Superkrossi KV

Mis on superkross?

Superkross on osa rallikrossist, kus sõidetakse nii jääl, kruusal ning asfaldil. Superkrossis sõidetakse mees-mehe ning tegemist on suurepärane kasvulavaga noortele võidusõitjatele, kuna sisaldab peaaegu kõikide autospordi distsipliinide elemente ning ei nõua alustamiseks eriti suuri kulutusi.

Paljud tänased autospordi tipptegijad on oma karjääri alustanud just superkrossi karikavõistluste sarjas, tuntuim tegija on ehk Eesti autoralli meister Egon Kaur.

Tee superkrossiga lähemat tutvust leheküljel www.superkross.ee

EST RUS ENG

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas