EAL Akadeemia

EAL korraldab 2012. aastal noortele andekatele võidusõitjatele koolitusprogrammi "EAL Akadeemia", mille eeskuju on 2011. aastal FIA-s esmakordselt toimunud Young Driver Excellence Academy. Programmi on lisatud ka teiste riikide sarnaste koolituste teemasid.

EAL Akadeemia koosneb kuuest koolitustsüklist, kus omandatakse teoreetilisi ja praktilisi teadmisi autospordist ja sellest, kuidas nimetatud alal edukas olla. Kokku on kavas kuus kahepäevast loengusarja ning samapalju treeninguid ralli- ja ringradadel. Sellele lisandub veel mentori kohalolek Eestis toimuvatel võistlustel.

EAL Akadeemia programmi valitakse osalema kümme noort autosportlast vanuses 15-23 aastat. Programmis osalejate valikuks korraldab EAL märtsis testipäeva, kus pannakse proovile noorte sõiduoskused, füüsiline vorm ja eneseväljendusoskus.

Programmi projektijuhid on FIA Academy läbinud Egon Kaur ja EALi spordikoordinaator Karmen Vesselov. Koolitus saab teoks FIA Institute toel.

Programmi tutvustuse ja konkursil osalemise tingimused leiate siit.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas