EAL kuulutab välja konkursi võidusõiduautode rentimiseks

EAL korraldab 2012. aastal noorvõistlejaile koolitus- ja treeningprogrammi EAL Akadeemia. Lisainfot programmi kohta saab siit.

Sellega seoses korraldab EAL konkursi võidusõiduautode rentimiseks treeningute jaoks.

Pakkumisi ootame eraldi ralli- ja ringrajatreeninguteks sobivatele autodele. Pakkumine peab sisaldama treeningpäeva üldkulusid (treeninguks ettevalmistatud auto transport treeningpaika Eesti piires, mehaanikute kohalolek jmt) ning eraldi välja toodud treeningkilomeetri hinda (sh kütus, rehvid jmt).

Partneri valikul ei ole määrav ainult hind, vaid ka pakkuja kogemus, pakutava auto seisukord, varuauto võimalus jmt.

Ringrajatreeninguid rendiautoga on kavas kuni 2000 km. Ringrajatreeninguteks vajatakse kaht kereautot, kuid pakkumise võib teha ka ühe auto rentimiseks. Soovitatavalt võiks autos olla ka kõrvaliste juhendajale.

Rallitreeninguid rendiautoga on kavas kuni 1000 km. Rallitreeninguteks vajatakse kaht autot, kuid pakkumise võib teha ka ühe auto rentimiseks.

Autodel peab olema ASN tehniline kaart ning need peavad vastama kehtivatele tehnilistele tingimustele.

Pakkumises tuleb esitada:

  • Pakkuja nimi, kontaktisik ja kontaktandmed
  • Auto(de) mark, mudel, kubatuur, valmimisaasta, vedav telg
  • Kas tegu on ralli- või ringrajaauto(de)ga ning võistlusklass
  • Treeningpäeva üldhind (auto kohaletoomine, mehaanikud jmt)
  • Treeningkilomeetri hind (kütus, rehvid, jmt)
  • Muud tingimused ja lisainfo

Pakkumised tuleb esitada meiliaadressile akadeemia@autosport.ee 1. märtsiks. Samale aadressile võib saata ka täiendavaid küsimusi.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas