»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - MISSO KARIKAS 2022 V-etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD noored. 5 MARTEN MULD EESTI HONDA CRX EO 23.06.2022 - 13:57:18
  2. 2WD noored. 8 HENRI MULD EST HONDA CIVIC EO 21.06.2022 - 22:30:38
  3. 2WD noored. 11 BAIRON KUUSIK EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 13.06.2022 - 12:06:40
  4. 2WD noored. 19 HANNES-ANDREK KIVI EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 23.06.2022 - 15:16:12
  5. 2WD noored. 32 ALBERT AKO KOKK EESTI HONDA CIVIC MURAKAS RACING 22.06.2022 - 19:48:34
  6. 2WD noored. 80 RUUDI REINUMÄGI EST FORD PUMA EO 13.06.2022 - 09:42:23
  7. 2WD noored. 100 SANDER-ERIK TIITS EST CITROEN C2 TIITS RACING TEAM 18.06.2022 - 21:17:57
  8. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 4 TAURI TUBLI EST BMW E36 EO 23.06.2022 - 11:30:46
  9. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 52 AUGUST PAJU EESTLANE BMW E36 EO 21.06.2022 - 12:47:33
  10. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 101 MAIRO KÄGU EST BMW E30 EO 23.06.2022 - 12:37:45
  11. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E46 ALERT RACING 19.06.2022 - 10:42:20
  12. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 777 RENE KLESMENT EST BMW E36 ALERT RACING 20.06.2022 - 09:38:42
  13. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 13 MARKO LAANESAAR EST BMW E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 21.06.2022 - 22:37:48
  14. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 20 RAIDO TAMM EST BMW 318I TURBOKILPKONN RACING MTÜ 20.06.2022 - 11:25:33
  15. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 82 CASPAR PÄRN EST LADA 2106 A1M 21.06.2022 - 15:05:15
  16. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 100 JOEL KEEL EESTI BMW 318 - 25.06.2022 - 08:21:06
  17. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 102 TARMO VARIK EESTI BMW 318I MATSI TSK 22.06.2022 - 16:27:16
  18. Rahvakross - Esivedu 8 HENRI MULD EST HONDA CIVIC EO 21.06.2022 - 22:32:50
  19. Rahvakross - Esivedu 94 FREDI VEEVÄLI EESTI VW GOLF2 ERKI SPORT 22.06.2022 - 15:56:42
  20. Rahvakross - Esivedu 103 REIO METSLA EST VW GOLF MATSI TSK 21.06.2022 - 21:57:55
  21. Rahvakross - Esivedu 888 SANDRA TÕNISSON EST LADA VAZ 2108 TAMM RACING 21.06.2022 - 18:05:11
  22. Rahvakross - Lada Klassik 2 EGERT VEINBERG EST LADA PUNANE EO 21.06.2022 - 10:53:45
  23. Rahvakross - Lada Klassik 17 MARTINS PRIEDITIS LAT VAZ 2106 . 22.06.2022 - 12:34:01
  24. Rahvakross - Lada Klassik 21 JAREN LAIDVER EESTI ĹADA 01 EO 17.06.2022 - 23:28:29
  25. Rahvakross - Lada Klassik 66 RAGNAR SOE EST VAZ 2105 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 21.06.2022 - 21:00:50
  26. Rahvakross - Lada Klassik 77 SVEN TREIER EESTI VAZ 21011 ANTSUMÄE MSK 19.06.2022 - 21:37:48
  27. Rahvakross - Lada Klassik 95 RAIMONDS ORDONS LAT VAZ 2106 . 22.06.2022 - 12:37:36
  28. Rahvakross - Lada Klassik 104 MÄRT TIITS EST LADA 2101 TIITS RACING TEAM 18.06.2022 - 21:11:24
  29. Sprint - 2WD Esivedu 100 SANDER-ERIK TIITS EST CITROEN C2 TIITS RACING TEAM 18.06.2022 - 21:19:02
  30. Sprint - 2WD Esivedu 103 REIO METSLA EST VW GOLF MATSI TSK 21.06.2022 - 22:07:56
  31. Sprint - 2WD Esivedu 105 RIX PALM EESTI AUDI 80 B3 EO 13.06.2022 - 16:28:45
  32. Sprint - 2WD Esivedu 108 ROOMET PARV EST VW GOLF II MAITSAR GRUPP 22.06.2022 - 10:50:48
  33. Sprint - 2WD Esivedu 109 RAUNO PARV EST VW GOLF II MAITSAR GRUPP 22.06.2022 - 11:25:33
  34. Sprint - 2WD Esivedu 110 RENO KÖÖTS EST SEAT IBIZA A1M MOTORSPORT 23.06.2022 - 09:36:02
  35. Sprint - 2WD naised 55 SARAH LEE EESTI BMW E46 ALERT RACING 20.06.2022 - 08:16:55
  36. Sprint - 2WD naised 111 TIIA MÄGI ESTONIA VW GOLF EO 22.06.2022 - 15:32:43
  37. Sprint - 2WD naised 112 EMILI SEEMANN EESTI SEAT IBIZA EO 23.06.2022 - 11:50:19
  38. Sprint - 2WD naised 888 SANDRA TÕNISSON EST L VAZ 2108 TAMM RACING 21.06.2022 - 18:00:46
  39. Sprint - 2WD TULEVIK 9 MARTEN MULD EESTI HONDA CRX EO 23.06.2022 - 13:55:30
  40. Sprint - 2WD TULEVIK 9 HANNES-ANDREK KIVI EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 23.06.2022 - 15:14:34
  41. Sprint - 2WD TULEVIK 11 BAIRON KUUSIK EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 13.06.2022 - 11:30:39
  42. Sprint - 2WD TULEVIK 32 ALBERT AKO KOKK EESTI HONDA CIVIC MURAKAS RACING 21.06.2022 - 23:06:41
  43. Sprint - 2WD TULEVIK 80 RUUDI REINUMÄGI EST FORD PUMA EO 13.06.2022 - 09:41:00
  44. Sprint - 2WD-S Tagavedu 4 TAURI TUBLI EST BMW E36 EO 23.06.2022 - 11:31:53
  45. Sprint - 2WD-S Tagavedu 52 AUGUST PAJU EESTLANE BMW E36 EO 21.06.2022 - 12:49:20
  46. Sprint - 2WD-S Tagavedu 101 MAIRO KÄGU EST BMW E30 EO 23.06.2022 - 12:39:37
  47. Sprint - 2WD-S Tagavedu 113 RAUNO MUTS EST BMW 325 KML AUTO 22.06.2022 - 18:50:39
  48. Sprint - 2WD-S Tagavedu 114 MEELIS HÕIM EESTI BMW 325 EO 22.06.2022 - 20:32:33
  49. Sprint - 2WD-S Tagavedu 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E46 ALERT RACING 19.06.2022 - 10:44:15
  50. Sprint - 2WD-S Tagavedu 777 RENE KLESMENT EST BMW E36 ALERT RACING 20.06.2022 - 09:39:29
  51. Sprint - 2WD-V Tagavedu 20 RAIDO TAMM EST BMW 318I TURBOKILPKONN RACING MTÜ 20.06.2022 - 11:26:40
  52. Sprint - 2WD-V Tagavedu 46 RAINER UMBLEJA EST BMW E36 ROOSU SPORDIKLUBI 14.06.2022 - 20:38:40
  53. Sprint - 2WD-V Tagavedu 102 TARMO VARIK EESTI BMW 318I MATSI TSK 22.06.2022 - 16:30:15
  54. Sprint - 2WD-V Tagavedu 117 ARTUR PERLI EST VAZ 2101 EO 23.06.2022 - 00:24:03
  55. Sprint - Lada Klassik 66 RAGNAR SOE EST VAZ 2105 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 21.06.2022 - 15:44:28
  56. Sprint - Lada Klassik 77 SVEN TREIER EESTI VAZ 21011 ANTSUMÄE MSK 19.06.2022 - 21:39:18
  57. Sprint - Lada Klassik 104 MÄRT TIITS EST LADA 2101 TIITS RACING TEAM 18.06.2022 - 21:14:30
  58. Sprint - Lada Klassik 117 ARTUR PERLI EST VAZ 2101 EO 23.06.2022 - 00:25:03
  59. Sprint - Lada Klassik 118 TAIRO JÕGEVA EESTI VAZ 01 MATSI TEHNIKASPORDI KLUBI 18.06.2022 - 00:18:02
  60. Sprint- SSV 5 TOOMAS VESKE EST CAN AM MAVERICK TH 23.06.2022 - 17:18:09
  61. Sprint- SSV 6 JAAN KOLLO EESTLANE CAN AM MAVERIX X3 JAKO TRANS 19.06.2022 - 11:56:06
  62. Sprint- SSV 14 ANDRUS LUTT EST CAN AM MAVERICK X3 ANDRUS LUTT 22.06.2022 - 07:13:11
  63. Sprint- SSV 78 LAURI SOOTS EST CAN-AM MAVERICK X3 EO 23.06.2022 - 14:08:20
  64. Sprint- SSV 888 INDREK NAAR EESTI CAN-AM MAVERICK INDREK NAAR 21.06.2022 - 21:23:46