EAL juhatus valis juhatuse esimehe

Eesti Autospordi Liidu (EAL) uus juhatus arutas algava autospordihooaja eel mitmeid olulisi teemasid. Muuhulgas valiti EAL juhatuse esimees ja rallikomitee ning ringrajakomitee uued esimehed.

EAL juhatuse esimehe kandidaadiks seati Erik Lepikson, kes ühehäälselt sellele kohale ka kinnitati. Samuti kinnitati ametisse uus EAL rallikomitee esimees Kristo Kraag ja EAL ringrajakomitee esimees Toomas Lambin. Otsustati kuulutada välja avalik konkurss leidmaks Eesti Autospordi Liidule professionaalne peasekretär. Kandideerimise tingimused avaldatakse lähiajal.

Erik Lepikson EAL juhatuse esimees: „Täna toimunud EAL juhatuse koosoleku võib võtta kokku positiivsetes nootides. Kinnitasime ametisse juhatuse esimehe ja kaks uut alakomitee esimeest ning tegelesime organisatsiooni jooksvate küsimustega. Uus juhatus on äärmiselt teotahteline ja valmis andma oma panuse Eesti autospordi arengusse. Eesti autosport elab hetkel edukaid aegu, kui meil on mitmel alal ette näidata tipptegijaid ja soov on, et see edulugu jätkuks tulevikus.“

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas