Superkrossi KV

Mis on superkross?

Superkross on osa rallikrossist, kus sõidetakse nii jääl, kruusal ning asfaldil. Superkrossis sõidetakse mees-mehe ning tegemist on suurepärane kasvulavaga noortele võidusõitjatele, kuna sisaldab peaaegu kõikide autospordi distsipliinide elemente ning ei nõua alustamiseks eriti suuri kulutusi.

Paljud tänased autospordi tipptegijad on oma karjääri alustanud just superkrossi karikavõistluste sarjas, tuntuim tegija on ehk Eesti autoralli meister Egon Kaur.

Tee superkrossiga lähemat tutvust leheküljel www.superkross.ee

EST RUS ENG

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas