»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Piiroja Karikas 2022 4. etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. Noored (kuni 18.a.) 28 SAIMON RAUDSEPP EST HONDA CIVIC . 22.07.2022 - 18:05:25
  2. Rahvakross - Lada Klassik 40 MARTINS PRIEDITIS LAT VAZ 2106 . 22.07.2022 - 16:39:16
  3. Rahvakross - Lada Klassik 44 RAIMOND ORDONS LAT VAZ 2106 . 22.07.2022 - 16:37:18
  4. Sprint - 2WD TULEVIK 128 SAIMON RAUDSEPP EST HONDA CIVIC . 22.07.2022 - 18:04:06
  5. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 82 CASPAR PÄRN EST LADA 2106 A1M 20.07.2022 - 17:55:39
  6. Sprint - 2WD-V Tagavedu 82 CASPAR PÄRN EST LADA 2106 A1M 20.07.2022 - 17:56:23
  7. Rahvakross - Esivedu 133 URMAS VISK EESTLANE VW GOLF LL A1M 22.07.2022 - 08:35:52
  8. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E46 ALERT RACING 18.07.2022 - 11:53:02
  9. Sprint - 2WD-S Tagavedu 311 MAGNUS KALLIKORM EST BMW E46 ALERT RACING 18.07.2022 - 11:54:43
  10. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 777 RENE KLESMENT EST BMW E36 ALERT RACING 18.07.2022 - 09:26:22
  11. Sprint - 2WD-S Tagavedu 777 RENE KLESMENT EST BMW E36 ALERT RACING 18.07.2022 - 09:27:08
  12. Rahvakross - Esivedu 9 ALAR ALLIK EST MAZDA MX3 ALLIK RACING 22.07.2022 - 18:01:06
  13. Rahvakross - Esivedu 67 DANEL RAUGMÄE EST RENAULT CLIO ALLIK RACING 21.07.2022 - 21:57:49
  14. Esivedu 67 DANEL RAUGMÄE EST RENAULT CLIO ALLIK RACING 21.07.2022 - 22:01:28
  15. Noored (kuni 18.a.) 23 KASPAR ALLIK ESTONIA PEUGEOT 206 ALLIKRACING 21.07.2022 - 09:37:33
  16. Sprint - 2WD TULEVIK 25 KASPAR ALLIK ESTONIA PEUGEOT 206 ALLIKRACING 21.07.2022 - 09:36:12
  17. Esivedu 3 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT EO 21.07.2022 - 11:59:19
  18. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 15 LAINAR LEPASTE EESTI BMW 318IS EO 22.07.2022 - 09:23:46
  19. Sprint - 2WD-V Tagavedu 15 LAINAR LEPASTE EESTI BMW 318IS EO 22.07.2022 - 10:16:26
  20. Noored (kuni 18.a.) 22 JOOSEP ALLIKSOO EST BMW 316 EO 20.07.2022 - 20:21:06
  21. Noored (kuni 18.a.) 26 MIHKEL ALTSAAR EST FORD SIERRA EO 20.07.2022 - 12:43:26
  22. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu 51 MAIRO KÄGU EST BMW E30 EO 19.07.2022 - 18:45:07
  23. Sprint - 2WD-S Tagavedu 51 MAIRO KÄGU EST BMW E30 EO 19.07.2022 - 18:46:48
  24. Sprint - 2WD-S Tagavedu 52 AUGUST PAJU EST BMW TH EO 18.07.2022 - 15:22:03
  25. Sprint - 2WD-S Tagavedu 53 ARLIS ESNAR EST BMW E36 EO 18.07.2022 - 12:22:27
  26. Sprint - 2WD-V Tagavedu 56 RAUL KOMP EST VAZ 2101 EO 18.07.2022 - 15:15:28
  27. Sprint - 2WD-S Tagavedu 57 MEELIS HÕIM EESTI BMW 325I EO 18.07.2022 - 20:59:28
  28. Sprint - 2WD-V Tagavedu 59 RANDO RIKBERG EESTI BMW E36 EO 22.07.2022 - 10:59:20
  29. Rahvakross - Lada Klassik 62 RAUNO PLADO EESTI LADA 2106 EO 20.07.2022 - 18:19:31
  30. LADA Klassik 62 RAUNO PLADO EESTI LADA 2106 EO 20.07.2022 - 18:21:22
  31. LADA Klassik 63 JAAN SAAR EST VAZ 05 EO 19.07.2022 - 07:48:40
  32. Sprint - 2WD-S Tagavedu 65 MARKUS TAMMOJA EST BMW 325I EO 22.07.2022 - 12:26:05
  33. Sprint - 2WD-S Tagavedu 66 MAREK TAMMOJA EST BMW 325I EO 22.07.2022 - 12:20:58
  34. Rahvakross - Lada Klassik 72 EERIK HUNT EST LADA 2107 EO 21.07.2022 - 10:21:39
  35. LADA Klassik 72 EERIK HUNT EST LADA 2107 EO 21.07.2022 - 10:23:17
  36. Noored (kuni 18.a.) 80 RUUDI REINUMÄGI EST FORD PUMA EO 16.07.2022 - 10:59:37
  37. Sprint - 2WD TULEVIK 81 RUUDI REINUMÄGI EST FORD PUMA EO 16.07.2022 - 10:57:56
  38. Rahvakross - Lada Klassik 85 KEIO PRIIMATS EESTI VAZ 2101 KTP RALLY TEAM 21.07.2022 - 15:41:29
  39. Sprint - 2WD-S Tagavedu 54 JANEK PEETSMANN EST BMW 328I KUPATAMA MOTORSPORT 18.07.2022 - 15:03:54
  40. Sprint - 2WD-S Tagavedu 55 TANEL KALININ EST BMW 316I KUPATAMA MOTORSPORT 18.07.2022 - 19:04:51
  41. Esivedu 8 ANDRES KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 21.07.2022 - 15:48:59
  42. Noored (kuni 18.a.) 14 KAAREL KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 21.07.2022 - 18:31:13
  43. Rahvakross - Esivedu 39 KRISTJAN KUTSAR EST FORD FIESTA KUTSAR RACING 21.07.2022 - 18:37:58
  44. Rahvakross - Esivedu 139 ANDRI KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 21.07.2022 - 15:30:35
  45. LADA Klassik 61 MARGUS HABAKUK EST LADA 05 MARGUS HABAKUK 21.07.2022 - 22:22:32
  46. Noored (kuni 18.a.) 29 MIKK HABAKUK EST LADA 05 MIKK HABAKUK 21.07.2022 - 22:24:43
  47. Sprint - 2WD TULEVIK 32 ALBERT AKO KOKK EESTI HONDA CIVIC MURAKAS RACING 20.07.2022 - 19:12:42
  48. Noored (kuni 18.a.) 32 ALBERT AKO KOKK EESTI HONDA CIVIC MURAKAS RACING 20.07.2022 - 19:14:15
  49. Rahvakross - Esivedu 2 ÜLARI LILLEORG EST VW GOLF RAKROAD 15.07.2022 - 18:16:29
  50. Esivedu 21 TOM ADAMSON EST VW GOLF REINUP MOTORSPORT 20.07.2022 - 23:17:20
  51. Sprint - 2WD-V Tagavedu 46 RAINER UMBLEJA EST BMW E36 ROOSU SPORDIKLUBI 15.07.2022 - 21:06:10
  52. Esivedu 5 KALLE MÄNDLA EST FORD PUMA SMURFITIIM 19.07.2022 - 08:59:22
  53. Noored (kuni 18.a.) 24 KARL KIMMEL EST FORD PUMA SMURFITIIM 22.07.2022 - 07:13:46
  54. Sprint - 2WD naised 30 TERJE JÄRVEKÜLA EESTLANE FORD ST SMURFITIIM 22.07.2022 - 10:55:29
  55. Rahvakross - Esivedu 34 RAINIS TIRI EST FORD PUMA SMURFITIIM 21.07.2022 - 07:10:14
  56. Rahvakross - Esivedu 77 KULDAR SARV EST FORD PUMA SMURFITIIM 21.07.2022 - 07:12:25
  57. Esivedu 77 KULDAR SARV EST FORD PUMA SMURFITIIM 22.07.2022 - 07:10:27
  58. Rahvakross - Esivedu 92 RAIN JÄRVEKÜLA EESTLANE LADA SAMARA SMURFITIIM 22.07.2022 - 10:53:40
  59. Esivedu 92 KOIT KALJURAND EESTLANE LADA SAMARA SMURFITIIM 22.07.2022 - 11:06:33
  60. Rahvakross - Esivedu 115 DAGNAR TIRI EST FORD FOCUS SMURFITIIM 21.07.2022 - 21:48:54
  61. Rahvakross - Esivedu 888 SANDRA TÕNISSON EST LADA VAZ 2108 TAMM RACING 18.07.2022 - 18:14:09
  62. Sprint - 2WD naised 888 SANDRA TÕNISSON EST LADA VAZ 2108 TAMM RACING 18.07.2022 - 18:17:25
  63. Noored (kuni 18.a.) 27 JOONAS MÕTSAR EST HONDA CIVIC TH 18.07.2022 - 16:39:51
  64. Esivedu 4 SANDER-ERIK TIITS EST CITROEN C2 TIITS RACING TEAM 21.07.2022 - 20:52:42
  65. Noored (kuni 18.a.) 16 SANDER-ERIK TIITS EST CITROEN C2 TIITS RACING TEAM 21.07.2022 - 22:29:54
  66. Rahvakross - Esivedu 50 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 20.07.2022 - 09:43:55
  67. Sprint - 2WD naised 50 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 20.07.2022 - 09:45:45
  68. Esivedu 98 MARTIN VATTER EST PEUGEOT 206 TIKKRI MOTORSPORT 18.07.2022 - 20:39:25
  69. Sprint - 2WD TULEVIK 9 HANNES-ANDREK KIVI EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 21.07.2022 - 10:09:55
  70. Sprint - 2WD TULEVIK 11 BAIRON KUUSIK EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 18.07.2022 - 21:44:38
  71. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 13 MARKO LAANESAAR EST BMW PROTO E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 16.07.2022 - 15:03:05
  72. Sprint - 2WD-V Tagavedu 13 MARKO LAANESAAR EST BMW PROTO E36 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 16.07.2022 - 15:04:26
  73. Noored (kuni 18.a.) 19 HANNES-ANDREK KIVI EST PEUGEOT 206 TURBOKILPKONN RACING MTÜ 21.07.2022 - 10:13:17
  74. Rahvakross - 2WD-V tagavedu 20 RAIDO TAMM EST BMW 318I TURBOKILPKONN RACING MTÜ 18.07.2022 - 23:36:50
  75. Sprint - 2WD-V Tagavedu 20 RAIDO TAMM EST BMW 318I TURBOKILPKONN RACING MTÜ 18.07.2022 - 23:38:48