»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Piiroja Karikas 2019 4 etapp


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. 2WD tagavedu 40 MIHKEL KUNDLA EST TH TH - 28.06.2019 - 07:59:25
  2. 2WD tagavedu 41 JANEK PEETSMANN EST BMW 323 EO 25.06.2019 - 12:06:01
  3. 2WD tagavedu 43 KARLI KEIR EESTI BMW 320 AUTOTEEMA OÜ 20.06.2019 - 10:34:11
  4. 2WD tagavedu 44 IMRE REHA EST VAZ 2105 EO 26.06.2019 - 05:41:40
  5. 2WD tagavedu 45 MARKUS TAMMOJA EST BMW 325I EO 26.06.2019 - 23:23:11
  6. 2WD tagavedu 48 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 27.06.2019 - 00:32:28
  7. 2WD tagavedu 49 MAREK TAMMOJA EST BMW 325I EO 24.06.2019 - 22:15:25
  8. 2WD tagavedu 50 ENN LÄHKER EST BMW 328 EO 26.06.2019 - 15:00:36
  9. 2WD tagavedu 51 AUGUST PAJU EST BMW 320 EO 25.06.2019 - 19:21:38
  10. 2WD tagavedu 53 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 28.06.2019 - 11:10:30
  11. 2WD tagavedu 54 RAUL KOMP EST VAZ 2101 EO 25.06.2019 - 23:52:05
  12. 2WD tagavedu 55 TARMO KANGUR EST LADA 2105 KEVOR RACING 25.06.2019 - 20:18:37
  13. 2WD tagavedu 58 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 26.06.2019 - 15:03:01
  14. 2WD tagavedu 72 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 27.06.2019 - 06:57:20
  15. 2WD tagavedu 150 AIVAR TSÕBIN EST BMW 318IS EO 27.06.2019 - 21:37:13
  16. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 20 TOIVO UUSNA EESTLANE VW EO EO 26.06.2019 - 21:00:49
  17. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 21 TOM ADAMSON EST VW GOLF REINUP MOTORSPORT 24.06.2019 - 01:33:22
  18. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 22 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF 2 - 27.06.2019 - 21:20:11
  19. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 23 KAAREL KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 28.06.2019 - 11:54:25
  20. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 24 KEVIN KANGUR EST FORD FOCUS KEVOR RACING 25.06.2019 - 20:21:05
  21. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 25 KEVIN KUKK EST PEUGEOT 206 KEVIN 20.06.2019 - 16:13:17
  22. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 26 SANDER-ERIK TIITS EST BMW 318 EO 16.06.2019 - 21:54:48
  23. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 27 MARK-EGERT TIITS EST BMW 318 EO 27.06.2019 - 00:34:40
  24. Rahvakross - 2WD-S. Tagavedu. 29 MARKUS TAMMOJA EST BMW 325I EO 24.06.2019 - 22:17:44
  25. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 30 KRISTIINA SCHNEEBERG EST TH TH KTP RALLY TEAM 27.06.2019 - 23:55:10
  26. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 31 KELLY KANGUR EST FORD FOCUS EO 25.06.2019 - 21:23:55
  27. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 32 KRISTEL PAJU EST BMW 318 TH 15.06.2019 - 00:13:40
  28. Rahvakross - 2WD-V. Tagavedu. 33 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 16.06.2019 - 23:00:47
  29. Rahvakross 2WD esi 101 JÜRI REINUMÄGI EESTI SEAT LEON EO 27.06.2019 - 18:14:20
  30. Rahvakross 2WD esi 108 KEVIN ALLIK EST MAZDA MX3 TIRI&ALLIK MOTORS 17.06.2019 - 16:13:06
  31. Rahvakross 2WD esi 112 VEIKO KÕOPUU EST VW GOLF 2 AMK SETOPOISID 27.06.2019 - 08:18:54
  32. Rahvakross 2WD esi 119 TARMO PIHO EESTI VW G2 EO 16.06.2019 - 15:56:11
