EAL koolitas värskeid kaardilugejaid

Eesti Autospordi Liit korraldas sellel nädalal kahel päeval ralli kaardilugejate koolituse, millest osavõtt oli väga arvukas. See oli meeldivaks üllatuseks korraldajatele, sest kaardilugejate, eriti heal tasemel kaardilugejate vajadus on alati olemas. Koolituse viis läbi Eesti üks selle ala tippudest, Kuldar Sikk.

Koolitus oli suunatud algajatele või päris alustavatele kaardilugejatele, keda kogunes kokku 31 ja osad soovijad pidid järgmist korda ootama jääma.

Koolitusel käsitleti mitmeid teemasid, alustades kaardilugeja töö algtõdedest. Eesmärk oli anda osalenutele teadmisi kaardilugeja tööst, nüanssidest ja ettevalmistusest.

Eesti Autospordi Liit plaanib korraldada veel sarnaseid koolitusi, lisaks kaardilugeja koolitusele on oodata ka teiste valdkondade ja alade koolitusi.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas