»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - MudEST, Eesti 4x4 KV V etapp ja 4x4 NEZ Championship III etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 GUNTIS DUKALSKIS / . . LAT CAN-AM XMR GUNTIS DUKALSKIS 01.09.2020 - 09:44:50
  2. ATV 0 AGRIS JANSONS / . . LAT CAN-AM XMR GUNTIS DUKALSKIS 16.09.2020 - 10:04:39
  3. ATV 0 AINARS PLAUCS / . . LAT CAN-AM XMR ROPAŽI 4*4 16.09.2020 - 10:08:54
  4. ATV 0 GIRTS APELIS / . . LAT CAN-AM RENEGADE MMR 22.09.2020 - 10:15:57
  5. ATV 0 ARGO TALUPOEG / . . EST CFMOTO CF FORCE1000 ARGO 04.10.2020 - 14:46:13
  6. ATV 0 EUGEN LDININ / . . EST CAN-AM OUTLANDER VALGUSKATE RACING 10.10.2020 - 01:30:11
  7. ATV 0 SIIM LENGERT / . . EST CAN-AM OUTLANDER VALGUSKATE 11.10.2020 - 14:48:22
  8. ATV 0 JANAR TUKKIJA / . . EST CAN-AM RENEGADE KOHTLA-NÕMME ATV OFFROAD 11.10.2020 - 16:14:27
  9. ATV-TUR 0 SIIM VINKEL / . . EST CAN-AM 1000 OUTLANDER U56 12.09.2020 - 19:21:58
  10. ATV-TUR 0 GEORG TAMMISTE / . . EST CF 450 RENEGADE U56 12.09.2020 - 19:26:43
  11. ATV-TUR 0 KALLE KOHANDI / . . EST CF 1000 POOLEPEALE 13.09.2020 - 13:39:30
  12. ATV-TUR 0 MARKO KALJURAND / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR POOLEPEALE 14.09.2020 - 19:41:03
  13. ATV-TUR 0 ALEKSANDER KUUSE / . . EST TH TH TEAM NO 1 18.09.2020 - 14:26:54
  14. ATV-TUR 0 VEIKO KOPPEL / . . EST TH TH TEAM NO 1 18.09.2020 - 14:48:14
  15. ATV-TUR 0 VAHUR JÕESALU / . . EST CFMOTO CFORCE1000 VJ 21.09.2020 - 20:06:14
  16. ATV-TUR 0 RAIMOND KORTIN / . . EST CFMOTO 550 POOLEPEALE 24.09.2020 - 15:29:10
  17. ATV-TUR 0 KALEV KLAUKS / . . EST CFMOTO 1000 POOLEPEALE 24.09.2020 - 20:02:09
  18. ATV-TUR 0 JAANUS PRUAL / . . EST CFMOTO 1000 XTR POOLEPEALE 27.09.2020 - 08:06:01
  19. ATV-TUR 0 KAAREL KURVITS / . . EST CFMOTO 1000 POOLEPEALE 28.09.2020 - 23:02:43
  20. ATV-TUR 0 KAIDO KUUSE / . . EST CAN-AM OUTLANDER 650XMR HARJU MAAPARANDUS 29.09.2020 - 12:39:20
  21. ATV-TUR 0 MAREK LEPPIK / . . EST GOES MAX I 625 GOES 29.09.2020 - 15:19:36
  22. ATV-TUR 0 HASSE LUUD / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR HARJU MAAPARANDUS 29.09.2020 - 18:16:06
  23. ATV-TUR 0 ARVI HANNIBAL / . . EST CAN-AM OUTLANDER 650XMR HARJU MAAPARANDUS 29.09.2020 - 20:20:21
  24. ATV-TUR 0 TAISTO KALA / . . EST POLARIS SPORTSMAN 1000 BOATWORLD 30.09.2020 - 11:04:07
  25. ATV-TUR 0 MARKO KUKK / . . EST POLARIS SPORTSMAN 1000 BOATWORLD 30.09.2020 - 11:11:55
  26. ATV-TUR 0 JANARI OLLE / . . EST SUZUKI LT-700 METSARAGISTAJAD 05.10.2020 - 23:01:21
  27. ATV-TUR 0 RAUL RÄITSAK / . . EST SUZUKI KINGQUAD LTA 700 METSARAGISTAJAD 06.10.2020 - 00:32:54
  28. ATV-TUR 0 VILLU KELDER / AIDI VARUSK EST HONDA TRX500 METSARAGISTAJAD 06.10.2020 - 09:13:01
  29. ATV-TUR 0 OLEG BARADULIN / . . EST SUZUKI KINGQUAD 700 LTA METSARAGISTAJAD 06.10.2020 - 21:12:44
  30. ATV-TUR 0 AIVAR TAMME / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE 650 METSARAGISTAJAD 07.10.2020 - 17:14:37
  31. ATV-TUR 0 KASPAR RÄITSAK / . . EST SUZUKI KING QUAD 700 METSARAGISTAJAD 08.10.2020 - 00:17:43
  32. ATV-TUR 0 TARMO TREIMAN / . . EST CFMOTO CF850XC TARELEKT OÜ 08.10.2020 - 16:45:20
  33. ATV-TUR 0 MARGUS LOORING / . . EST CFMOTO 600 LELLE RACING 08.10.2020 - 22:47:49
  34. ATV-TUR 0 SWEN KALJUVEE / . . EST SUZUKI KINGQUAD VIRU PORILASED 09.10.2020 - 14:30:02
  35. ATV-TUR 0 CHRISTOPHER KIRSIPUU / . . EST POLARIS SPORTSMAN 1000S FINSCAFF 10.10.2020 - 11:34:10
  36. ATV-TUR 0 RAIMOND MÄLL / . . EST CAN-AM OUTLANDER 570 FINSCAFF 10.10.2020 - 11:38:58
  37. ATV-TUR 0 EINARD KANARBIK / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000XMR RAH 10.10.2020 - 20:04:59
  38. ATV-TUR 0 AIVO KALJUMÄE / . . EST CAN-AM 1000 RAH 10.10.2020 - 20:12:51
  39. ATV-TUR 0 HEIGO JÕGISOO / . . EST CAN-AM OUTLANDER RAH 10.10.2020 - 20:26:24
  40. ATV-TUR 0 TRAM NELIIM / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR RAH 11.10.2020 - 14:28:41
  41. ATV-TUR 0 RAINER TALGRE / . . EST POLARIS 800 RT REMPPA 11.10.2020 - 15:38:41
  42. ATV-TUR 0 MARGUS JUURAM / SIGRID PÕDRA EST CAN-AM,CAN-AM 570 XMR,570 XMR MS NÕMME 11.10.2020 - 20:33:10
  43. ATV-TUR 0 VADIM SKATOV / . . RUS POLARIS SPORTSMAN 570 ATV MATKASELLID 12.10.2020 - 12:39:30
  44. ATV-TUR 0 TAIVO ANIJÄRV / . . EST CF 625 TERRALANDER TEAM PULKSON 12.10.2020 - 14:12:29
  45. ATV-TUR 0 PEEP VEEVO / . . EST CAN-AM OUTLANDER U56 12.10.2020 - 19:37:41
  46. ATV-TUR 0 URMO NOVIKOV / KEIO NOVIKOV EST CF MOTO 600 LÕPUNI 12.10.2020 - 20:57:16
  47. ATV-TUR 0 STEN SEDRIK / . . EST CAN-AM OUTLANDER A&S 12.10.2020 - 21:01:09
  48. ATV-TUR 0 GUNNAR PAAMA / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 XMR AUGUMEISTER 12.10.2020 - 22:01:38
  49. ENDURO 0 DANEL TOLM / TANNO LIIVET EST KTM/BETA EO TSUNGELMAA ENDUURO 1 09.10.2020 - 14:06:11
  50. ENDURO 0 MAIRO BEGUN / VERNER TAMMIK EST KTM 350 RXT 12.10.2020 - 10:42:47
  51. ENDURO 0 VILJAR BOGDANOV / MAIT MALTSAR EST KTM 350 KUUSIKU POISID 12.10.2020 - 10:46:36
  52. ENDURO 0 AARE PERE / RENE JERBACH EST KTM/KTM EXC 300/EXC 300 SIRGALA PUURIJAD 12.10.2020 - 15:18:29
  53. ENDURO 0 MARTIN KOHV / ANDRUS ALBI EST KTM 300TPI SIRGALA HUNDID 12.10.2020 - 20:34:29
  54. TR-3 0 ANDRES AINLO / ANDRES TUISK EST TOYOTA LC VANAISAUPUTAJA 28.08.2020 - 21:10:53
  55. TR-3 0 ANDRE KULA / MAIT SAHKAI EST TOYOTA LC70 AADI 02.10.2020 - 18:50:03
  56. TUR 0 TSIUGAND ANDREAS / MAIT MUMME EST VOLVO C303 LAPLANDER TEAM 21.09.2020 - 17:23:38
  57. TUR 0 ALEKSEI ROKAŠEVITŠ / IGOR KUIV EST TOYOTA LC120 TRAVELERS EST 23.09.2020 - 12:21:25
  58. TUR 0 TANEL ÕUN / MEELIS MÄEOTS EST JEEP CHEROKEE ÖÖ 24.09.2020 - 20:28:41
  59. TUR 0 PRIIT KALDE / SILVER KALDE EST NISSAN PATROL PATROL 28.09.2020 - 10:16:04
  60. TUR 0 ARGO TOMINGAS / HANNES TELVE EST SUZUKI JIMNY JIMMY 05.10.2020 - 19:38:01
  61. TUR 0 TORMI TAMM / JANEK LEPPIK EST TOYOTA LAND CRUISER 100 TOHI KUNSTI EXPERT 06.10.2020 - 19:48:44
  62. TUR 0 KAUPO KÕRM / KAURI KÕRM EST JEEP GRAND CHEROKEE REBELTECH 07.10.2020 - 18:59:59
  63. TUR 0 ANDERO MELTSAS / GERRI LEHT EST JEEP CHEROKEE KAELKIRJAK 09.10.2020 - 10:39:41
  64. TUR 0 IVAR RÄTSEP / INDREK RÄTSEP EST JEEP GRAND CHEROKEE OVERLAND 12.10.2020 - 10:20:41
  65. TUR 0 ANDRE SEGASAAR / TAAVI RANDJÄRV EST JEEP GRAND CHEROKEE TEAM JEEP 10.10.2020 - 12:25:36
  66. TUR 0 JOHANNES SIKK / UVE ÕIGUS EST DAIHATSU ROCKY VIIMANE MINUT 10.10.2020 - 14:43:58
  67. TUR 0 RAIT ANDESALU / RAUNO ANDESALU EST JEEP GRAND CHEROKEE METSAVENNAD 10.10.2020 - 22:42:45
  68. TUR 0 ANTON KREHOV / HEIKI MÕTTUS EST JEEP CHEROKEE XJ JÕRMINAATOR 11.10.2020 - 12:01:23
  69. TUR 0 VILLIAM LINDER / JANAR JÄRVEOJA EST NISSAN PATROL BOHUSLAV 12.10.2020 - 09:05:24
  70. TUR 0 LEMBIT KONGAS / ERKKI KONGAS EST TOYOTA LAND CRUISER 120 PUUJALG 12.10.2020 - 13:15:55
  71. TUR 0 MART PRUULI / TIIT PRUULI EST JEEB GRAND CHEROKE KILES 12.10.2020 - 18:42:39
  72. TUR 0 ROGER ILVES / KEVIN KIVIMÄE EST NISSAN NAVARA PARKETIKAABITS 12.10.2020 - 19:57:45
  73. TUR 0 URMAS RÄTSEP / LAURI ZÕBIN EST JEEP GRAND CHEROKEE SERVIS 12.10.2020 - 20:10:51
  74. TUR 0 KAIDO KAASAN / KASPAR KAASAN EST JEEP GRAND CHEROKEE PESAKOND 12.10.2020 - 21:25:42
  75. TUR 0 ERMI PEETS / TEELE PEETS EST JEEP WRANGLER LIBEKALA 12.10.2020 - 22:00:29
  76. TUR 0 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST TOYOTA LC70 MUDAPUUR 12.10.2020 - 22:38:57
  77. TUR 0 PRIIT TÄPSI / TARMO SAAR EST HYUNDAI GALLOPER HUIDAI 12.10.2020 - 22:56:51
  78. TUR 0 ANDRES SOOSAAR / GERRY MÄEKÜLA EST JEEP WRANGLER OPTIMISTID 12.10.2020 - 23:20:16
  79. UTV 0 JÜRI KOPPAS / RAIDO LIIK EST CAN-AM MAVERICK X3 HOT STEEL TEAM 29.09.2020 - 10:34:15
  80. UTV 0 MAREK MÄITS / TH . EST CAN-AM MAVERICK X3 BRAVUUR 06.10.2020 - 22:51:37
  81. UTV 0 ERKKI KOLOSSOV / MARKKO KOLOSSOV EST CF MOTO Z FORCE 1000 UKERDAJA 12.10.2020 - 13:10:31
  82. VEOK 0 KARL REIMANN / RAIDO LEEMET EST SISU A45 SISU 29.09.2020 - 08:34:37
  83. ATV-TUR 1 KARL PARVEI / . . EST SUZUKI LT-A750XK8 TEAM NO 1 18.09.2020 - 13:54:46
  84. ATV 2 NORMUNDS BACINSKIS / . . LAT CAN-AM XMR ROPAŽI 4*4 27.08.2020 - 22:37:20
  85. ATV 12 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE MEIE SÕIDAME ILMA NIMETA 12.10.2020 - 21:40:34
  86. ATV 14 MARKO ROODEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER KOHTLA-NÕMME ATV OFFROAD 12.10.2020 - 10:21:14
  87. ATV 15 ANDRES RAAG / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 11.10.2020 - 19:10:20
  88. ATV-TUR 15 TARMO ANIJÄRV / . . EST SUZUKI KINGQUAD AMATÖÖRID 12.10.2020 - 12:13:03
  89. ATV 16 RAIDO VÄLK / . . EST CAN-AM OUTLANDER MEHED MARSILT 11.10.2020 - 19:01:06
  90. ATV 17 JÜRI JUURAM / . . EST CAN-AM OUTLANDER K-N RACING 12.10.2020 - 17:18:03
  91. ATV 18 MADIS SOOTALU / . . EST CAN-AM OUTLANDER K-N RACING 14.10.2020 - 19:37:17
  92. ATV 21 MADIS NAEL / . . EST CAN-AM OUTLANDER MR-SEIKLEJAD 25.08.2020 - 18:46:59
  93. ATV 22 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM RENEGATE MR-SEIKLEJAD 25.08.2020 - 18:43:06
  94. ATV-TUR 24 GABRIEL REEMETS / . . EST YAMAHA GRIZZLY AMATÖÖRID 12.10.2020 - 12:14:48
  95. ATV-TUR 34 RAGNAR TALGRE / . . FIN POLARIS 850 RT REMPPA 10.10.2020 - 20:20:48
  96. ATV-TUR 37 MARTIN ERM / . . EST CAN-AM OUTLANDER JK MOTO 12.10.2020 - 23:15:02
  97. ATV 38 KERT VÄINSALU / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR KMH EHITUS OÜ 28.09.2020 - 22:27:20
  98. ATV 42 TIMMO TIGANE / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR KMH EHITUS OÜ 01.10.2020 - 20:10:20
  99. ATV 44 MARIO MÕISTUS / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 XMR ELIGER RACING 20.09.2020 - 22:15:03
  100. ATV 45 KASPER HÕRAK / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 XMR ELIGER RACING 20.09.2020 - 22:17:45
  101. ATV 47 ROBERTS MALCENIEKS / . . LAT CAN-AM RENEGADE MMR 02.09.2020 - 15:34:14
  102. ATV 51 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 08.10.2020 - 21:10:53
  103. ATV 52 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 08.10.2020 - 09:23:23
  104. ATV-TUR 54 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 12.10.2020 - 21:03:14
  105. ATV 57 SIIM ARUMÄE / . . EST CAN-AM RENEGADE MEIE SÕIDAME ILMA NIMETA 12.10.2020 - 21:46:32
  106. ATV-TUR 60 TEILIKA ANIJÄRV / . . EST KYMCO MXU 500 TEAM PULKSON 12.10.2020 - 14:01:42
  107. ENDURO 62 JANEK BUSCH / VILJAR RAIDMETS EST KTM 300 RAIDBU 11.10.2020 - 20:54:14
  108. ATV 67 JÜRI NIGUL / . . EST CAN-AM OUTLANDER XXC MM RACING 08.10.2020 - 15:28:14
  109. ATV-TUR 71 ALLAN KOSSO / . . EST YAMAHA GRIZZLY GRIZZLY TEAM 05.10.2020 - 08:51:59