  33. Rahvakross 2WD esi 125 SVEN KALLAS EST VW GOLF EO 26.06.2019 - 08:43:23
  34. Rahvakross 2WD esi 134 RAINIS TIRI EST FORD PUMA TIRI&ALLIK MOTORS 25.06.2019 - 10:56:04
  35. Rahvakross 2WD esi 139 ANDRI KUTSAR EST VW GOLF KUTSAR RACING 28.06.2019 - 10:16:47
  36. Rahvakross 2WD Lada Klassik 320 TAIRO JOGEVA EESTI VAZ 07 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 27.06.2019 - 12:46:55
  37. Rahvakross 2WD Lada Klassik 325 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 25.06.2019 - 15:41:54
  38. Rahvakross 2WD Lada Klassik 351 GULDAR KIVRO ESTONIA LADA 2105 NAVIGATOR RACING 24.06.2019 - 20:49:12
  39. Rahvakross 2WD Lada Klassik 362 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2101 KTP RALLY TEAM 28.06.2019 - 00:21:35
  40. Rahvakross 2WD Lada Klassik 366 TOOMAS SOE EESTI VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 27.06.2019 - 18:15:58
  41. Rahvakross 2WD Lada Klassik 376 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 24.06.2019 - 22:43:59
  42. Rahvakross 2WD Lada Klassik 393 KALMER NELKE EST LADA 2105 VVV MOTORSPORT 27.06.2019 - 12:00:32
  43. Rahvakross 2WD taga 212 URMO UDU EESTI BMW 320 MEISLI OÜ 20.06.2019 - 10:33:25
  44. Rahvakross 2WD taga 215 LAINAR LEPASTE EST BMW 318IS EO 27.06.2019 - 20:25:12
  45. Rahvakross 2WD taga 225 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 25.06.2019 - 15:43:00
  46. Rahvakross 2WD taga 250 ENN LÄHKER EST BMW 328 EO 26.06.2019 - 15:05:02
  47. Rahvakross 2WD taga 253 MAIKO TIITS EE BMW 318 EO 28.06.2019 - 11:08:54
  48. Rahvakross 2WD taga 256 KERT BAHMATSEV EST BMW 318 IS EO 27.06.2019 - 17:12:45
  49. Rahvakross 2WD taga 258 MARGUS OLLE EST BMW 325 EO 26.06.2019 - 15:07:21
  50. Rahvakross 2WD taga 272 VELVO VELLING EST FORD SIERRA VELVO 27.06.2019 - 06:56:12
  51. Rahvakross 2WD taga 274 JÜRI TÕNISSON EESTI LADA 21063 LADA AMK LIGUR RACING 28.06.2019 - 08:52:29
  52. Rahvakross 2WD taga 393 KALMER NELKE EST LADA 2105 VVV MOTORSPORT 27.06.2019 - 12:01:55
  53. Sprint - 2WD-S Tagavedu 92 RIHO KENS ESTONIA AUDI A4 TIKKRI MOTORSPORT 27.06.2019 - 22:40:15
  54. Sprint - 2WD-V Tagavedu 1 SANDER KUKK EST PEUGEOT 206 SANDER 18.06.2019 - 19:14:53
  55. Sprint - 2WD-V Tagavedu 2 RAIMO LILLEORG EST MITSUBISHI COLT RAIMO 26.06.2019 - 21:32:05
  56. Sprint - 2WD-V Tagavedu 3 JOONAS PALMISTO EST VW GOLF2 - 27.06.2019 - 00:21:38
  57. Sprint - 2WD-V Tagavedu 4 JÜRI REINUMÄGI EESTI SEAT LEON EO 27.06.2019 - 18:25:09
  58. Sprint - 2WD-V Tagavedu 5 TOM ADAMSON EST HONDA CIVIC REINUP MOTORSPORT 24.06.2019 - 01:31:16
  59. Sprint - 2WD-V Tagavedu 6 KÄROLIN SOOLEPP EST MITSUBISHI COLT TIKKRI MOTORSPORT 16.06.2019 - 22:59:48
  60. Sprint - 2WD-V Tagavedu 7 RAINER TIRI EST FORD PUMA TIRI&ALLIK MOTORS 25.06.2019 - 10:58:20
  61. Sprint - 2WD-V Tagavedu 8 ALAR ALLIK EST MAZDA MX3 TIRI&ALLIK MOTORS 17.06.2019 - 16:10:35
  62. Sprint - Lada Klassik 60 MÄRT TIITS EST LADA 2101 EO 16.06.2019 - 22:04:05
  63. Sprint - Lada Klassik 61 TAMBET LUHA EESTLANE LADA 2107 EO 28.06.2019 - 06:54:23
  64. Sprint - Lada Klassik 65 MAIKO TAMM EESTI VAZ LADA 2105 MAIKO TAMM 25.06.2019 - 15:44:01
  65. Sprint - Lada Klassik 66 TOOMAS SOE EESTI VAZ 2101 MATSI TEHNIKASPORDIKLUBI 27.06.2019 - 18:13:20
  66. Sprint - Lada Klassik 76 EVERT VEINBERG EST VAZ 2106 EO 27.06.2019 - 19:04:31