVIC PINNAD-PUHTAKS 31.05.2020 - 18:11:24
  13. 2WD esivedu 16 RANET REES EST SEAT IBIZA TIGUGRUPP 02.06.2020 - 14:09:49
  14. 2WD esivedu 17 PRIIT PÄÄRSON EST MITSUBISHI COLT EO 02.06.2020 - 16:10:01
  15. 2WD esivedu 18 KAURI TAMMAI EST HONDA CIVIC PINNAD-PUHTAKS 31.05.2020 - 20:50:54
  16. 2WD esivedu 19 RÜNDO JÕGISTE EST MITSUBISHI COLT TURBOKILPKONN RACING MTÜ 30.05.2020 - 21:29:25
  17. 2WD esivedu 21 HARDI SARV EST MITSUBISHI COLT EO 02.06.2020 - 09:48:51
  18. 2WD esivedu 27 TOM ADAMSON EST HONDA CRX REINUP MOTORSPORT 03.06.2020 - 16:55:47
  19. 2WD esivedu 37 GERT-KAUPO KÄHR EST HONDA CIVIC PINNAD-PUHTAKS 31.05.2020 - 18:17:42
  20. 2WD esivedu 57 RENO KÖÖTS EST VW GOLF 2 EO 02.06.2020 - 19:58:07
  21. 2WD esivedu 62 MARTIN VATTER EST AUDI COUPE TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 08:19:41
  22. 2WD tagavedu 14 VAHUR MÄGI EST BMW E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 01.06.2020 - 12:21:36
  23. 2WD tagavedu 20 RAIDO TAMM JUN. EST BMW 316I TURBOKILPKONN RACING MTÜ 26.05.2020 - 17:18:16
  24. 2WD tagavedu 40 DENIS BRONSKI EST BMW 318 EO 04.06.2020 - 11:29:55
  25. 2WD tagavedu 41 MARTIN MERISTE EESTI BMW 320 MARTIN MERISTE 02.06.2020 - 22:18:26
  26. 2WD tagavedu 42 JANEK PEETSMANN EST BMW 320I EO 02.06.2020 - 17:34:33
  27. 2WD tagavedu 44 VJATSESLAV SEROV EST FORD SIERRA ERKI SPORT 02.06.2020 - 10:29:51
  28. 2WD tagavedu 48 IMRE REHA EST BMW 320I EO 02.06.2020 - 20:17:03
  29. 2WD tagavedu 50 GREGOR MILLER EST BMW E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 05.06.2020 - 12:55:12
  30. 2WD tagavedu 52 SANDER-ERIK TIITS EST BMW 318 TIITS RACING TEAM 01.06.2020 - 13:54:48
  31. 2WD tagavedu 55 JAAN SAAR EST LADA 05 EO 01.06.2020 - 18:53:12
  32. 2WD tagavedu 56 SILVER SAAR EST VAZ 07 EO 01.06.2020 - 11:42:41
  33. 2WD tagavedu 58 JAANUS UUSPÕLD EST BMW 328 . 05.06.2020 - 12:52:35
  34. 2WD tagavedu 253 MAIKO TIITS EE BMW 318 TIITS RACING TEAM 30.05.2020 - 11:37:46
  35. 2WD tagavedu 258 MARGUS OLLE EST BMW E36 EO 01.06.2020 - 21:27:44
  36. 2WD tagavedu 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E36 ALERT RACING 01.06.2020 - 12:55:58
  37. 4WD 74 VALMAR HAAVA EESTI AUDI 80 EO 02.06.2020 - 20:11:04
  38. 4WD 75 RAIN JÄRVEKÜLA EESTI AUDI A4 EO 04.06.2020 - 13:47:55
  39. 4WD 77 RAGNAR SOE EST BMW 330XD E46 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 02.06.2020 - 14:27:13
  40. Klass TULEVIK 28 SAIMON RAUDSEPP EESTI HONDA CIVIC TH 01.06.2020 - 21:38:50
  41. Klass TULEVIK 80 RUUDI REINUMÄGI EST FORD PUMA EO 25.05.2020 - 13:17:34
  42. Klass TULEVIK 81 KASPAR ALLIK EST MAZDA MX3 ALLIK RACING 26.05.2020 - 12:34:33
  43. Klass TULEVIK 82 TOIVO UUSNA EESTLANE VOLKSWAGEN POLO TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 21:09:44
  44. Klass TULEVIK 85 BAIRON KUUSIK EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 26.05.2020 - 19:45:24
  45. Lada 30 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA2105 MAIKO TAMM 03.06.2020 - 23:20:24
  46. Lada 60 SILVER SAAR EST VAZ 07 EO 29.05.2020 - 07:25:29
  47. Lada 63 JAAN SAAR EST LADA 05 EO 01.06.2020 - 18:55:45
  48. Lada 64 TAMBET LUHA EST LADA 2107 EO 01.06.2020 - 10:26:46
  49. Lada 65 KEIO PRIIMATS EESTI VAZ 2107 KTP RALLY TEAM 01.06.2020 - 13:02:40
  50. Lada 66 TOOMAS SOE EST VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 31.05.2020 - 21:28:42
  51. Lada 67 ROBIN SOE EESTI VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 01.06.2020 - 13:39:00
  52. Naised 31 JAANIKA TOROP EST OPEL ASTRA EO 01.06.2020 - 09:56:06
  53. Naised 33 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 10:42:56
  54. Naised 35 KELLY KANGUR EST FORD FOCUS EO 31.05.2020 - 23:03:05
  55. Noored 22 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF 2 TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 20:12:01
  56. Noored 23 KEVIN KANGUR EST FORD FOCUS EO 31.05.2020 - 23:04:29
  57. Noored 24 MARK-EGERT TIITS EST VW GOLF 2 TIITS RACING TEAM 01.06.2020 - 12:30:33
  58. Noored 25 MARTEN SAAR EO VW PASSAT EO 01.06.2020 - 07:40:02
  59. Noored 26 MIHKEL ALTSAAR EST FORD SIERRA - 01.06.2020 - 09:17:43
  60. Noored 29 SANDER-ERIK TIITS EST BMW 318 TIITS RACING TEAM 01.06.2020 - 13:53:01
  61. Noored 38 ROBIN ALLIK EESTI FORD ESCORT ALLIK RACING 26.05.2020 - 00:27:45
  62. Noored 39 KAAREL KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 02.06.2020 - 21:53:26
  63. Noored 84 STEN-ERIK SILD EST VW GOLF 2 EO 02.06.2020 - 16:45:41
  64. Noored 93 HENRI KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 04.06.2020 - 11:47:08
  65. Rahvakross 2WD esi 6 RIHO LOIT EST HONDA CIVIC REINSALU SPORT 03.06.2020 - 07:33:29
  66. Rahvakross 2WD esi 8 KEVIN ALLIK EST MITSUBISHI COLT ALLIK RACING 26.05.2020 - 12:31:50
  67. Rahvakross 2WD esi 28 TANEL RAUDSEPP EESTI VW GOLF TH 01.06.2020 - 21:35:32
  68. Rahvakross 2WD esi 33 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 10:43:44
  69. Rahvakross 2WD esi 34 RAINIS TIRI EST FORD PUMA SMURFITIIM 03.06.2020 - 17:48:51
  70. Rahvakross 2WD esi 57 RENO KÖÖTS EST VW GOLF 2 EO 01.06.2020 - 06:13:32
  71. Rahvakross 2WD esi 62 MARTIN VATTER EST AUDI COUPE TIKKRI MOTORSPORT 01.06.2020 - 08:17:58
  72. Rahvakross 2WD esi 71 ALAR ALLIK EST MAZDA MX3 ALLIK RACING 26.05.2020 - 12:32:59
  73. Rahvakross 2WD esi 100 DAURI DEMANT EST VW GOLF II EO 03.06.2020 - 00:42:07
  74. Rahvakross 2WD Lada Klassik 30 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO 03.06.2020 - 23:18:20
  75. Rahvakross 2WD Lada Klassik 61 TAIRO JÕGEVA EESTI VAZ 07 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 02.06.2020 - 23:50:05
  76. Rahvakross 2WD Lada Klassik 66 TOOMAS SOE EST VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 31.05.2020 - 21:25:15
  77. Rahvakross 2WD Lada Klassik 88 ÜLLAR SARV EESTLANE LADA 05 ÜLLAR SARV 01.06.2020 - 17:16:08
  78. Rahvakross 2WD taga 14 VAHUR MÄGI EST BMW E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 01.06.2020 - 12:22:27
  79. Rahvakross 2WD taga 44 VJATSESLAV SEROV EST FORD SIERRA ERKI SPORT 25.05.2020 - 21:14:24
  80. Rahvakross 2WD taga 50 GREGOR MILLER EST BMW E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 05.06.2020 - 12:53:16
  81. Rahvakross 2WD taga 79 TAURI TUBLI EST BMW E36 EO 03.06.2020 - 11:25:12
  82. Rahvakross 2WD taga 253 MAIKO TIITS EE BMW 318 TIITS RACING TEAM 30.05.2020 - 11:36:49
  83. Rahvakross 2WD taga 258 MARGUS OLLE EST BMW E36 EO 01.06.2020 - 21:29:58
  84. Rahvakross 2WD taga 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E36 ALERT RACING 01.06.2020 - 12:55:31