  110. ATV-TUR 72 VALERIK JERLAKAS / . . EST YAMAHA GRIZZLY GRIZZLY TEAM 05.10.2020 - 09:01:05
  111. ATV 77 MARTIN MILLERMAN / . . EST CAN-AM OUTLANDER XT MM RACING 12.10.2020 - 10:14:43
  112. ATV-TUR 80 JANAR ASOR / . . EST CAN-AM OUTLANDER CLUB32 12.10.2020 - 08:20:21
  113. ATV-TUR 81 HARDY HINK / . . EST CAN-AM OUTLANDER CLUB32 08.10.2020 - 17:00:00
  114. ATV-TUR 82 TARMO SEPP / . . EST KAWASAKI BRUTE FORCE 750 CLUB32 12.10.2020 - 08:33:17
  115. TR-1 101 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 09.10.2020 - 20:50:23
  116. TR-1 102 MAREK UUSNA / VALDO SAAR EST SUZUKI JIMNY RAK 08.10.2020 - 16:29:15
  117. TR-1 103 ALVAR KAASIK / ANDRE ELDEMEEL EST SUZUKI JIMNY AKV 11.10.2020 - 20:57:30
  118. TR-1 104 KAUPO LIIV / VEIKO SIMM EST SUZUKI JIMNY TEAM SUZUKI 08.10.2020 - 09:07:19
  119. TR-1 105 RAIT MÄNDLA / RAUNO LAHI EST SUZUKI JIMNY TEAM SAARLASED 29.09.2020 - 09:33:23
  120. TR-1 107 MERLE TRESTIP / RAINER PEDAK EST TOYOTA LC70 RÄNDUR 08.10.2020 - 16:21:04
  121. TR-1 108 KRIS MÄNNAMA / SIMO LIND EST SUZUKI JIMMY KONNAPOEG 12.10.2020 - 15:33:53
  122. TUR 111 ARTO KÜNNAPAS / GUNNAR OBOLENSKI EST MB 230GE RATTURID 12.10.2020 - 09:46:14
  123. TR-1 112 RASMUS LAANSALU / RAIDO RINALDI EST LR DEFENDER RASS JA RAITS 11.10.2020 - 16:53:23
  124. TR-1 117 RAGNAR SARAPUU / JOHANNES VARTLAAN EST LAND ROVER DEFENDER IMEDEPÕLD 05.10.2020 - 15:12:50
  125. TR-1 120 HENDRIK PINDMAA / KAAREL GROSS EST JEEP CHERO TIIM KÄRAKA 12.10.2020 - 16:08:54
  126. TR-1 121 GERD SIMM / TANEL PILSAS EST SUZUKI JIMNY PÜHAJÕE PUHKEMAJA 12.10.2020 - 09:27:59
  127. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 06.10.2020 - 16:59:19
  128. TR-1 124 HENDRIK LILLIPUU / KARL VIIMSALU EST SUZUKI SAMURAI TEAM SAMUKAS 09.10.2020 - 10:25:28
  129. TUR 161 JANNO KABIN / VADIM ROOP EST SUZUKI JIMNY PUNANE KONN 12.10.2020 - 22:41:40
  130. TR-1 199 KARL-ERIK ABRAM / RENNO KÖÖNVERK EST TOYOTA LC70 ADK 09.10.2020 - 13:21:04
  131. ENDURO 221 ERKI PALUSOO / VILJAR RAUDAUK EST KTM 300 EXC TPI MÜLKAKOLLID 08.10.2020 - 08:34:00
  132. TR-2 266 INTS FREIBERGS / AIVIS JAPINS LAT MERCEDES G250 INC MOTORS 27.09.2020 - 18:53:08
  133. TR-3 301 JOEL PURGA / KIUR OJALA EST JP 5 MULKLAND 14.09.2020 - 15:08:38
  134. TR-3 302 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE O-RC 11.10.2020 - 22:26:29
  135. TR-3 303 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD MUDARAKETT 11.10.2020 - 12:00:36
  136. TR-3 304 URVO MÄNNAMA / RISTO LEPIK EST OV PREDATOR PREDATOR 07.10.2020 - 11:05:47
  137. TR-3 305 ERIK METSIS / KRISTJAN KOTKAS EST SILVERBEAST 3.0 SILVERBEAST 12.10.2020 - 17:01:32
  138. TR-3 307 HARDO MERE / ERKKI SALAK EST HM 7 HM RACING TEAM 09.10.2020 - 13:42:38
  139. TR-3 308 PRIIT AUS / SVEN LEBERT EST HONDA T4 TURBO QKULGUR 01.10.2020 - 12:41:30
  140. TR-3 325 KAUPO BEND / KAIDO TARKUS EST TOYOTA LAND CRUISER AMITRANS 10.10.2020 - 20:03:45
  141. TR-3 340 VILNIS ZEIZA / AIGARS ZEIZA LAT ZEIZA Z6 ZEIZA 05.09.2020 - 22:40:28
  142. TR-3 345 HEIKI RAADIK / ALAR SEPTEMBER EST OMAVALMISTATUD HK1 ROHELINE 11.10.2020 - 21:23:36
  143. TR-3 369 EDVINS VANSOVICS / KRISJANIS MEZULIS LAT TROPHY BEHA EDVINS 11.10.2020 - 15:15:42
  144. VABA 402 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 12.10.2020 - 19:27:12
  145. TR-3 456 ARVET ADSON / REIGO AAVIK EST TOYOTA HILUX SOOKONN 12.10.2020 - 15:58:41
  146. VABA 501 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST OMAVALMISTATUD SAMRU SAMRU 08.10.2020 - 10:58:07
  147. VABA 502 TIMO VUNDER / PRIIT MATTISEN EST TOYOTA LC70 MARURAHULIK 09.10.2020 - 15:57:52
  148. VABA 503 ALVAR RANNULA / KAIDO KOOL EST NISSAN PATROL TEAM KÕHUGRIPP 22.09.2020 - 09:05:46
  149. VABA 509 SERGEI ROMANOV / TH TH EST TOYOTA LC70 MUD HUNTERS 12.10.2020 - 22:46:41
  150. VABA 513 RAIT BIRK / KASPAR PUSTRÖM EST SUZUKI SAMURAI BEEBIPORGAND 04.10.2020 - 17:11:12
  151. VABA 519 ALEKSEI GREMILOV / JANEK FLERENS EST TH . ALEX TEAM 14.10.2020 - 19:54:12
  152. VABA 525 EIKO HAABU / MARTIN UUS EST SUZUKI JIMNY PÄTU 12.10.2020 - 17:49:46
  153. ENDURO 560 HANNA ANTON / ANTI ANTON EST HUSQVARNA TE250 AURIK VILJANDIST 06.10.2020 - 21:54:13
  154. VEOK 601 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 26.09.2020 - 11:03:04
  155. VEOK 610 INGO HEIN / KALMAR METSSALU EST GAZ 3307 NURGA MC 11.10.2020 - 14:30:23
  156. VEOK 613 HEIKI HEERINGAS / RAINO KLEEMANN EST MAN OMAVALMISTATUD HEIKI HEERINGAS 26.09.2020 - 23:27:36
  157. VEOK 678 ALAR LIISVÄLI / DIMA MATSUY EST / RUS GAZ 3307 SAMADELKIN SINIMÄE SOVHOOS 26.09.2020 - 21:39:33
  158. ENDURO 701 SIIM PUNGAS / ALEKSANDR LASS EST GASGAS EC200 KOHALIKUD 2 09.10.2020 - 11:39:25
  159. ENDURO 723 JÜRI VIIDIK / ALFRED ROSENBERG EST KTM 350 LMC 07.10.2020 - 17:34:35
  160. TUR 738 TARVI KENDARU / KASPAR KÄÄRMANN EST TOYOTA LAND CRUISER HJ61 SPUTNIK 5 12.10.2020 - 12:40:41
  161. ENDURO 843 ALEKSANDER KORIKOV / MIKK BLUM EST HUSQVARNA TE300 KOHALIKUD 1 11.10.2020 - 20:17:56
  162. ENDURO 848 RIHO RANNAMÄE / MIKK VÕHMA EST KTM/BETA 300 KOHALIKUD 3 11.10.2020 - 20:57:14
  163. ENDURO 917 ARTUR TAMM / PEETER KARJA EST KTM EXC STROHH 14.09.2020 - 11:02:18
  164. ENDURO 988 MARTIN RAIM / INDREK ASSER EST HUSQVARNA/KTM 250I TSUNGELMAA ENDUURO 08.10.2020 - 07:38:31